reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
zgadzam się jeśli hodzi o te zaspy ;-) wszystko do przetrwania,choć ja jutro jadę do lekarza z synkiem ciekawe czy samochod odpali...:confused: pozdrawiam mamusie.:tak:
 
ja słyszałam, że aż do kwietnia będzie zimowo:szok::szok::szok:

Proszę nie strasz... w co ja się ubiorę?? Już teraz w żadną kurtkę i płaszcz nie wchodze... dobrze że teściowa szersza ode mnie to mam płaszcz pożyczony od niej. Ale widząc tempo wzrostu maleństwa i brzuszka to pod koniec w nic nie wejdę...

A co do Nas... to chcemy Was powitać. Melduję się ze swoim synkiem Jankiem. Gaduła z niego niemożliwa, komediant, psotnik ale "grzeczny" :-D
 
reklama
Hejka wszystkim zalogowanym.
Ja tez jestem mama 2,5 latka i zastanawiam sie jak powstrzymać jego wybuchy złości i ciągłe jego ataki szału.
Jak wyjdzie na pole i sie troche wyszaleje to potem w domu jest spokój a jak nie to dom roznosi. Poradź cie jakie wy macie na to sposoby. Pozdrawiam :blink:
 

Załączniki

  • Zdjęcie0011.jpg
    Zdjęcie0011.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
Do góry