reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2013

reklama
kurcze, jakiś czas temu ekscytowałam się, ze mi na suwaczku odliczającym do porodu zostało 3 miesiące, 2 miesiące. A tu już teraz 3 tygodnie i 5 dni :szok: kosmos....zaczynam się stresować. Bo w sumie chciałabym mieć to za sobą, ale jak pomyślę, ze się zacznie i te torby co stoją naszykowane pójdą w ruch, ruszymy w drogę na tą porodówkę to jakoś mi słabo :-pw sumie to od poniedziałku już może być różnie co ? Raczej powinnam chyba być już uważna na jakieś sygnały - skończony 37 tydzień będzie to różnie się może zadziać. Skorupka przecież w 38 tygodniu się rozpakowała :p
 
Marciami ja przy pierwszym bylam wyluzowana, termin na 6.10 mialam i jakos tak sie nastawilam ze wczesniej nie rodze a tu 16.09 powitalam coreczke ;-)
przy drugim trzeslam gatkami od 36 tc :-p
 
Witam, wyrwałam 5 min żeby posiedzieć na sieci :)
Udało nam sie chyba ogarnąć temat karmienia, idzie już nam sprawnie, Mała od razu chwyta cyca jak ją przystawie :) praktyka czyni mistrza :)
Z brzuszkiem też już nie mamy kłopotów, odstawiłam czarną herbatę (chociaż piłam tylko jedna dziennie i to bardzo słabą) i przeszło, chyba że to zasługa już działającego układu pokarmowego tak jak trzeba, ale herbty pić narazie nie będę
 
Hej dziewczyny :) co u was słychowac??jak samopoczucie?? My własnie skończyłyśmy porządki,zaraz do sklepu na jakieś małe zakupki na obiadek i jakos dzionek zleci;)
Smutna powiem ci, że zazdroszczę Ci, ze już możesz przytulić swoją małą dzidziulke:) Ja już pomału mam dosyć noszenia brzucha,coraz mi ciężej a najgorsze są noce,miejsca nie moge sobie znaleźć, na boku nie wygodnie bo mała wtedy okopuje mamunie co nie miara, a poza tym biodra mnie strasznie bolą jak śpie na boku, a na plecach też nie za wygodnie;/ a to jeszcze 11 tygodni ;p
Fajnie, że udaje Wam sie karmić piersią:) na pewno jest to dużo wygodniejsze i lepsze dla malutkiej:) Tez mam nadzieje, ze będę mogła karmić piersią.
A jutro idziemy do lekarza,zawsze z niecierpliwością czekam na wizytę żeby zobaczyć moje małe-wielkie szczęście i usłyszeć jej serduszko:)
Dobra zmykam do sklepu,miłego dzionka zycze i pozdrawiam:)
 
Dziewczyny napiszcie jakie macie wózki i czy jesteście zadowolone.Wczoraj bylismy z mężem w Tobi i wpadł nam w oko TAKO LARET i TEO ROAN.Tylko te gondole sa jakieś małe.Ja rodze na początku sierpnia i całą zime chciałam przejezdzić w gondoli.
SMUTNA a ty jaki masz wózek?
 
reklama
Do góry