reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Dobry wieczór

Co się tak rozjadłyście :-D??
Dziewczyny ja cierpię na nieustanny brak czasu :baffled: i to chyba przez moją złą samoorganizację:angry:.

Do tego M od czasu odstawienie smoczka (metodą Blu :-) - czyli wróżki) chodzi spać nie wcześniej niż o 22 :wściekła/y:. I nie mam juz wtedy siły i ochoty nic robic, kiedys zdarzało mi się np. prasowac. Nie pamiętam już kiedy ogladalam jakis film inny niż Ranczo.
Blu czy Karol w związku z brakiem smoczka też coś pozmieniał w rytuale dnia?? W dzień nadal śpi ale też zasypianie trwa dłużej niż kiedyś. Do tego ma czasem takie "napady" , że tylko ja mogę coś zrobić co ma akurat zrobić czyli np. tylko ja mogę mu coś ubrać, tylko ja mogę go wysadzić na nocnik a jeśli robi to ktoś inny to jest ryk a nawet histeria...:baffled:. Do tego uparty jest i czasem wręcz agresywny (głównie mojemu m się z liścia dostaje a czasem Babciom). Ja już czasem nie mam cierpliwości i najchętniej bym trzasnęla drzwiami i gdzies poszla.
A osoby trzecie, które widzą Mateusza np. na Yamaha mówią "jakie to grzeczne dziecko" , "jaki aniołek" bo gdyby nie te ataki złościo-histerii to może by nawet był aniołkiem. Mam tylko nadzieje, ze to okres przejściowy bo jak nie to świra dostanę. Podziwiam te "wielokrotne" mamy bo ja do jednego dziecka nie mam cierpliwości ... może dlatego, że tak długo zwlekałam i mi tej cierpliwości z wielkiem ubyło.
 
hej

debiutantko moja też ma czasem takie odchyły, że to właśnie ja mam posadzić na nocnik czy przynieść mleko albo akurat właśnie tata i jak nie posłuchamy to jest ryk :-D
 
Witam
u nas też zdarzają się awantury i nie wiadomo o co chodzi:no: moja jak się obraża to idzie do swojego pokoju i jeszcze zamyka drzwi:baffled: także Debiutantko każde dziecko na swój sposób przechodzi kryzys dwulatka:-D

Ewelina przeczytałam "ponieważ byłam księżną";-)
 
Hello :-)

Debiutantko, u nas nic się nie zmieniło. Karol się czasem upomina o "cycusia", ale nie płacze i szybko odpuszcza.

Wczoraj wieczorem szłam do lekarza. K. zobaczył że mam buty na nogach i się zapytał "Gdzie idzie mama?", powiedziałam, że do lekarza, a on "Nie bój się, mama" :-).

Wczoraj Karolek był z babcią na polu bez pieluchy i dzisiaj rano też mu założyłam majteczki. Ale nie woła siku, trzeba go pilnować :baffled:.
 
hej,

Roksi, ja zamówiłam i czekam na przesyłkę;-), a potem zniknę dla świata:-D, jak mówi mój M:tak:,

a moje dziecko jest niemożliwe, wstaje w nocy i mówi, że chce do tatisia:baffled:, więc to jego wstawanie, to ewidentnie ochota na nasze towarzystwo w naszym łózku:dry::cool2:
bo widziałam tez piątki na wierzchu, ale nie płacze, nie gorączkuje, więc na pewno nie wstaje przez ząbki:no:

a u nas z wieczora była burza, akurat jak Pietrek zasypiał,ale małemu to na szczęscie nie przeszkadzało;-)

piatek dzisiaj, co wy na to;-)?
 
piatek dzisiaj, co wy na to;-)?

jak na lato:happy2:
jeszcze mi Ł powiedzial ze jutro ma wolne wiec juz sie doczekac nie moge
mam nadzieje ze nie bedzie mi przysypiał caly weekend na wyrku, albo gral na kompie.....

wlasnie sie wzielam za porzadki w papierach.... tzn mialam sie wziac ale nic mi nie idzie, chcialam zamowic segregatory i koszulki, ale kurcze jakies chore koszty przesylki ludzie wpisują aż mi sie odechciewa zamawiac:wściekła/y:strasznie nie lubie takiego naciągania....
chcialam tez kupic kalendarz-biuwar bo dokladnie takie cos uratowalo by moją skleroze.... ale nie sposób to kupic na sztuki.... glownie firmy hurtowo kupują.. a mi nie potzreba 10szt albo jeszcze lepiej 100szt..... ja chce 1 zafajdany kalendarz
nie ma ktos na zbyciu ??:sorry2:
 
nie nie, wlasnie nie chodzi mi o ksiazkowe bo takich mam kilka ale to sie nie sprawdza bo moja skleroza jest tak zaawansowana ze wpisuje wszystko we wszystkich kalendarzach a i tak tam pozniej nie zagladam :-/
chodzi mi o cos takiego:
Oferta | Kalendarze Biurkowe - Biuwary | Kalendarz IBDS - Biuwar duży
one są biurkowe, ale ja bym sobie powiesila na scianie zeby miec wszystko na widoku zeby Ł tez mogl widziec i mi przypominac wrazie czego
 
reklama
Hej :happy2:

Poczytałam, ale nie mam weny do pisania :zawstydzona/y:
Zmęczona jestem moim małym dzieckiem.O, własnie bije mnie po plecach, bo przed chwila miałam rozmowę telefoniczną , i mała zazdrosna i zła, że nie dałam jej porozmawiać :dry:

JustineMyMind nie ładnie postapili, oj nie ładnie.
Może jedź na własny koszt,można tak ?
 
Do góry