reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

kleik, jarzyny i mleko na 2 zmieniamy; zalecił niby wysokokaloryczną kaszkę Sinlac lae zrezygnowałam bo ona dla alergików a Zosi nic nie jest, poza tym są tylko duże paczki po 20 zł ważne 14 dni a Zosia na poczek zje 1-2 łyżeczki to bym dużo musiała wyrzucić; myślę, że na tym co wymieniłam będzie ładnie przybierać bo jeszcze cycuś:-) a teraz dobranoc, do jutra!
 
reklama
jmm na dole jest taki plus naciskasz go przy postach na które chcesz odpowiedzeć i póżniej dajesz odpowiedz i wszystkie cytowane postym maszw ramce z odpowiedzią:tak: też nie wiedziałam długo jak to zrobić:zawstydzona/y: wstydziłam sie zapytać:zawstydzona/y: ale jakoś sama doszłam do tego:happy2:
Dzięki Ci dobra kobieto!!:-)

A nasza Niunia (4 miesiące i 6 dni) waży ok.6500 i nosi ciuszki 68. Zauważyłam ze nie należy sugerować sie rozmiarem - ubranka w tym samym rozmiarze różnią sie wielkością. .
z tymi ubrankami to dziwna sprawa. Moja mała nosi 68, czasem 74 ale ma jeden pajacyk, w którym właśnie śpi w rozmiarze 56 i sie mieści:szok::tak:
 
Hmm..trochę dziwne co nie? Skoro wszystko było i jest ok to po co dziecko pieluchować?
U nas było ok i nam ortopeda nie kazał nic robić :no:

My tez juz nie pieluszkujemy:no:i naprawde dziwne,ze wszystko ok a kaza dziecko pieluszkowac...biedne te maluszki pewnie im niewygodnie:-:)sick:

Dzięki Ci dobra kobieto!!:-)


z tymi ubrankami to dziwna sprawa. Moja mała nosi 68, czasem 74 ale ma jeden pajacyk, w którym właśnie śpi w rozmiarze 56 i sie mieści:szok::tak:

u mnie niema rozmiarow w cm ale sa na miesiace teraz mala nosi 3-6msc ale np rajstopki kupilam jej dzis 6-12:szok::szok::szok: i sa akurat:tak::-)
 
A od mojego synka jest młodsza o 1 dzień i ma podobnie na imię :-D.

Wszystkiego najlepszego!!! :-):-):-)

Dziekujemy :-) jestesmy juz po imprezce i grzecznie spimy w lozeczku;-)
wiec z tego co czytam to z tymi rozmiarami jest totalny zakret
Faktycznie Karola miesci sie jeszcze w rozmiar 62 a niektore ciuchy 68 sa takie przyciasnawe a ja wole zeby miala luz i mogla sobie spokojnie fikac dlatego juz kupuje 74:-D
A Karol to piekne imie:)
 
My tez juz nie pieluszkujemy:no:i naprawde dziwne,ze wszystko ok a kaza dziecko pieluszkowac...biedne te maluszki pewnie im niewygodnie:-:)sick::tak::-)


Bo doktor mówiła, że to tak na przyszłość, żeby panewki w bioderkach, które są już na swoim miejscu się nie zdeformowały, bo to wszystko jeszcze mięciutkie i kruchutkie;-), a że nie wygodnie to inna sprawa:sick:, ale skoro ma to pomóc.

Poza tym zapowiedziała, żeby nie wsadzać wprzyszłości dziecka do żadnych chodzików, jeździków itp:szok::szok::szok:.
 
dziewczyny...jak to jest po wprowadzeniu nowych pokarmów....dokarmiam butlą i karmię piersią i właśnie żeby w tym wszytskim nei zabrakło miejsca na cyca bo obie bardzo to lubimy. Pierś na noc zostaje?


Ja też martwie się:sick:, czy nie muszę dokarmiać, chociaż Piotruś ma wagę konkretną 6200 (a urodzeniowa 3500), ale ostatnio słabo przybiera i pytałam na czym polega dokarmianie.
Trzeba podawać najpierw pierś, a potem mmleczko:tak:, żeby maluszek nie odrzucił piersi.
 
Poza tym zapowiedziała, żeby nie wsadzać wprzyszłości dziecka do żadnych chodzików, jeździków itp:szok::szok::szok:.
właśnie też słyszałam o chodzikach że ortopedzi zabranieja ich używać:tak: w karajach skandynawskich są całkowicie zakazane:szok:

a tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY:-)
ale w Częstochowie lipna pogoda 14stopni wieje pewnie zaraz będzie padać:-( a ja cały tydzień wybieram sie po sukienkę do chrztu dla niuni i nie mogę wyjść bo pogoda lipna:angry:
 
reklama
Do góry