reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

witam mam 25 lat jestem z Łodzi mam póltora roczną córeczke Klaudie mamz nia pewien problem w nocy budzi mi sie z takim wymuszanym płaczem bez łez daje jej pic i dzie dalej spac nie raz budzi sie 3 razy przez noc a czasem potrafi co godzine zabkowanie ladnie przechodzi ma juz prawie wszystkie zabki brala syrop na uspokojenie ale to samo bylo.nie wiem co robic pomozcie mi mam dosc tego ciagłego wstawania w nocy jak nie dostanie pic to mi sie rozbudzi i tyle ze snu.
 
reklama
Kasienkowo jezeli Cie to pocieszy to ja mam ten sam problem z moja prawie
16-miesieczna coreczka. Bardzo zle spi w nocy od bardzo dawna tyle, ze wczesniej tlumaczylam to sobie jej potrzeba bliskosci bo do 11 miesiaca spala sama w swoim lozeczku. W pewnym momencie nie wyrobilam nieprzespanych nocy i ciaglego wstawania i usypiania (bo sama nie potrafila zasnac) i zaczelam najpierw od polowy nocy pozniej juz cala noc spac z nia. Niestety jak zle spala tak zle spi, owszem zdazaja sie noce, ze obudzi sie 2, 3 razy (dla mnie to super noc) ale czasami budzi sie co godzina, dwie. Daje jej w nocy pic czasem pomoze a czasem musze ja przytulac. Ja tez probowalam syropkow z melisa i homeopatycznego ale nic to nie daje. Rytual przed zasypianiem jest, pokoj przewietrzony, temp. 20-22 C, nie ubieram jej za cieplo do snu. Dodatkowo teraz wychodza jej 3 czworki na raz (jedna juz ma), wczoraj i przedwczoraj dalam jej na noc Virbucol ale tak protestowala i histeryzowala przy wkladaniu czopka, ze dzisiaj zrezygnuje. Jestem zmeczona i pomyslu na rozwiazanie problemu brak.
 
Daje jej w nocy pic czasem pomoze a czasem musze ja przytulac. Ja tez probowalam syropkow z melisa i homeopatycznego ale nic to nie daje.


Z dopajania na pewno bym zrezygnowała. Ryzykowne. Ale może to faktycznie zęby i spróbowac na noc dać paracetamol. A co z atopowym zapaleniem skóry??? Sprawdzałyście czy przypadkiem nie choruja??
 
Mój maluch budzi się 2 do 3 razy, albo "szuka" smoka albo chce mu się pić, jak dostanie czego mu trzeba to śpi... azs występuje u nas okresowo staram się małego smarować obficie na noc ale moze go swędzenie wybudza... nie zmienia to faktu że nie przespaliśmy od jego urodzenia ani jednej nocy:-(
 
Moj maly podopieczny...niestety od pn w szpitalu z zapaleniem krtani...:-:)-( Martwie sie o niego ale przejdzie mu....

pozdrawiam
 
Mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia!

Ja mam 2,5 letnią córeczkę i do tej pory potrafi się budzić i wołać mamę. Wystarczy że ją przytulę i idzie dalej spać. Lubię te chwile poniewż wtula się we mnie tak słodko. Po 5 minutach moge wrócić do sypialni. Oczywiście śą też noce gdzie śpi sama do rana.
 
witam mamy:-) troszkę zgłupiałam, bo Michał nie ma dwóch lat, ale niemowlakiem nie jest. mimo to zapisuję się tutaj na pogaduszki:-)
 
reklama
no ja się znowu zjawiam, ale widzę, że tutaj dość cicho:szok: pewnie weekendowo;-)
Anna u mnie śniegu prawie już nie ma:no: jeszcze descz popadał i stopniało prawie wszsytko:tak:
 
Do góry