reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Juliannya to super ze julka ma juz kolczyki:-) ja pewnie gdybym miala dziewczynke to tez bym jej przebila uszka:-)
a nam dzisiaj jakos pomalu zlecial dzien;-) maly juz spi a ja sobie odpoczywam
milego wieczoru:-)
 
reklama
A ja zrobilam sobie upiekszajacy wieczor!kapiel podczas ktorej 40min plotkowalam z siostra,maseczka i pedicure!rewelacja!a teraz padam na sofe!do jutra dziewczyny!dobranoc!
 
No i po weekendzie!maz w pracy a my po sniadanku!Julia przespala noc do 5.30 a potem musialam ja wziasc do mnie i tak spalysmy do 7.30.musze popracowac nad nia zeby spala sama do 7.00.piekna pogoda wiec po kawce na spacerek.dzis na basen idziemy i znowu bedzie radosc!milego dzionka! x
 
A my juz po basenie!Julia spi sobie smacznie,a ja kawke pije i czekolade wcinam!mamy 4 tyg przerwy w zajeciach i zapisalam mala na drugi semestr.hm?czy tylko ja sciemniam dzis przy komputerze?no moze wieczorem sie pojawicie! x
 
Dziendobry!wiec pisze co by nasz temat nie padl!dzis porzadkuje a mianowicie wynosze wszystko z pokoju ktory dla Julii bedziemy remontowac.bo z wiosna to zawsze czlowiekowi chce sie wiecej robic.ale najpierw kawka!pozdrawiam! x
 
Witam i ja:-) ja tak tylko na chwile bo jak mi maly wstanie to musze isc do siostry :cool2:
A u na sdzisiaj tak jakos pomalu dzien leci rano wyszlam sobie sama na zakupy mezus z dzidzia zostal w domu i troszke sobie pospacerowalam bo mamy dosc ladna pogade jeszcze zaraz musze isc sobie pranko z ogrodu zebrac;-) ciekawe gdzie sie podziewa Dominika:sorry2:juz do nas dawno nie zaglala musimy pielegnowac nasz watek zebynie umarl:-)a jak myslicie dolaczy ktos jeszcze o nas...:sorry2:
Pozdrawiam
 
A no ja tu zagladam, tylko ze moje coreczki mi sprzedaly przeziebienie i teraz wszystkie smarkamy i kaszlemy. Choc musze przyznac, ze dziewczynki juz w nocy spia dobrze. Mam nadzieje, ze bedzie jutro ladnie bo juz nie moge wysiedziec w domu.

Juliana - jak tam sprzatanie idzie ??

Jadka12 - mam nadzieje, ze dalas rade sciagnac pranie bo u mnie juz pada


https://www.babyboom.pl/forum/members/juliannya-71974.html
 
hej dziewczyny!no juz myslalam ze o mnie zapomnialyscie!
Dominiko-wiekszy balagan niz porzadek.tak to jest jak sie wynosi wszystko z jednego pokoju.mysle ze wszystko dzis uda mi powynosic a tomek po pracy reszte bedzie dzialal z meblami.z jula niestety to troche umulna praca.spacerek obiadek itd itp...mam nadzieje ze szybko sie lepiej poczujecie!zdrowka!
jadka12! a to twoja siostra w grays mieszka?
pozdrawiam
 
reklama
Witam dziewczyny!a my sie dzisiaj wyspalysmy ze ho ho! julia od 8 dopiero o 7 sie obudzila.ani raz w nocy!yoopie!ja zmykam do dentysty ale zycze milego ranka i potem sie jeszcze odezwe!
dominiko jak sie czujecie?
jadka12!co tam u was?
 
Do góry