reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

slonkoonline, Kochana, z rycyna to tak jak Ci pisałam: Zapytałam najpierw położnej ona na to że nie radzi bo lepiej żeby wszytko było pod kontrolą lekarza i takie tam... Potem zagadałam lekarkę i powiedziałam że moja mama piła rycynę na wywołanie porodu... No i ona powiedziała że teraz się tego nie stosuje, że kiedyś faktycznie w szpitalach podawali przeterminowanym rycyne...:baffled: Ona generalnie powiedziała że nie powinno zaszkodzić bo to działa na przeczyszczenie...
Mnie nie zostawiła w szpitalu dzięki USG na którym łożysko i wody były w najlepszym porządku a wiek dziecka zupełnie inny niż ona wymyśliła :sorry: Tak wiec ustaliła że pomyliła się we wcześniejszych wyliczeniach (BRAWA za bystrość!:wściekła/y:) i że prawidłowy termin powinien byćn na 29 maja a nie 19... wiec mam jeszcze czas do piątku na razie...
Szyjkę mam nadal beznadziejnie długą, skurczy na ktg nie było...
Ja na razie wstrzymamm się z rycyną...postawie jeszcze na jakieś pikantne żarcie i sex, w razie czego olejek mam....

No ale Slonkoonline jesli Tobie powiedzieli że jutro na bank położą Cie na patologie to ja bym na Twoim miejscu wypiła ten olejek.... Jak się bardzo boisz to może tylko łyżkę... Choć ktoś pisała że trzeba wypić więcej aby ruszyło... ok 3 łyżki. Efekt przeczyszczenia ponoć jest po ok 3-4 godz... No a ewentulane skurcze jeszcze póżniej... choć pewnie to też indywidualna sprawa.:sorry:
Daj znac co zadecydujesz...

Mi skonczyło się zwolnienie wiec tez myslałam czy już nie łyknąć tego... no ale jeszcze dam sobie ze dwa dni :sorry: i tak juz tyle czekam:zawstydzona/y:
 
reklama
a oto moje długo wyczekiwane szczęście :-)
1zd4sav.jpg


zmef5g.jpg


142yczm.jpg


rcrgyb.jpg


23hoz1j.jpg
 
A moze jeszcze mi podpowiecie, jak to jest z polozna srodowiskowa. Trzeba ja przed porodem uprzedzic, czy jak?

W szpitalu pytają do jakiej przychodni będziesz chodziła z dzieckiem. Szpital powiadamia wybraną przychodnię a przychodnia wysyła położną.

A skoro Cię przeczyściło - nie wiadomo po czym - to może już coś się zaczyna ?? :tak:
 
dzieki dziewczynki :tak: ja sama zakochana jestem z nim na zabój ...

Velvet owłosione udka należą do tatusia, ja mimo pobytu w szpitalu jednak się aż tak nie zapuściłam ;-)

a tę prostownice wzięlam :-D:-D:-D
mówiłam, że nie wezmę ale nie dałam rady ...

Powiem Wam ,że dziś uparłam się by zejśc na dól do sklepu ...i jak zeszłam to zrobiło mi się słabo....:eek: trochę przeceniłam własne siły chyba.... powolutku musze się znów nauczyć mieszkac w domku ;-)
 
No ale Slonkoonline jesli Tobie powiedzieli że jutro na bank położą Cie na patologie to ja bym na Twoim miejscu wypiła ten olejek.... Jak się bardzo boisz to może tylko łyżkę... Choć ktoś pisała że trzeba wypić więcej aby ruszyło... ok 3 łyżki. Efekt przeczyszczenia ponoć jest po ok 3-4 godz... No a ewentulane skurcze jeszcze póżniej... choć pewnie to też indywidualna sprawa.:sorry:
Daj znac co zadecydujesz...
kochane ja wypiłam na raz 3 łyżki (od herbaty), niestety nie pamiętam czy zrobiłam powtórkę czy nie :zawstydzona/y:, przeczyściło mnie po 12 godz :rofl2:
 
reklama
confi sliczniutki chlopiec. Pozazdroscic tylko :-):-)

Niestety Slonko ja nadal 2w1 ale dzis w nocy zaczal mnie bolec brzuch i powolutku gubie tego czopka Nareszcie cos sie ruszylo. Jak powiedzialam w nocy M ze troszke krwawie to chcial od razyu do szpitala jechac:-D Przestraszyl sie chlopak....ale to nie tak szybko idzie:sorry: A najgorsze jest to ze takie potworne upaly tutaj mamy ze nie idzie juz wytrzymac. Jak sobie pomysle ze porod coraz blizej i juz sa tego jakies konkretne dowody to paniukuje na mysl o bolu...bo ja straszna panikara jestem i marze by juz bylo po wszystkim:sorry:
 
Do góry