reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

aga_k_m- a jakie chcesz lozeczko z drewexa??

HIT Łóżeczko DREWEX Laura MOCCA .op.bok+MATERAC (571609397) - Aukcje internetowe Allegro
PROMOCJA ŁÓŻECZKO DREWEX KUBA II TEAK+SZUF+GRYK (567384176) - Aukcje internetowe Allegro

Podobało mi się jeszcze jedno łóżeczko - ale niestety było jedynie w kolorze białym, a biały nie pasuje kolorystycznie do żasnego szczegółu w naszym malutkim mieszkanku...
Najprawdopodobniej zdecyduję się na to 1 :)
 
reklama
aga_k_m- ja tez ogladalam lozeczka drewex i musze ci powiedziec ze sa naprawde solidne, nie zadne badziewia, ale w sumie nie bedziemy brac z fimry drewex- bo nie ma wykrecanych szczebelek, no i my chcemy z szuflada lozeczko , fakt ze drewex ma szuflady ale brak jest przykrycia tej szuflady. I w koncu zdecydowalismy sie na lozeczka firmy klupś. A zalezy ci na opuszczanym boku?? a jak dzidzius zacznie juz sam wychodzic z lozeczka??
 
Uff dziweczyny ale piszecie zaległości miałam niezłe ale dałam rade.
Akunia trzymaj się słońce leż jak najwięcej a na pewno wszystko będzie ok. Moja znajoma leżała tak od 26 tyg. i urodziła dwa tyg przed terminem tylko pamiętaj żeby ruch ograniczyć do minimum.
Confi wybór wózka to chyba najgorsza rzecz. A ten sklep w którym byłaś nie ma możliwości zamówienia wózka w kolorze jaki by ci odpowiadał??? Ja właśnie tak zrobiłam bo na sklepie mileli tylko czerwony i niebieski. Co do Deltimów moge Ci powiedzieć że nie cieszą się dobrą opinią podobno robione są w chinach z tandetnych materiałów które szybko się niszczą i są problemy z reklamacją ich.
Slonko super te ćwiczenia na pewno skorzystam.
Ja wczoraj byłam na szkole rodzenia, położna która to prowadziła poleciła nam pampersy z biedronki. Powiedziała że wychowała na nich dwójkę dzieci raz dla porównania kupiła orginalne z pampersa i podobno to jest to samo tylko ceną i marką się różnia. Ciekawe ile w tym prawdy. Może któraś z was wie coś na ten temat??
I dowiedziałam się jeszcze jednego jeżeli chcemy szybko URODZIĆ bez oksytocyny musimy na dwa tyg przed planowanym terminem porodu bardzo często się kochać. Podobno sperma powoduje rozpulchnienie szyjki macicy co ułatwia poród. Tatulkowi się oczy zaświeciły na wieść o tym:-D:-D:-D
 
ankzoc, hmmm - myślałam o opuszczanym boku, dlatego łóżeczko Laura Mocca, najbardziej mi przypasowało (jeżeli w ciągu tygodnia nie zmienie zdania - napewno się na nie zdecyduje) :) pozostałe łożeczka mają wyjmowane szczebelki.
 
aga_k_m- bo wiem ze jesli maja opuszczany bok to nie maja wykrecanych szczebelek, dlatego lepiej sie dopytaj o wszytsko dokladnie, bo na allegro czasami tez pisza rozne rzeczy, ja juz sie przekonalam, ze bylo napisane ze ma wykrecane szczebelki a u producenta powiedzieli ze nie! Ale te lózeczko lura jest super :)
 
I dowiedziałam się jeszcze jednego jeżeli chcemy szybko URODZIĆ bez oksytocyny musimy na dwa tyg przed planowanym terminem porodu bardzo często się kochać. Podobno sperma powoduje rozpulchnienie szyjki macicy co ułatwia poród. Tatulkowi się oczy zaświeciły na wieść o tym:-D:-D:-D

hehe - Dziewuchy, tak czytam o tych Waszych figlach i normalnie zazdroszczę!!! :-D nie powiem, żebyśmy z mężem byli przez całą ciąże wstrzemięźliwi - ale ostatnio coraz gorzej mój mężulek reaguje na rosnący brzusio, hehe (wcześniej jak jeszcze brzusia nie było widać - to też bał się, że coś może uszkodzić.. Nawet tłumaczenia/czytanie książek na ten temat nie pomagały)...Syndrom "troje w tłoku"...
Ale fakt - sexik przyspiesza akcje porodową no i rozluźnia co niec wewnątrz :-D Jest to przedporodowe zalecenie mojej gin
 
no witam wszystkie :tak:
a ja spać nie mogę :-( mężulek śpi w najlepsze, chyba się jeszcze wsunę do niego na kilka minutek na małe tulu-tulu :-)

słonko - w końcu przejrzałam twoją prezentację, super ci to wyszło :tak: a z ćwiczeń to na pewno skorzystam.

iwona100na a co ty się chowasz po kątach co? ładnie to się tak na głównym nie pokazywać? :-p
 
reklama
Do góry