reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
dziekuje dziewczyny za pomoc w wynikach, dziś odebrałam mocz mam bakterie liczne ale to też sie w ciazy zdarza prawda?

mam zły dzień, ledwo weszłam do pracy taka koleznaka co jej za zbytnio nie lubie mówi mi " a wiesz chciałam ci powiedziec ze tak na twarzy inaczej wygladasz, jakbys 3 lata wiecej miała, zawsze takie dziecko z ciebie było. na co druga... a mi sie wydaje że wyszczupłała na twarzy a trzecia na to, nie.... ma takie pulasy... nosz kurw.... czy ja sie pytam jak wygladam???????

może dziewczynka skoro źle wygladam ;-)

znowu maz, inni znajomi mi mowi że super ;-) tego sie bede trzymać ;-)

tez wieczorem mam wiekszy i twardszy.
zrobiłam dzis rano foto, co by wam wkleic ale zgubiłam kabel łaczacy kompa z telefonem;-(
 
Dziewczyny mam pytanie coprawda jesteście w troszkę starszej ciąży niż moja. Kiedy szefowi powiedziałyście o ciązy? i jakie były reakce?
 
moje szefostwo jeszcze o ciazy nie wie i nie mam teraz potrzeby aby o tym mowic bo i tak jestem na zwolnieniu wychowawczym ale w puerwszej ciazy powiedzialam miedzy 9 a 10 tyg i zaraz potem musialam pojsc na zwolnienie bo mialam silne bole w podbrzuszu od siedzenia 8h w jednej pozycji. ale reakcja szefow byla na plus ucieszyli sie i nie bylo zadnego problemu a nawet przedluzyli umowe o prace na czas urlopu wychowawczego abym mogla dostawac kase z zasilku wychowawczego bo umowa konczyla sie miesiac przed porodem wiec mogli przedluzyc tylko do rozwiazania. a jak bylam w odaiedzinach jak synio mial 10-11miesiecy to mowili aby wykorzystac sobie ten czas na nastepne:-)
 
witam i ja:-) odebrałam również swoje wyniki i wszystkie ujemne(hiv, hcv, hbs i toxo), to chyba dobrze, mam taką nadzieję. ciśnienie mi dziś skoczyło, dostałam pismo, że wszczęto postępowanie w mojej sprawie. Myślę sobie o co kurde kaman, a tu się okazuje, że moje prawo jazdy straciło ważność i zamiast przysłać pismo z przypomnieniem o wyrobieniu nowego, to mi matoły jakieś sprawy zakładają. byłam u lek. med. pracy i już mam zaświadczenie. jutro jadę do starostwa. 50zł za badania poszło, a teraz 100,50 za wyrobienie prawka, chore:confused:
 
cześć gaduły :))) ja w końcu mam internet stały :) nadrobiłam wszystko ale nie pamiętam co chciałam napisać :( masakrę mam jakąś z pamięcią :( syn mi wczoraj mówi że ma pracę domową z jakiegoś przedmiotu i minęła minuta może a ja już nie pamiętałam z jakiego przedmiotu.......coś mi opowiada o klasie a ja się złapałam na tym że nie pamiętam imienia jego dobrej koleżanki :(
polakmatka witaj!
straszne te wczorajsze wiadomości z tym dzidziem z promilami :( głupia baba :(
a co do brzucha to ja niestety nie mam rano płaskiego w tym tygodniu tak mnie wywaliło że masakra, w pierwszej ciąży taki brzuch miałam na początku 6 mc :(
pozdrawiam wszystkie :)
 
reklama
mój szef dowiedział sie jakoś w 7-8 tygodniu ciazy, wiec bardzo wczesnie, reakcja w stulu... aha, yyy nie no gratuluje... hmmm a kiedy ? aha ale wymienisz sie z koleznaką co wraca w sierpniu z macierzynskiego?
a ja na to że nie wiem jak sie bede czuła...
lekki foch wtedy i tak sie rozmowa skończyła.

nie zamierzam sie stresowac, jak lekarz da zwolnienie to biore, jak nie chodze poki mi dobrze.

prace mam biurową, wiec nie nadwyrezam sie, a siedzieć narazie moge bez problemu ;-)
 
Do góry