reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

kokoszka - nie martw się , czas szybko zleci, mama znów przyjedzie, znów się wyściskacie. Popatrz już niedługo 6 maja :-) Między mną a moją mamą jest 1900 km a teściową 1200 km . Na żywca widzę je sporadycznie, za to często rozmawiam przez skype. A tak na marginesie jaką masz temperaturę za oknem , bo ja się tutaj wykańczam tym ubieraniem na "cebulkę". :-D
 
reklama
Idę do lekarza, idę, jutro, tylko się boję co z tym cukrem w moczu, przecież nie przestanę jeść słodkiego, to jest niewykonalne :no::-p i mam nadzieję, że żadnego antybiotyku nie dostanę, bo nie czuję się chora [moja mama 'wielka specjalistka' stwierdziła że takie wyniki to stan zapalny w organizmie]
 
Dziewczyny ciekawostka jaka wyczytalam u innych mamus :-D

BYK
Dziewczynka
Lubi wygode i piekne otoczenie. Od malego moze tez wykazywac talenty muzyczne dlatego warto zapisac ja np na lekcje spiewu, tanca lub gry na instrumencie

Chłopiec
Ten maly sybaryta ma swoje ulubione potrawy, ubrania i rzadko zmienia zdanie. Bywa uparty i powolny. Kup mu skarbonke-juz od dziecka docenia wartosc pieniadza

Czego potrzebuja małe Byczek [/b]
Poczucie bezpieczenstwa i duzej porcji czulosci. Byczki zle reaguja na nagle zmiany planow
 
Dziewczyny ciekawostka jaka wyczytalam u innych mamus :-D

BYK
Dziewczynka
Lubi wygode i piekne otoczenie. Od malego moze tez wykazywac talenty muzyczne dlatego warto zapisac ja np na lekcje spiewu, tanca lub gry na instrumencie

Chłopiec
Ten maly sybaryta ma swoje ulubione potrawy, ubrania i rzadko zmienia zdanie. Bywa uparty i powolny. Kup mu skarbonke-juz od dziecka docenia wartosc pieniadza

Czego potrzebuja małe Byczek [/b]
Poczucie bezpieczenstwa i duzej porcji czulosci. Byczki zle reaguja na nagle zmiany planow
a byk jest cały maj? zaraz, zaraz...potem chyba bliźnięta :confused:

E tam stan zapalny. A masz podwyższone OB? ( odczyn Biernackiego)
ob nie miałam badane [chyba bo serio te wyniki po chińsku]
 
kochane mamusie właśnie wróciłam z badania połówkowego usg, no i już wiem mamy córcię Majeczkę, taka jestem szczęsliwa, od poczatku miałam takie przeczucie. Mała tak sobie spokojnie leżała wzdłuż mojego brzuszka, ze lekarz nie mógł zrobić wszytskich badań, ale za to nóżki miała rozłożone, aż lekarz zaczął się śmiać, że mała nie da się pomierzyć, ale bułkę widać jak na dłoni hahah. Na początku lutego będę szła na usg 4d, więc wtedy lekarz porobi niezbędne pomiary!
Dziękuję wszytskim mamusiom, które trzymały kciuki :) Buziaczki

Trzymam kciuki za wszytskie mamusie , które mają w najbliższym terminie wizyty, no i za te które nie wiedzą jeszcze kogo noszą pod serduszkiem, żeby się dowiedziały (o ile mają ochotę).

patusia44- kochana mam nadzieję, ze jutro wszytsko wyjaśni się tak jak u mnie i twój maluszek okaże się upragnioną córcią. Buziaczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry