reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Gabi oby udało się wyjść jak najszybciej i żeby wszystko sprawnie poszło, najważniejsze żeby malutka zdrowa wyskoczyła ;)

Anet, a tego Bielucha tutaj kupujesz?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dzięki Karola :blink: Muszę kupić te chusteczki, ostatnio coś mi kolor puściło i nie mam pojęcia co to było. Wolę chusteczkę wrzucić i mieć spokojną głowę.
Dzieci śpią. ŚPIĄ, a ja mam już 10 minut ciszy w domu. Po całym tygodniu zrzędzenia Eryka, na zmianę z płaczem Olka. Mówię Wam, miód dla mych uszu:laugh2: Eryk z radością wrócił do przedszkola, wczoraj się popłakał jak po niego przyszłam o 13, dalej chciał siedzieć, chociaż tylko 1 chłopczyk był, reszta już dawno w domu:laugh2: Dziś go pogoniłam, żeby posprzątał swoje pokoje, patrzę po 5 minutach, a on śpi sobie. Ostatnio chyba pół roku temu zasnął w dzień:oo2:
Wieczorem będzie cyrk z pójściem spać, ale co tam... matka może wypić gorącą kawę:laugh2: alleluja!
W piątek byliśmy u pediatry. Bioderka już idealne, a księciunio ma 58cm i 5170g!
Taka bambaryła!
92d32427fc9c1909gen.jpg
 
Happy ja byłam mega przeziębiona zaraz po porodzie, ale jedyne co zażywałam to syrop na kaszel, który mi dali jeszcze w szpitalu. Niestety nie pamiętam nazwy. Może można coś fervexopodobnego. Jest na bazie paracetamolu. Myślałam że umrę przy kaszleniu, tak mi wszystkie mięśnie ciągnęło...nie wiem jakim cudem, ale młoda się wtedy nie zaraziła ode mnie [emoji14]
Najbezpieczniej będzie przetrwać...
ale Anet coś napewno podpowie :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Aaaa i olejek z drzewa herbacianego i eukaliptusowy super sprawa przy przeziębienia i katrze. ... a wogole to ten polski olbas jest mega, parę olejków nat w jednej buteleczce. ..
Zdrówka Happy i reszcie różniez życzę!

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry