reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Kochane, ja mam z cerą dokładnie to samo:szok: zawsze miałam suchą cerę, ale w ciąży to już zupełna sahara i dlatego broda i szyja wołają o pomstę. paranoja jakaś...
 
reklama
U mnie też fatalnie z cerą. Zrobiło mi się wokół nosa takie mega wysuszenie, że aż mi skóra płatami schodziła. Do tej pory mam tam czerwone i wyglądam jakbym była przeziębiona. A tak poza tym to w kółko robią mi się jakieś pryszcze. W ciąży z Basią tak nie miałam, cera była wprost idealna...

Wykończą mnie te ciągłe burze. Dziś po południu padłam, nic nie mogę zrobić w domu, nie mam siły.
 
witajcie

jesli chodzi o cere to zawsze mialam jakies syfki ale w ciazy wysypalo mnie takimi malutkimi i jeszcze mialam taka jakby podskórną kaszkę masakra a do tego bardzo sucha skóra na ciele, i zaczeła mi pekac skóra w pępku w tych "rowkach" byłam w aptece i pani kazała mi smarowac wazelina i oliwką dla dzieci a co do włosów to zawsze miałam piekne mimo ze farbowane a teraz mam siano i sie rozdwajaja koncówki :(

a po za tym to chyba mam depreche prze ta samotnosc :( Rafał ciagle w pracy nie mam tu nikogo oprócz tesciów ale oni w pracy no a po za tym to ile mozna przesiadywac u tesciow ... kolezanki to tez ciagle pracuja :( a ja juz mam takiego dola ze nic mi sie nie chce robic ... zarastam syfem ... leze cały czas na kanapie ... gdyby nie to że moge wejsc tutaj i cos napisac i poczytac co tam u was słychac to chyba bym umarła
 
Cześć dziewczyny!
Ja się już od rana zestresowałam. Zaraz idę na badania i mocz oddać, no i właśnie jest on jasny i strasznie mętny. Ja swego czasu bardzo długo borykałam się z infekcją dróg moczowych i zawsze były u mnie charakterystyczne objawy, teraz nie ma żadnych, ale takiego moczu mętnego nigdy nie miałam :-( no i teraz się zamartwiam:-( Do lekarza idę we wtorek...
 
Witam z rana. Juz myslalam, ze wszystkie jeszcze spicie, bo pol godziny temu nikogo jeszcze tu nie bylo.
Co do samotnosci, to tez zaczyna mi doskwierac. Maz ma mala firme budowlana, robia tynki maszynowe. No i teraz jest sezon i ciagle jest w pracy, wychodz wczesnie, wraca pozno, czasem mally wcale taty nie widzi. Sa momenty, ze tez mam dosc bo ciagle jestewm sama, ale on twierdzi,ze to dla nas robi, bo chcemy sie budowac itd.
No coz, takie czasy...
Dzisiaj widze, ze pogoda znow nie bardzo, chlodno... co to za lato w tym roku bedzie...
Milego dnia laski!
 
Hej!
Mamy zamknięte forum, ale fajnie. Muszę zaraz ogarnąć, jak to działa:biggrin2:

Co do cery, to ja mam szczęście, bo same zmiany na plus. Przez ciążą przetłuszczała mi się bardziej niż teraz, no i żadnych syfów nie zauważyłam, mam nadzieję, że już się nie pojawią. Generalnie moja skóra nabrała blasku i włosy też są w lepszej kondycji, super. Za parę dni wybieram się do fryzjera podciąć końcówki i położyć farbę, bo odrosty mam ogromne, ale na szczęście w podobnym kolorze do mojego naturalnego:biggrin2:

Melonowa, ja też siedzę sama w domu, mały chodzi do przedszkola (o ile akurat nie jest chory), a mąż w pracy, na szczęście wraca ok.16. Mi ta samotność nie przeszkadza, taki ze mnie typ, lubię własne towarzystwo. Głównie nadrabiam zaległości w czytaniu:biggrin2: Spotykam się z przyjaciółką średnio raz w tygodniu, z innymi znajomymi trochę rzadziej i pasuje mi ta sytuacja. Nie wiem, jak będzie dalej, bo to dopiero początek, za parę miesięcy pewnie inaczej mówić,zobaczymy. W każdym razie też lubię to forum, zawsze zaczynam dzień od włączenia kompa i czytam, co u Was.

Basiaaa10 nie znam się na analizie moczu, ale spokojnie, to pewnie nic poważnego, nie denerwuj się na zapas. Ja też mam lekarza we wtorek.
 
Hej dziewczyny

ja juz na nogach maz dzis zostal w domu:-) Zrobilam sobie capuccino i mysle co zjesc na sniadanie bo mam wszystko tylko nic mi sie nie chce:-p


Z cera to i ja mam podobnie wychodza mi duze i bolace najbardziej wzdloz wlosow po boku twrzy i kolo brody.. moj sie smmieje ze bedzie chyba jednak ta dziewczynka jak sie tak psyuje bo z adamem mialam buzie jak pupcie niemowlaka:-D za to wlosy mi lecialy na potege:tak:


aa dzisiaj mielismy z rana male conieco.. poki mlody nie wstal i przypomnialo mi sie zebym wam napisala tym co nie rodzily aby wasi mezowie pracowali nan cyckami:-) to byla rada mojego gina i mial chlop racje bolaly mnie a ja nie chcialam dotyku a on kazal zeby je ssac piescic itd.. i teraz wam powiem ze sprawdza sie bo ja tego nie robilam a potem plakalam bo jak przyszlo dziecko do karmienia to mi tak sutki popekaly ze krew sie lala wraz zmlekiem:baffled:
 
cześć dziewczynki

Ale dzisiaj pospalam aż nie wierze. Ja nie mam żadnych problemów ze skórą nic jak na razie mi się nie dzieje. Zobaczymy co bedzie się działo. U mnie znów pod chmurka i deszczyk.
 
Hej Kobitki,
melonowa, maddlena kurde i ja zaczynam walczyć z samotnością. Wstaję ok 7 o 8 M wychodzi i wraca ok 19 a ja o 21 się kładę. Zaczynam się czepiać wszystkiego, mam mega lenia, ogarnę pranie, obiad i siedzę tu z Wami, klikam po kanałach, nadrabiam zaległości serialowe ale gęby nie mam do kogo otworzyć. W ogóle to mam wrażenie że M się mnie teraz boi... Zdystansował się jakoś, jakby się bał dotknąć. Więc kamilka wątpię żeby mi pomógł z piersiami ...
Co gorsze jak mu to mówię to mówi że wcale tak nie jest i kończy temat i nic z tego nie wynika. Generalnie to jak się z nim żarłam do tej pory o to że jest leniem to teraz już w ogóle wióry lecą, ostatnio w afekcie rozwaliłam pół łazienki bo on jedynak rozpieszczony przez mame i widze że chodziła za nim i zbierałą, sprzątała, zmywała... Nosz kurde chłop ma prawie 40 lat, czasem aż się boję jak to będzie jak Dzidź się pojawi no i ryczeć mi się chce strasznie:blink:
Basiaaa nie ma co się zamartwiać, jak odstoi drochę to nie będzie taki mętny, z resztą my teraz mamy tendencję do łapania bakterióf ale to się wszystko leczy. Uszy do góry :)

Zimno :/ Katar mnie dopadł ...
 
reklama
melonowa89 to musisz sobie jakieś hobby wymyślić
basia z nami w ciąży się takie cuda dzieją, że zanim nie zobaczysz lekarza, to się nie martw, bo wiele z nich się okazuje, że jest w tym stanie zupełnie normalne :)
maddlena my niedawno się wprowadziliśmy i wiem o wyrzeczeniach o których mówisz, bo niby mieszkamy, ale sporo rzeczy jeszcze do zrobienia i teraz przez dom też nie możemy sobie pozwolić na wszystko, ale mamy DOM! i swój kąt jest wart tych niedogodności!

Mi się dziś śniło, że plamiłam i jechaliśmy do szpitala. Się zdenerwowałam! A to tylko sen na szczęście!

Co do cycochów, to ja generalnie nie mam teraz ochoty zupełnie, żeby ich dotykał
 
Do góry