reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

katarzynak83- no wlasnie takie wyjscie chyba bedzie najlepsze, tymbardziej, ze nie wiadomo czy w maju beda jeszcze mieli kolekcje z 2008 roku! A ja nie chce sie potem stresowac, u nas kolor czerwon spodobal nam sie obojgu, chociaz mojej mamie nie hahah, ona woli zielony , ehhhh i jak tu wszytskim dogodzic, wiem, ze oni daja kasę ale najwazniejsze zeby nam sie podobal :p A pozatym ja chcę brac caly zestaw, bo przeciez musze w czyms przewiesc moja corcie ze szpitala, a skoro nie bede miala ani gondolki ani fotelika to trochę lipa! Wiec napewno zrobimy taki maly przekrecik ;P
chociaz na tydzien przed porodem ale zeby był-a co do tewgo ze moze nie byc kolorku jaki was interesuje to swieta racja kupic nalezy wczesniej puki jest i taniej
 
reklama
patusia- no wlasnie jasniutkie te kolorki a to jest ta limitowana kolorystyka, jak dla mnie za duzo bajerow nie potrzebnych, ktore wplywaja na cene tego wozka. A tak pozatym to kolekcji 2009 jeszcze nie ma! Bedzie gdzies dopiero w lutym a moze i w marcu tak powiedziala mi pani w sklepie firmowym x-landera! To zobaczymy co wymysla nowego, czy w ogole nowe modele, a moze i kolorystyke inna, albo tylko jakies nowinki dodadza. Juz pisalam wczesniej ale ogladalm ten xq i xv to poprostu porazka na maxa, nie wiem jak do tej spaerowki zmiescic roczne dziecko taka malutka, nawet pani w sklepie mowila, ze nie warto i lepszy jest xa
 
Ladygap-jak ja sie cieszę że przy moich yoreczkach nie mam problemu z gubieniem sierści - miałam pieska w dzieciństwie kundelka z krutka sierscia rudą to oszalec szło bo wszedzie było pełno klaków a w okresie kiedy sie leniło to juz wogole - masakra.
A łozeczko posciel rozłoże tydzien przed narodzinami po co ma zbierac kurz wczesniej - ps ja mam taka posciel po olim ze moge kołderke i poduszke prac w pralce takze wypierze sie i bedzie gotowe- potem za okno w maju przewistrzy sie w ciepełku

u mnie nie ma tragedi z klakami, zwierz ma cos na ksztalt siersci szorstkowlosego jamnika z domieszka czegos jeszcze, nie mniej jednak je gubi, a mi sie nie chce go wyczesywac, u tesciow z ich psem jest masakra caly rok na okraglo gubi siersc i to w porazajacych ilosciach, reka przejedziesz po psie i masz garsc klakow.

Na mojej poscieli tez napisali ze mozna wyprac, ale nie wirowac, zreszta bede musiala zrobic male przemeblowanie, a do tego potrzebnych bedzie ze 2 chlopa, wiec mysle ze w okolicach marca lozeczko stanie w okreslonym blizej m-scu
 
chociaz na tydzien przed porodem ale zeby był-a co do tewgo ze moze nie byc kolorku jaki was interesuje to swieta racja kupic nalezy wczesniej puki jest i taniej
Zgadzam sie w 100%.... tyle, że moi teście nie bardzo rozmumieją takie argumenty... dla nich cena nie gra roli!:szok: Kolor również bo `kiedys kupowalo sie to co bylo a nie jakies tam wybieranie kolorow`. A wózek kupuje sie po porodzie i kropka!:crazy:
No a kolory faktycznie sie kończą - zwłaszcza czerwony i niebieski nie wiem czy jak wejdzie nowa kolekcja to beda te same :confused:
 
Ja też jestem zdania, że dobrze by było mieć wózek na wyjście ze szpitala najpóźniej. Bo niby w czym jak nie w foteliku/nosidełku przewieść dziecko? Tak wiec chyba zamówimy tak właśnie..
Znalazłam tez fajny wózek, niedrogi, moze mniej bajerancki niż coneco, ale tez fajny:
4 W 1 WÓZEK TRZYFUNKCYJNY+FOTELIK MAKED SPEED (542007377) - Aukcje internetowe Allegro
Najbardziej podoba mi sie kolor 19 ale chyba kupimy 10 ;-)
Poza tym bym go nie zamawiała, tylko szwagier by kupił u nich na miejscu, bo to w Jeleniej Górze jest :-) i by nam przywiózł w odpowiednim czasie ;-)
 
