reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

No u mnie noc byla fatalna i nie moge dojsc do siebie. Maya jako tako bo nie przeszkadza jej katar ale Lily nie spala cala noc. Tzn spala po 15 minut i 30 min placzu. Biedactwo moje, sciagalam jej katarek jak moglam ale ogolnie byla marudna. Nadal siedzimy w domu. Mam nadzieje, ze dzisiejsza noc bedzie latwiejsza. Serce mi peka jak one sie tak mecza.
Teraz czekam na mezulka jak wroci z pracy, wykapiemy panienki i polozymy spac. Mialam zapytac, jak dlugo sypiaja wasze dzieciatka??
 
reklama
Hej!no Julia to w ogole miala swoje jazdy ze spaniem!potrafila budzic sie co 40min do 8miesiaca az postanowilam z wyczerpania psychicznego przeniesc ja do innego pokoju i nauczyc zasypiac i spac samej a podczas tego w piatki chodzilysmy na treatmenty do osteopathy peadrician clinic!i po serii zbiegow jula przesypiala cale noce od 8 do 6.30 czasami nawet do 7.40!mama w koncu zaczela sie wysypiac!yoopie!choc kosztowalo nas i ja to troche nerwow no i sasiadow!no ostatnio jej sie cos odwidzialo ALE MIEJMY NADZIEJE ZE BEDZIE LEPIEJ!a jak tam twoja mala i jej spanie bo Maya to juz pewnie ci noce przysypia!
 
Witam normalnie padam z nog dzisiaj prawie caly dzien spedzilam z kolezanka i siostra na zakupach i maly mi prawie wogule nie spal:dry: ale za to jak juz wrocilam do domu to bylismy tak zmeczeni ze polozylam sie z malym na sofe i wlaczylam mu bajki i usnelismy sobie:-) a jesli chodzi o spanie naszych pociech to mioj Piotrek jak byl mlay to bardzo malo spal dugo go musialam usypiac a i tak po schwili sie budzil ale jka mial 7 miesiecy to przestal w nocy wsttawac n ajedzenie i nauczylam go samodzielnego usypiania i teraz mamy fajnie maly chodzi spac w dzien raz ale za to spi do 3 godzin:-) i wieczorem tez ladnie usypia ale dzisiaj to wtal tak wczesnie ze matko swieta juz o 6.30 a zawsze budzil sie dopiero kolo 8 mam nadzieje ze juz tak wczesnie nie bedzie wstawal bo ja lubie sobie pospac:-D
Juliannya napewne bedzie lepiej:tak:
Dominika zycze duzo zdrowka dzieciaczka
zauwazylam ze ostatnio tylko wieczorem mam chwile zeby co kolwiek napisan na forum ale mam nadzieje ze juz nie dlugo bede miala wiecej czasu:-) alez sie rozpisalam:-D:-D
Milego wieczoru......:-)
 
Witam sobotni poranek.
Dziesiejsza noc juz byla lepsza ale male nadal chore. Teraz dodatkowo zaczely kaszlec.
A co do spania to tak, Maya przesypiala zawsze cale noce i jak byla malutka musialam ja budzic na karmienie w nocy. Jedyny problem to byl z zasnieciem, dlugo mi zajelo aby nauczyc ja zasypiac samej. Cale szczescie sie udalo. Lily tez w sumie spi ok, budzi sie na butle gdzies kolo 5-6 i spi do 8 bo tak gdzies Maya wstaje i wszystkich budzi. :) Klade je spac tak kolo 18.30 co bym jeszcze wieczor miala dla siebie. W ciagu dnia Maya juz nie spi a Lily robi sobie takie 15 minutowki bo Maya nie moze znies, ze jej siastra spi :)
Dzieki za zyczonka dla dziewczynek, ide troche ogarnac w domu bo wszystko jest wszedzie.
Milego weekendu dziewczyny i buziaki dla dzieciaczkow :)
 
witam rankiem:-)
Dominika oby dziewczynki szybciutko wyzdrowialy:tak:
Maly spal dzisiaj ze mna juz od 4.30 bo nie chcial spac sam i go wzielam do siebie i tak razem spalismy sobie do 7.30 juz zdalyl zjesc sniadanie :-)
a ja zmykam zjesc sniadanie i troszke ogranoc domek ;-)
Milego weekendu:blink:
 
