reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam nowe mamusie :) dobrze, że dołączyłyście bo stare wygi coś przycichły ostatnio ;p

Jolka uważaj na tę szyjkę... żeby maluszkowi się przypadkiem nie pospieszyło.

Obudziłam się po 7 i było pięknie nawet miałam w zamiarze zacząć pranie dla Małej... ale chyba nic z tego ;/ chmura na chmurze... no nic-wezmę się za pieczenie ciasteczek :)
 
reklama
Jolka więc leż i wypoczywaj, R ugotuje sam :) leżenie bezczynne jest straszne, ale spróbuj jakoś je sobie urozmaicić, czas szybciej będzie płynął, a już niebawem listopad :)
 
u mnie na 80% to chłop :D ale to się okaże :p
chyba że moj gin znowu nie zrobi mi usg to juz ciul na porodowce sie chyba dowiem
ostatnie ug mialam w 20 tyg a teraz już mam 34, ech co poradzić :<< a chciałabym zobaczyć moją kruszynkę :)

a może któraś jest z Wrocławia :)?
 
Anoula na inflandzkiej, Ty na żelaznej? Dobrze pamiętam ?:)


kaskaleczna czyli odżywiasz się zdrowo, parówki z musztardą i kakao :) super połączenie, synek pewnie szczęśliwy :)


u mnie dziś włączyli kaloryfery :) co prawda pozakręcałam, bo jeszcze zimno jakoś specjalnie w domu nie jest, ale ten w łazience niech sobie buzuje – ręczniki schną przynajmniej szybko po kąpieli.


oczywiście w domu nie usiedziałam, pojechałam do sklepu, a potem do rodziców. teraz wezmę się za sprzątanie, ale jakiś leń mnie ogarnął :)
 
Kaskaleczna- co do pakowania torby, to ja chyba mam podswiadomie to co Ty :D niby większość do torby już kupiłam, ale jakoś nie mogę zebrać się i jej spakować.
Z praniem ubranek też czekam. Miałam to zrobić wczoraj, ale 2 dni temu pękła nam rura z wodą i dopiero dziś ją naprawili, więc pralki nie odpaliłam. A u rodziców na dole się ostatnio pralka zepsuła, więc też się nie dało. A dziś pada i pada...
 
reklama
aaga84 tak tak żelazna..przynajmniej taki byl plan a teraz troche wszystko staneło na głowie z tą cc.. położną już mam umówioną i lada moment mam opłacić ( swoją drogą ciekawe jak sie zachowa jesli jednak stanie na cesarce narazie nie pytam...), lekarz tez z żelaznej..ale szczerze mowiąc zaczynam się zastanawiać bo nie oszukujmy się żelazna jest super ale 100% nastawiona na porody naturalne. Tak czy siak mieszkam w połowie drogi miedzy zelazna a inflandzką więc jeszcze wszystko sie może zdarzyć;-)
kaskaleczna a propos "zjeść coś normalnego" to luzik bo przebije Twoje paróweczki...ja od 3 dni jem tylko cebularze i zapijam gorącą czekoladą hahah..wiem koszmar ale co...w 8 miesiącu tez można mieć zachcianki;p
 
Do góry