patusia- no wlasnie jasniutkie te kolorki a to jest ta limitowana kolorystyka, jak dla mnie za duzo bajerow nie potrzebnych, ktore wplywaja na cene tego wozka. A tak pozatym to kolekcji 2009 jeszcze nie ma! Bedzie gdzies dopiero w lutym a moze i w marcu tak powiedziala mi pani w sklepie firmowym x-landera! To zobaczymy co wymysla nowego, czy w ogole nowe modele, a moze i kolorystyke inna, albo tylko jakies nowinki dodadza. Juz pisalam wczesniej ale ogladalm ten xq i xv to poprostu porazka na maxa, nie wiem jak do tej spaerowki zmiescic roczne dziecko taka malutka, nawet pani w sklepie mowila, ze nie warto i lepszy jest xa
tez kiedys sie wypowiedziałam na temat tych nowych -ze spacerowka waska mi sie wydaje,- no i faktycznie, Xa jest szeroki
 
Zgadzam sie w 100%.... tyle, że moi teście nie bardzo rozmumieją takie argumenty... dla nich cena nie gra roli!:szok: Kolor również bo `kiedys kupowalo sie to co bylo a nie jakies tam wybieranie kolorow`. A wózek kupuje sie po porodzie i kropka!:crazy:
No a kolory faktycznie sie kończą - zwłaszcza czerwony i niebieski nie wiem czy jak wejdzie nowa kolekcja to beda te same :confused:
Katarzynak sledze te wozki od 2lat i co roku kolorystyka jest podobna rozni sie odcieniem- z zeszłego roku ten lazurowy jest przesliczny - i taka mam właśnie gondolkę natomiast spacerowka po Oliverku z 2007 roku kawa z mlekiem bo była najładniejsza. Teraz tylko fotelik nam został do kupienia - ten lazurowy mi sie podoba i czerwony - ja nie uznaje podziałow dla dziewczynki czerwony a dla chłopca niebieski- wiec w wyborze koloru dam wolna reke mezowi.

A tak wogole to moj maz sie ostatnio naczytał przesadow na internecie i katygorycznie stwierdzil ze zabrania mi kupowac czego kolwiek dla corci !!!- wynikla mala sprzeczka. Wymienilismy wszystkie za i przeciw- a nakoniec takie argumenty mu podałam ,że staneło na moim :-)
Ale cos mi sie wydaje ze sie nasłuchał niepotrzebnie od kogoś.
Słuchajcie byłam wczoraj w sklepie z uzywana odzieża i kupiłam sobie 5 swetrow 3 z H&m i dwa inne - i dałam 11zł za wszystko - a sweterki naprawdę jak nowe - a szczerze powiedziawszy weszłam zobaczyć na dziecinne ciuszki , w ktorrych nic nie znalazłam. A na ciąze jakm znalazł :zawstydzona/y:
 
Ladygap to moj piesulek z dziecinstwa był taki jak twoich teściow garsciami mozna było zbierać a jak sie gdzies położył to kupa siersci zostawała- a wyczesywana była czesto. Na szczescie sa rasy nie leniące sie :-)
 
Słuchajcie byłam wczoraj w sklepie z uzywana odzieża i kupiłam sobie 5 swetrow 3 z H&m i dwa inne - i dałam 11zł za wszystko - a sweterki naprawdę jak nowe - a szczerze powiedziawszy weszłam zobaczyć na dziecinne ciuszki , w ktorrych nic nie znalazłam. A na ciąze jakm znalazł :zawstydzona/y:
w Lumpeksach nieraz można kupić naprawdę tanio, a dużo ładnych rzeczy:tak: Ja w poniedziałek zajrzałam do jednego i kupiłam sobie sweter (taki po ciąży, bo krótki na brzuchu) i 2 ciuszki dla Malca i dałam 15zł, a kiedyś wcześniej za 2 śpioszki całe 3,40 :-)
Opłaca się chodzić po takich sklepach. Nie koniecznie za rzeczami dla Dzieciaczków, jak dla nas, bywa tak dużo extra a i cena rewelka:-)
 
reklama
patusia44- kochana moj maz jest przeciwny takim sklepom, ja mam odmienne zdanie na ten temat zreszta pisala troche o tym z confi, na watku szalu zakupów! Bez sensu jest wydawac tyle kasy na nowe spodnie czy swetry lub sukienki, ktore i tak za 3 m-ce beda juz nie uzyteczne! Moja ciotka mi opiwadal, ze mozna takie fajne spodenki ciazowe, sukienki wyrwac, za grosze
 
Do góry