I ja sie melduje!Julia wstala o 6 wiec teraz juz sobie spi!juz padnieta byla! zawsze chodzimy sobie na spacerek o tej porze i zasypia na swiezym powietrzu ale niestety u nas pada.po poludniu napewno chocby na 15min wyskoczymy! wiec i ja ide cos tam ogarnac i na obiadek wymyslec!wczoraj nic nie robilam!tomus cos tam wykombinowal po pracy!ciesze sie ze sobota i mezus wraca o 3 i mamy w koncu dla siebie ten weekend.bo juz nie pamietam kiedy tak bylo!brat z bratowa w weekendy nocowali bo domu szukali i do tego pobyt siostry! w sumie to fajnie ale czasami czlowiek musi odpoczac! nie szalejcie dziewczyny z tymi szmatkami!:-)
 
No to Was kochane wywialo!ja pewnie po poludniu tez znikne wiec teraz cos tam skrobne choc bym miala ze soba gadac!:-) tak sobie mysle ze chyba pojedziemy dzis Julii uszy przebic.wiem ze robia dwoje uszu na raz wiec mniejszy stres no bol to moze nie koniecznie mniejszy.nie mysle zeby byla za mala na to?! Julia "gada" sobie z kotkiem przez szybe!i tak codziennie!nos wlepiony w szybe!:-)
 
No to Was kochane wywialo!ja pewnie po poludniu tez znikne wiec teraz cos tam skrobne choc bym miala ze soba gadac!:-) tak sobie mysle ze chyba pojedziemy dzis Julii uszy przebic.wiem ze robia dwoje uszu na raz wiec mniejszy stres no bol to moze nie koniecznie mniejszy.nie mysle zeby byla za mala na to?! Julia "gada" sobie z kotkiem przez szybe!i tak codziennie!nos wlepiony w szybe!:-)

Ja przebijalam Mayeczce jak miala cos kolo roczku. Teraz musze sie wybrac z Lily ale maz pracuje w weekendy a ja prawka nie mam wiec ciezko. Musimy poczekac na jakies wolne. Masz racje, robia dwa uszka na raz. Duzo placzu z Mayka nie bylo tylko przez jakis czas nie chciala sie dac dotknac w uszka. Musialam je przemywac w nocy jak spala. Ogolnie kolczyki przyjely sie rewelacyjnie, zero ropki lub jakiegos zaczerwienienia. Wydaje mi sie ze taki wiek to idealny na kolczyki, ja jestm za :)

Moje corcie tez za zwierzakami szaleja, tylko jak uda sie przejac klucze do domu i juz sie jako, tako wszystko unormuje to chcemy pieska. A moze i kotka tez. Mielismy juz dwa kotki jednak maz jakas alergie zlapal i musielismy oddac kocurki. Teraz w razie czego sie pozbede meza a nie zwierzatek. Albo mu jakis altanke na ogrodku wstawie. hehehehehehehe
 
Witam w niedziele:-)
My juz po sniadanku teraz czas na relaks;-)
Dzisiaj mam zamiar odwiedzic siotre z malym bo P idzie do pracy:dry:
A co tam u was? ostatnio tutuaj cicho cos:cool2:
pozdrawiam i zycze milej niedzieli
 
reklama
Witam dziewczyny!i po bolu!Jula ma kolczyki!teraz tylko zeby sie ladnie goilo i po 6 tyg.wymienimy na kolczyki ktore dostala na chrzciny.choc teraz tez troche wiecej doplacilismy zeby miala ladne!slicznie wyglada.plakala przez minutke!dzielna dziewczyna!chyba bardziej przestraszyla sie tego huku pistoletow a nizeli samego przekucia.teraz zegnam wieczorkiem wpadne!milego wieczorku! x
 
Do góry