reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Hejooo:-)
Ja pije hebatkę i też zaraz spać idę,nie mam dziś siły na nic:no:
Napiszę Wam tylko że w końcu zaszczepiłam Nadinę na MMR-juuuupiiii
 
Ostatnio czytałam o szczepionkach i rtęci w nich zawartej. Mało zawału nie dostałam. Miałam wrzucić link ale nie chciałam Was straszyć.
 
o widzę, że jednak klubik się zebrał!

Roxy gratuluję szczepienia! Jak tam Nadusia? Zdrowa już?

Mamstud - witaj! Mało Cię tu ostatnio...
 
Marzenko...zdrowa,zdrowa...ten katarek trwał 3 dni i koniec-dziwne:baffled:
Byłam pewna że jej nie zaszczepią ale jednak:tak:
Ja juz niestety zmykam do łóżka,jutro postaram się być bardziej aktywna,dziś padam...
 
witam majoweczki:-)
ja jak zwykle ostatnia,chętnie bym się z wami napiła ale jeszcze jade na antybiotyku,a przydała by się chwilka relaksu:tak:Dziś byłam z Niki u kumpeli na 2urodzinkach jej syna,nawet fajnie było :-)Niki szalała z jej 3rojgiem urwisiątek.Nawet dziś zaliczyła swoją pierwszą kawke ,tzn wylała na siebie fusy z kawki i wielce się dziwiła co to?agent mały.

Jutro Niki zostanie ze swoim tatusiem ,a ja śmigam z kumpelą do pizzeri oj potrzebne mi takie wyjście z fumfelą:tak:

Moni-dzięki za info,oj no to troszke nieciekawie u Kasi a myśłałam że ok ze zdrowiem.
Ja też jakiś czas temu czytałam o tej rtęci w szczepionkach aż mi się włosy zjerzyły na głowie:szok:To chyba tylko unas możliwe!!!tyle że mała dawno była zaszczepiona zanim przeczytałam.

M&m's-oj toż to złote dziecko:tak:!!!!skarb dziewczyna!wie że mamusia senna to pozwoliła mamie pospać,oby każdego dzionka wywiązywała się z danej umowy.No to faktycznie Mikołaj wcale tak mało lekcji nie ma.

Aga km-no kochana bardzo się ciesze że znów u Ciebie świeci słoneczko:tak:umnie nadal pochmurnie ale jakoś staram się otym nie myśleć i przyjmować dzień takim jakim jest!Jutro wieczorek zapowiada się ciekawie oby nic mi go nie zawaliło:tak:

Mamstud-hej hej:-)

Madzia-dziewczyny mają racje:tak:tyle spraw i problemów a ty zawsze dla nas znajdziesz czas!to miłe!!!!Ja również gratuluje 1000posta:tak:no teraz już troszke więcej!ale zapomniało mi się wcześniej pogratulować:zawstydzona/y:Życzę jeszcze raz dużo dużo zdrówka dla Kamilka ,oby szybko to paskune zapalenie poszło precz!!!!trzymajcie się ciepło:*
Marzenko-szkoda że nie mogłam się z tobą napić:no:ale jednak wole antybiotyk dobrać do końca coby mi się nie wróciło.Ale jak tylko go skoncze to zasiadam z tobą do piwka czy winka:tak:

Roxy-no to brawo,to już macie szczepienie z głowy.Super że Nadinka czuje się lepiej:tak:a ty kochana wypocznij przez noc co by jutro znów była siła ażeby nadążyć za szogunkiem kochanym:-)Moja panna miała ostatnio 39.5 gorączki a mimo to miała powera na psocenie ,normalnie dziecko nie do zdarcia z tej mojej psotnicy:-);-)A teraz słodko śpi ,dzisiejsze psotowanie z dziećmi zrobiło swoje:-)Ale mam radoche bo Niki była cała happy:tak:Znajoma u której byłam ma 3-je urwisów ,dziewczynka i dwaj bracia,jak rozrabiają to razem ale jedno drugie mocno kocha,napatrzeć się dziś nie mogłam ile takie małe smyki mają dla siebie czułości i braterskiej miłości,super sprawa mieć rodzeństwo:tak:

Kasia-no to faktycznie miałaś zabiegany dzień,ja też nie znosze załatwiania papierkowej roboty!Naszczęście teraz jej nie mam,jak prowadziłam działalność to troszke tego było a teraz spokój.Jak tam nasz mały Fifi?

Nic uciekam do pustego wielkiego łoża,dobrze że Niki obok w łóżeczku śpi to bynajmniej nie będe zupełnie sama spać.Dobrej nocy majóweczki:-)
 
reklama
hellołł

u mnie jednak fatum ciąg dalszy - ale nie będę Was już męczyć. Buuuu - a myślałam, że wczorajszy dzionek będzie super - niestety...


widziałam wieczorkiem, że Marzenka wzniosła hasło "AA" - ale... jakoś nie miałam ani weny ani siły (do pisania, i picia...)


mamo niki - kuruj się Kochana - antybiotyki lepiej brać na "poważnie" - za kilka dni będziesz mogła cieszyć się zdrówkiem i możliwością łyknięcia jakiegoś dobrego %

Roxy - no gratulacje!!! w końcu szczepienie macie za sobą!!!


Monia - wezzz, ja już w nic zdrowego nie wierzę... słyszałam o tych szczepionkach, ale wolę o nich zapomnieć...


Kasia, Monia - a do kiedy składa się te dokumenty do rodzinnego i dodatku wychowawczego? Ja mam umowę i w niej termin końcowy - 31.10. Czyli mogę złożyć dokumenty końcem września bądź początkiem października? Pytam... bo mam autko w rozsypce, a mój pracodawca jest 35 km od mojego domu... więc z zaświadczeniem od nich może być problemo..
ZUS i US mogę załatwić... aaaa - i przypomnijcie mi - jakie dokumenty musieli składać (załatwiać) Wasi mężowie?
 
Do góry