reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

MagdaPoznan- kochana głowa do góry:) właśnie z ciekawości spojrzałam na moje wyniki i zakres norm, bo czasami różni się w zależności od laboratorium. u mnie zakres neutrofili to 40-75, a erytrocytów 3,7-5,40 więc mieścisz się w normie.
 
reklama
oststnio robiłam w innym labie i tam miałam 8,9 hemoglobine na norme 6,95-9,75
wiec juz nic nie wiem
dziekuje meago i Jolka za pomoc;-)
w sumie czuje sie dobrze wiec chyba aktycznie to ciaza odpowiada za te małe skoki/obniżenia ;-)

ciociu gratulacje!!!!
 
Cześć Dziewczyny! W końcu fajna pogoda i aż chcę się w końcu żyć :) tylko brzusio coś od wczoraj wieczora boli, ale mam nadzieję, że wszystko ok...
melonowa89 masz talent, zwłaszcza ostatni torcik super :-D
Magda86Poznań współczuję Twojej znajomej. Bardzo dołujące są takie historie. Moja znajoma poszła w 21 tyg na usg i okazało się, że dziecku serduszko nie bije :( też czasem mam takie obawy, ale musi być dobrze.
Na zaparcia i regulację pracy jelit polecam przede wszystkim regularne posiłki i zaczynać dzień od porządnego i powolnego śniadanka z herbatą albo kawą :) mnie to momentalnie rusza :-p gdy pominę śniadanie albo zjem coś na szybko to zaczynają się problemy.
 
dziewczyny jeżeli piszecie już o wynikach ja mam HCT i MPV ujemne to prawidłowe ? no i ten mój mocz ale po braniu tabletek z żurawinką pójde zrobić badania jeszcze raz przed lekarzem może się poprawi wynik.
 
Ale tu dzisiaj naprodukowałyście. Melonowa zaj....te torty, zwłaszcza ten ostatni... U mnie w mieście jest też dziewczyna,która robi też podobne cudeńka.
Co do muzyki na ślubie, mi osobiście trąbka sie nie podoba, moim zdaniem bardziej na pogrzeb niż na ślub. A skrzypce jak najbardziej...
Ja dzisiaj też byłam na badaniach, mocz i morfologia. Moje wyniki "same" jadą do gabinetu mojego lekarza, więc ja ich nie widzę wcześniej i nie mam okazji sie pomartwić:-D.
Posiałam dzisiaj na działce trochę warzywek ogórki, groszek, fasolka i sałatę lodową. Pierwszy raz ją siejemy, ciekawe, czy faktycznie wyrośnie, bo uwielbiam surówkę z lodowej...
A się w końcu zrobiła piękna pogoda, mam nadzieję, że już tak zostanie. A... i cały dzień bolała mnie głowa, w końcu wzięłam APAP i przeszło, na szczęście...
 
wiecie co przeraza mnie ten swiat ktory nas otacza my tu piszemy o naszych lekach i radosciach przezywamy kazdy skurcz i ruch a tu slysze w telewizji ze jakas "mamuska" urodzila dziecko z 4,5promila. co sie dzieje z tymi kobietami? moze kazda z nas powinna byc poddawana dodatkowo badaniom psyhiatrycznym i co poniektorym powinny byc dzieci na dziendobry zabraneaby nie dziala sie im krzywda
 
Bunny- co Ty mówisz? ja pierniczę, niektóre kobiety to chyba zamiast mózgu mają siano w głowie! dziwić się później, że dzieci mają jakieś rzadkie choroby, jak matka mu już w brzuszku krzywdę robiła. mam nadzieję, że dziecko trafi do normalnej, a nie patologicznej rodzin i będzie się zdrowo rozwijać. a takiej "matce" to bym osobiście w pysk dała.

Uniosłam się trochę, ale nie mogę wytrzymać jak słyszę o takich rodzicielkach...
 
reklama
Popieram Was dziewczyny, Mam takie samo zdanie. Nie każdą kobietę, która urodzi, można nazwać matką. Świat w ogóle nie jest sprawiedliwy. Jak wiele małżeństw nie może mieć dzieci, pomimo, żę bardzo tego pragną, a takie SUKI robią krzywdę jeszcze nie narodzonym swoim dzieciom, albo palą w piecu, przechowują w beczkach, zamrażalkach, przepraszam, ale szlag mnie trafia często, jak oglądam wiadomości...Kara śmierci dla takich NIBYMATEK!!!
 
Do góry