reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
hejka.

dawno mnie tu nie było ale widzę że wątek coś jest zaniedbywany :tak::tak::tak::tak::tak: tylko dzień dobry i dobranoc i cisza co sie dzieje dziewczyny??????:sorry:


Oliwka już spi,M ogląda jakis mecz a ja zaraz wskakue do łożeczka bo jestem zmęczona.

jutro tez do pracy ale mi się nie chce :tak::tak::tak::tak::tak:


dobranoc:-)
 
widzę,że sporo tu nowych mam więc tylko zamiast dzień dobry powiem witam wszystkie mamuśki,
dla tych cz którymi wcześniej nie pisałam Ania-mama Przemka 3 latka
a co u nas no cóż wczoraj na pogotowiu bo gorączka 39,1 stopnia i bolące nóżki i rączki,skończyło sie na ibufenie,czopkach i pulmeksie,podobno dzięki temu że ribomunyl bierzemy
 
hej Wszystkim,

mój syn ma 2 i 5 miesięcy.
Za ok 1 miesiąc pojawi sie jego młodszy brat:)
Cos mi sie wydaje, ze bede miała urwanie głowy i nie tylko... :)
 
hej Wszystkim,

mój syn ma 2 i 5 miesięcy.
Za ok 1 miesiąc pojawi sie jego młodszy brat:)
Cos mi sie wydaje, ze bede miała urwanie głowy i nie tylko... :)

Nie bedzie tak zle:-D:-D moja Viki ma 2 latka i 3 m. a Gabrysia pol roczku, z poczatku lekko nie bylo Viki byla troszke zazdrosna,ale teraz siostrzyczki swiata za soba nie widza:tak:,juz sie razem ladnie bawia a Viktoria nie przejdzie kolo Gabi bez przytulenia jej i ucalowani:-)
 
widzę,że sporo tu nowych mam więc tylko zamiast dzień dobry powiem witam wszystkie mamuśki,
dla tych cz którymi wcześniej nie pisałam Ania-mama Przemka 3 latka
a co u nas no cóż wczoraj na pogotowiu bo gorączka 39,1 stopnia i bolące nóżki i rączki,skończyło sie na ibufenie,czopkach i pulmeksie,podobno dzięki temu że ribomunyl bierzemy

Witaj po latach:pPPP

hej Wszystkim,

mój syn ma 2 i 5 miesięcy.
Za ok 1 miesiąc pojawi sie jego młodszy brat:)
Cos mi sie wydaje, ze bede miała urwanie głowy i nie tylko... :)

będzie dobrze moja córcia była w takim samym wieku i udało sie sa zgraną parką od czasu pobytu w brzusiu braciszka Zuza go pokochała i tak do dzis jest
 
reklama
Do góry