reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Lilian- Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin (spóźnione ale szczere bo mi wczoraj net nie działał)

ankzoc- Graytuluję córeczki i niech się zdrowo rozwija
 
reklama
ankzoc- no to swietnie,,gratuluje corci...

xatia- tak zgadzam sie wystarczy miesiac przed powiadomic pracodawce o swym odejsciu na urlop maciezynski... ale ok 15 tygodni wczesniej doniesc trzeba dokumeny MATB1 dostaniesz go albo od poloznej albo od GP... wystarczy powiedziec ten dokument potwierdza twoja ciaze i dostaniesz z tego powodu ulgi w pracy albo inne stanowisko... jesli nie dostaniesz maciezynskiego tzw. SMP to staraj sie o MP w Jobcenter kwota ok 117F tygodniowo... a od pracodawcy przez 3miesiace 90% wyplaty a reszte stala oplata przez 9miesiecy to 117F...

iwe- nie dziwie sie tobie to tak jak u nas... moje zdanie na temat tych lekarzy to lekka ciemnota...

pozdrawiam goraco nikki juz zdrowy... dzis byl w przedszkolu jest zadowolony...
 
Gratuluję kolejnym mamusio poznania płci swoich maluszków. Super wieści. Ale ciekawa jestem ile z nas zdziwi się przy porodzie;-)

Paula7 super, że Twój synuś już w formie, nie ma nic wspanialszego niż zdrowie naszych malców.

Jak czytam Justynko o Byczkach to mi się słabo robi. Mam nadzieję, że jednak będzie córcia bo już drugiego chłopca indywidalisty mogę nie znieść ;-) Mój Marcinek jest Skorpionem i taki z niego uparciuch, nie cierpi zmian, mały konserwatysta rośnie. Ale i tak jest najukochańszym synkiem na świecie :-) Teraz pomaga remontować pokój dla Julci, robi to z niesamowitym zaangażowaniem, urabia się po łokcie;-) zrywając stare tapety. Widok niezły ale jaka pociecha, mały pomocnik rośnie. Już nie może się doczekać kiedy zacznie Julcie w wózku wozić, kiedy będzie mógł ją wszystkiego uczyć...

Ciekawa jestem na ile się sprawdzi to, jakie dziecko w brzuszku takie później. Bo w sumie Marcinek był spokojny, kładł się spać wtedy kiedy ja i rzeczywiście po porodzie był spokojnym niemowlaczkiem. Regularnie spał, jadł i nie miał kolek. A teraz Julcia w brzuchu szaleje to już się boję co będzie potem ;-)
 
paula- super, ze twój synuś już zdrowitki :)
ania77- kochana a moja córcia wariuje jak się tylko położę a teraz puszczam jej muzykę poważną, bardzo przyjemnie jej się słucha, tak uspokaja i wycisza, ale widać nie moją rozrabiarę w brzuchu bo się wierci i kopie! To super , że masz takiego synuśka pomocnika
 
Ostatnia edycja:
Serd
moz-screenshot.jpg
ecznie witam Wszystkie Majóweczki:-)
Właśnie sie zalogowałam i moje pierwsze kroki na forum mamus Majowych nie bez przyczyny...
Jestem w 23 tygodniu ciąży. Przewidywany termin porodu 20 maj.
20 stycznia będę miała badania połówkowe. Nie mogę sie już doczekać, żeby zobaczyć maleństwo :-)
Pozdrawiam Wszystkie Mamusie te przyszłe i te już obecne!!:happy2:
 
kochane mamusie właśnie wróciłam z badania połówkowego usg, no i już wiem mamy córcię Majeczkę, taka jestem szczęsliwa, od poczatku miałam takie przeczucie. Mała tak sobie spokojnie leżała wzdłuż mojego brzuszka, ze lekarz nie mógł zrobić wszytskich badań, ale za to nóżki miała rozłożone, aż lekarz zaczął się śmiać, że mała nie da się pomierzyć, ale bułkę widać jak na dłoni hahah. Na początku lutego będę szła na usg 4d, więc wtedy lekarz porobi niezbędne pomiary!
Dziękuję wszytskim mamusiom, które trzymały kciuki :) Buziaczki

Trzymam kciuki za wszytskie mamusie , które mają w najbliższym terminie wizyty, no i za te które nie wiedzą jeszcze kogo noszą pod serduszkiem, żeby się dowiedziały (o ile mają ochotę).

patusia44- kochana mam nadzieję, ze jutro wszytsko wyjaśni się tak jak u mnie i twój maluszek okaże się upragnioną córcią. Buziaczki

Ankzoc superowa wiadomość TAK SIE CIESZĘ TWOJIM SZCZĘŚCIEM-gratuluje z całego Serducha CÓRCI- i dziekuje za wsparcie Kochana jesteś.
Jutro może sie wszystko wyjaśni.
śliczne imię wybraliście Maja .

Trzymajcie jutro za mnie kciuki mam wizytę o 17:30 !!!!
 
patusia- pewnie, że bedziemy trzymać kciuki, przeżywam to razem z tobą :tak:
 

Załączniki

  • powodzenia.gif
    powodzenia.gif
    24 KB · Wyświetleń: 17
reklama
kochane mamusie właśnie wróciłam z badania połówkowego usg, no i już wiem mamy córcię Majeczkę, taka jestem szczęsliwa, od poczatku miałam takie przeczucie. Mała tak sobie spokojnie leżała wzdłuż mojego brzuszka, ze lekarz nie mógł zrobić wszytskich badań, ale za to nóżki miała rozłożone, aż lekarz zaczął się śmiać, że mała nie da się pomierzyć, ale bułkę widać jak na dłoni hahah. Na początku lutego będę szła na usg 4d, więc wtedy lekarz porobi niezbędne pomiary!
Dziękuję wszytskim mamusiom, które trzymały kciuki :) Buziaczki
Kochana, gratuluję Dziewczynki!!! Mi też się bardzo podoba imie Maja!:tak:

Super wieści! u mnie tez miała być Majeczka [imię] ale moja Majeczka ma jajeczka:-D:-D:-D
Gratuluję córeczki! :tak:
Ale się uśmiałam! Mogę się podpisać pod tym co napisała Sheeppy ;-):-D Ja jeszcze sie łudzę że może na następnym usg coś się zmieni ;-) bo ostatnio nic nie było widać...:sorry:
Trzymajcie jutro za mnie kciuki mam wizytę o 17:30 !!!!
Oczywiście bedziemy trzymać! Wszytko na pewno bedzie w najlepszym porządku! Czekamy na wieści! :tak::tak::tak:

Ja ja dziś na 17:30 ide do internisty bo niby kaszel mi przechodzi ale wole sie upewnić że nic w płucach mi nie zostało. Czasem jak w nocy kaszlnę to mam wrażenie że coś jest nie tak... poza tym czuje sie strasznie słabo :sorry2: Cały dzień śpię i nie mam siły wstać z łóżka, ledwo trzymam się na nogach... do tego oblewają mnie poty :eek::confused: Mam nadzieje, że to przejściowe... nie wiem jak dam rade w niedziele być chrzestną :zawstydzona/y:
W dodatku odwczoraj Maleństwo w ogóle się nie ruszało nawet o swojej stałej porze wiec też się trochę zmartwiłam :-( Teraz najadłam się m&m`sów wiec licze że może troszkę się uaktywni!
Życzę wszytkim Mamusiom zdrowa i miłego dnia!!!:tak:
 
Do góry