reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Ostatnia edycja:
100lat Zuziu, rośnij zdrowo ;-)
agatulka jestem Magda, a nie Marta ;-)

a co mnei podkusiło tą Martą wybacz

blue my jak wyszliuśmy ok 10-11 na taras tak weszliśmy z powrotem do domu na stałe po 19, na wiadomości... mój młody dziś kosił, sadził kwiatki z babcią, mył taras, jeszcze zdążył odwieść mojego kuzyna z moją siostrą na lotnisko do Balic... cały dzień na polu....

dziewczyny a co myślicie o tym Wielofunkcyjna trampolina - piaskownica - basenik ... - Dla dzieci ?

Magda to ty do Krakowa masz blisko a my sie jeszcze nie spotkałysmy
musimy z Bluu sie zgadac i spotkanko zrobić maluchów Marcowych :))))

b fajna trampolina oczywiście jak się ma ogródek a wiem że ty masz to się na pank przyda
 
Ostatnia edycja:
hej,
dzieci zakatarzone, w dodatku u nas pada:baffled: od dziś jestem na wychowawczym i taki mnie depresyjny nastrój naszedł:baffled:
Magda, a ta trampolina bez zabezpieczenia chyba jest:confused: ja bym się bała mojego na taką puścić, bo on skacze jak wariat:szok: z drugiej strony te otoczone siatką to ok 800 zł kosztują:szok:
 
hejka... wycofuję sie z tej trampoliny, dopatrzyłam ją też na allegro i okazuje się być małą trampoliną, jak na tą kaskę... także jednak nie, ale mam juz inne rzeczy upatrzone za mniejszą kwotę niż ta trampolina. O, np coś takiego:
BASEN OCEAN, FONTANNA ,RAMPA+ PILKI 241cm! BESTWAY (1010093109) - Aukcje internetowe Allegro albo:
BASEN RODZINNY PROSTOKAT ! 262cm ! INTEX 56483 (1009863481) - Aukcje internetowe Allegro lub:
BASEN OCEAN, FONTANNA ,RAMPA+ PILKI 241cm! BESTWAY (1010093109) - Aukcje internetowe Allegro albo coś takiego:
PLAC ZABAW- AUTKO GARBUS + PIŁECZKI -KURIER - HIT (1004490272) - Aukcje internetowe Allegro a to kupię na pewno młodemu, bo on musi mieć to, co my, jak kosi, a nie jakieś tam imitacje:-D :REWELACYJNA KOSIARKA DO TRAWY MOCHTOYS POLSKA (1002619403) - Aukcje internetowe Allegro
Agatko nie mam aż tak blisko, jakieś 2 godz pociągiem, które jeżdżą jak chcą... :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej

Okazalo się, że w tym przedszkolu do którego chciałam zapisać Karola będzie utworzona dodatkowa grupa, więc jest jeszcze jakaś szansa, że jednak go przyjmą.

A dzisiaj byłam z Adasiem u pediatry w Luxmedzie i stwierdziła, że ma wzmożone napięcie mięśniowe i asymetrię. Jak nie urok, to sraczka :crazy:.
 
Hej

Okazalo się, że w tym przedszkolu do którego chciałam zapisać Karola będzie utworzona dodatkowa grupa, więc jest jeszcze jakaś szansa, że jednak go przyjmą.

A dzisiaj byłam z Adasiem u pediatry w Luxmedzie i stwierdziła, że ma wzmożone napięcie mięśniowe i asymetrię. Jak nie urok, to sraczka :crazy:.
ja bym sie jeszcze z innym lekarzem skonsultowała... chyba....
 
Magda ten Basen ma byc jako atrakcja tylko dla małego czy rodzinny???
bo ak tylko dla dzieci to ten 1 jest bardzo fajny choć powiem ci że moje to mają wielka frajde ze zwykłego hipermarketowego basenu który im służy na wsi juz 2 lata zero dziur sama jestem w szoku

Bluu a zlecił wam coś jeszcze dodatkowe usg ??
 
reklama
Agatulka, USG bioderek mamy zrobić, ale to inna historia. Nie byłam jeszcze na USG, tylko na wizycie u pediatry. Kazała przyjść za 3 tygodnie i wtedy zobaczy, czy to się samo cofa, a jeżeli nie, to nas ma skierować na rehabilitację. Ale jeżeli tak będzie, to na pewno będę jeszcze z kimś konsultować.
 
Do góry