reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
hehehe - AgA - dobre!!! Pamiętam co mówiłaś o kolejnym bobo, więc nie będę ciągła tematu.

Ja miałam tą wróżbę robioną w szkole średniej i na studiach - ale... kurcze... nie pamiętam wyników, hahaha


Kasia - czyli do końca miesiąca mam czas? Ufff... no to może poskładamy się z tą Lancią, no i szefów gdzieś spotkam.


Monia, Kasia - a ja na obiad mam dziś zupkę z wczoraj (piątka M&m's - pyszna wyszła, nawet Jagoda dwa podchody do niej wczoraj zrobiła..), a na drugie: ziemniaczki, schabowe z pieczarkami, i buraczki tarte.

Nigdy nie robiłam tych gołąbków bez zawijania - a przepis mam od paru długich ładnych lat (w moim używa się włoskiej kapusty) - hmmm - zrobiłaś mi dziś pypcia (tylko szkoda, że M nienawidzi gołąbków)

Monia - czekałam z tą kawką na Ciebie...i sama też nie wypiłam. Dopiero 20 minut temu zaparzyłam sobie do śniadanka

Kasia - ja mam wrażenie, ze Was męczę swoją osobą.. I może lepiej żebym narazie siedziała cicho..
 
Hallo!

Widzę, że jednak spotkanie się nie odbyło... Aguś jak mogłaś nie wpaść na małe pifffko???
Może dziś się któraś zdecyduje??? Wpadnę i zobaczę...

ja mam wrażenie, ze Was męczę swoją osobą.. I może lepiej żebym narazie siedziała cicho..

ejjj no... daj spokój! absolutnie nas nie męczysz! jak chcesz się wygadać to gdzie jak nie tu???

A my dziś mamy w szkole wizytację z Urzędu Miasta... Przyjdą jacyś radni, dyrektorzy innych szkół,... Ciekawe jak to wypadnie. Ale chcę to już mieć za sobą... No i nie pamiętam czy kiedykolwiek miałyśmy tak czysto w bibliotece jak teraz!!!
 
Aga chyba Ci gorzej!!! Czemu męczysz? O co chodzi bo ja nie bardzo łapie.

Martuś,ja mam zakaz zachodzenia w ciążę do końca życia.Moja wątrobą świruje od pierwszych tygodni ciąży. Nie muszę mówić,że jest to bardzo groźne dla dziecka. Dzięki Bogu z Tomkiem wszystko w porządku (chociaż po porodzie był reanimowany bo nie miał oznak życia).
 
Witajcie :-) Dziękuję dziewczyny za porody odnośnie mojego Wicia, wczoraj pół dnia spędziłam szukając informacji na ten temat i wszędzie było napisane że taka przypadłość nie jest groźna ale musi być pod stałą kontrolą lekarza, wiec muszę teraz znaleźć porządnego lekarza w Szczecinie, bo do przychodni już raczej nie wrócę.....
Ale mieliśmy dziś tragiczną nockę, Wiktorek dostał jakiego kataru i od 2 w nocy budził się co chwilę i płakał :baffled: do tego idą kolejne zęby, więc bidulek strasznie się meczy .... Czy spotkałyście się kiedyś z katarem od zębów???

mamo Niki cieszę się że Malutka coraz więcej chodzi, Wiktorek też zaczął całkiem niedawno chodzić i sama do tej pory nie mogę się nacieszyć tym widokiem :-)

m@dzi1 bardzo mi smutno że Kamilek musi tak cierpieć, musicie jakoś przetrwać ten straszny czas jego chorób, życzę Wam aby to tylko zahartowało odpowiednio Małego i nie łapał już tyle infekcji. Myślę że pomysł z karmieniem przez słomkę był by dobry, jeśli tylko mały umie pić przez nią, wytrwałości kochana

m&m's ale macie super umowę z Majeczką, oby tylko dotrzymała jej, u nas zawsze to nie działa, ogólnie mały śpi od 1-3 h podczas jednej drzemki, ale zawsze jak chcę się położyć razem z nim to zaraz się budzi .... wredna bestyjka :-D

Malgoss dziękuję bardzo za miłą opinię odnośnie zdjęć :-)

kasia1208 nie zazdroszczę dnia, nie ma nic gorszego jak bieganie po urzędach, bleee. Jestem w szoku, 2 letnie dziecko i nie siedzi, jak tak mogą lekarze nic z tym nie zrobić, albo porostu trafia na takich "geniuszy" jak ja :szok:

AgA mi też kiedyś koleżanka wróżyła z obrączki i wyszło że będe mieć tylko 1 dziecko i to miała być dziewczynka, wiec sie nie sprawdziło :-D:-D:-D A i masz kopniaka ode mnie abyś poszła zrobić badania..... mówi to ta która sama się ociąga - ale tego lepiej nie czytaj :-D:-D:-D

U mnie też wczoraj był barszczyk, wiec zupka została z wczoraj a na drugie mój M sobie zażyczył placki ziemniaczane, ale mi zrobiłyście smaka na gołąbki:-)
 
reklama
Do góry