reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ja juz po wizycie. i po przyjeciu do szpitala.
Ta krew nie byla z zadrasniecia. pecherz polodowy wchodzi mi do ujscia. tzn pierwsze ujscie otwarte drugie zamkniete wiec pecherz za nim jest ale naciska na to ujscie. wiec juz dzis dostalam pierwsza dawke sterydu i jutro druga i odczekac minimum 72 godziny. a i z usg wychodzi mi 29 tyd. no i maly wazy 1300. i prawdopodobnie zostane do porodu w tym szpitalu.
 
reklama
akunia- no to nieciekawie... bardzo mi przykro ale jeszcze za szybko aby dzidzia wyszla... niech sobie tam posiedzi jeszcze troszke... trzymaj sie cieplutko... i dawaj znac co i jak?
 
velvet- to ty tez masz zament w domku...

To jest mało powiedziane ... Nie mogę nic znależć oprócz torby do szpitala :-) Takie coś powinno się odbywać na zasadzie , ja się wyprowadzam a ekpia niech zrobi porządek. Wrócę jak będzie posprzątane ;-)
 
Akunia - o kurczę niezbyt ciekawie :-( dobrze że ten twój mężulek załątwił sobie wolne na dziś i był razem z tobą... leż sobie w szpitalu, odpoczywaj, przyjmuj leki jak lekarze mówią i odzywaj się do nas byśmy były na bieżąco co u ciebie - mam nadzieję że masz w szpitalu jakiegoś laptopa ze sobą :tak: ściskam cię mocno :**


z ta pierwsza to uwazaj bo kaolin, z umiarem rzadko, druga tez nie za czesto bo ma dzialanie sciagajace. a teraz wazne jest nawilzanie i ujedrnianie skory

nooo to z tego wniosek że żadnej maseczki którą mam w domu nie mogę używać :baffled: no ale jakoś dam radę, wytrzymałam 6 miesięcy to wytrzymam i tą resztę ;-) (a tak z ciekawości - jakie skutki uboczne powoduje kaolin?)
 
Kokoszka - a ja właśnie mam ochotę tylko na colę :tak: wiem że kofeina i takie tam... ale tylko to z napoi gazowanych mi smakuje :-) (na szczęście takiego pypcia mam raz na ... 2tyg :-p)
a najzabawniejsze jest to że przed ciążą to ja za nic na świecie bym coli do ust nie wzięła!! !! tylko Pepsi .... proszę jak ro hormony wpływają na człowieka :rofl2:
 
akunia- o jej to masz nie ciekawie, mam nadzieję, ze wszytsko bedzie wporzadku :) a twoj synus nie pospieszy sie na ten swiat!!!
 
Helo Dziewczeta!

Juz wstalam ale chyba zaraz pojde spac jeszcze. Dzis powinnam jechac do szkoly, ale jak to sie zakonczy, nie wiem.... Musialabym sie ponad godz. autobusem i pozniej tramwajem tluc.

Bylam wczoraj w sklepie (ktory znalazlam na Allegro) zeby popatrzec na lozeczka. Wchodze do sklepu, taaaaaaaaka mala klitka, ledwo przejsc mozna. Pytam sie: "Gdzie mozna lozeczka zobaczyc?" "Prosze Pani, tamta Pani w komputerze Pani pokaze dostepne modele." No to ja mowie: "Panstwa oferte juz ogladalam na Allegro, w komputerze, chcialam cos na zywo zobaczyc." "Oj.... To nie, bo my mamy malo miejsca, jesli juz to mozna cos na magazynie poszukac, ale wszystko jest popakowane w kartonach." SUPER! Jak szybko jechalam do tego sklepu, tak szybko wyszlam :) Jeszcze po drodze zrzucilam jakis szpargal z polki w zlosci.... Niechcacy oczywiscie, az taka zawistna nie jestem :)
Szczesliwie w tej "zaznojomionej" Biedronce dostalam bodziaki. Kupilam 4 szt z dlugim rekawkiem, jak juz sie na dobre podniose, to zrobie fotki i wrzuce gdzie trzeba.

akunia wiec jednak dobrze, ze powiedzialas lekarzowi, chociaz pewnie i bez tego by wiedzial. Teraz musisz juz naprawde sie oszczedzac i co beda kazali to musisz robic. Jak kaza zostac, to zostan. Niech bobo jeszcze troche posiedzi w brzusiu.

Kurde... Wy juz po wizytach, wiece ile bobasy waza, mierza... A ja nic :( Ostatnia waga z USG to 357g. Kurde! Juz bym strasznie chciala. Moze jak dostane skierowanie to pojde do szpitala na bezplatne, a potem zrobie te 3d w 31tc tak jak doktorek kazal :D Juz sie nie moge wytrzymac, a to jeszcze przynajmniej dwa tygodnie musze czekac!

No i tylko pozazdroscic tym z Was, ktore domki szykuja... Ja to jeszcze pewnie z 2 lata bede u rodzicow :( Bo teraz to napewno nie kupimy nic. No, ale tylko pogratulowac i zyczyc jak naszybszych wprowadzanek do nowych gniazdek! :D

Co do Coli to ja nie przepadam, ale jak tylko zaszlam w ciaze to pochlanialam Fante w ogromnych ilosciach! Ostatnio pije duzo wody, gazowanej niestety :/ ale zwyklej nie moge! No i non-stop herbatke z cytrynka. No i czasem jakies smakowe napoje typu Tymbark, bo moj mezus je popija.

No to lece do lozeczka dziewczeta. Moze jeszcze sie pokaze... Buziole.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane :)
czasem ciężko nadrobić...tyle piszecie.
Nie mogę spać od 5 rano no i w końcu postanowiłam dłużej się nie męczyć...znów drętwiały mi dziś biodra i potwornie bolało spojenie:baffled:
malutki w brzuszku harcuje jak gdyby nigdy nic a nie to czasem taaak boli....

wyłowiłam z napisanych przez Was postów ważne info także
tikanis bardzo się cieszę,że z Tobą wszystko w porządku. Nie zazdroszczę przymusowej wstrzemięźliwości bo ja sama ostatnio taką mam chętkę na figle ,że nie wiem czy byłoby mi miło gdybym nie mogła ;)
Na razie mogę, ale wydaje mi się ,ze seks jest główną przyczyną tego ,ze ciągle mam miękką szyjkę macicy...z drugiej strony cały czas powtarzam sobie ,że skoro nic się nie dzieje, mały dokazuje, nic mi nie wycieka , szyjka zamknięta to szkoda sobie odmawiać tej przyjemności :sorry2: potem odpokutujemy jak nie bedę mogła ze względów zdrowotnych.

Akunia kurcze zmartwiłas mnie tymi wiadomościami, leż dbaj o siebie i skoro trzeba to zostań do końca w szpitalu...trzeba Twojego raptuska troszkę powstrzymać by był silniejszy :)
Wszystko mam nadzieję będzie dobrze :tak:

ktos pytał o coca colę...powiem Wam ,ze ja swojego czasu piłam ogromne ilości Coli...nic innego mi nie smakowało. jednak po jakimś czasie stwierdziłam,że co za dużo to nie zdrowo. Od czasu do czasu jeszcze się skusze ale rzadko. Poza tym mój znajomy lekarz postraszył mnie ,że jak będę piła colę to mój syn urodzi się sinofioletowy :-D nie wiem n aile to prawda a na ile chciał mnie postraszyc ,ale w pewnym sensie zadziałało...

a tak w ogóle to wczoraj znów mialam dośc aktywny dzień. Miałam odpoczywac na tym zwolnieniu ale chyba nie potrafię odpoczywac ;)
w każdym razie jeżdzilismy z moim M po hurtowniach i oglądaliśmy wózki. Jakie nam pasują i w ogóle. Byliśmy też oglądać Volanta ale okazał się czerwony a ja nie chce czerwonego wózka...jakoś nie lubię czerwonego koloru. Korzyśc z tego taka ,że w końcu obejrzałam sobie ten wózek dokładnie , nauczyłam się zmieniać gondolke na spacerówkę i na fotelik i w koncu mogłam zobaczyć jak się go prowadzi ;-)
jak już sie na coś zdecyduję i kupie to wtedy dam Wam znać , nie będę robić juz fałszywych alarmów bo tylko wprowadzam zamęt. Powiem tylko ,że jeśli któraś gdzies wypatrzyła wózki Babyactive Jet czy też Baby welt Moon to mam bardzo pozytywne odczucia po ich sprawdzeniu :) ale trzech moedeli kupic nie mogę :p
aa oglądałam jeszcze Delti Pumę i Delti Cat...cat fajniejszy bo zgrabniejszy i bardziej zwrotny ...leciutko się prowadzi nawet jedną ręką.. Z tych wszystkich wózków Babyactive jest najlepiej wyważony, by podnieść go przy wjeździe na krawęznik prawie wcale nie trzeba użyć siły...sam się podnosi za leciutkim naciśnięciem rączki, świetna sprawa :)
Lecę wszamać jakieś śniadanko, potem zajrzę do Was jeszcze :rofl2:
 
Akuniu - tak mi przykro, że Twoja wizyta zakończyła się szpitalem:-( najważniejsze jest jednak abyś i Ty i Twój Synuś szczęśliwie i zdrowo doczekali końca ciąży bez żadnych pospieszeń. Będzie dobrze :tak: Buziole ogromne Kochana - trzymajcie się cieplusio (i bądźcie grzeczni - żadnych szaleństw po szpitalnych korytarzach ;-)) :happy:

Slonko - nie zazdroszczę Ci tej wyprawy łóżeczkowej...
Ja chyba zaryzykuję i zamówię sobie z allegro łóżeczko z DREWEXA - wszystkie modele wyglądają na dość solidne, materace też są w porządku, no i cena dość przystępna:happy:
 
reklama
Do góry