reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

heh tu ostatnio wogóle cicho,

no tego śniegu to ja Ci chętnie odstąpię, 30 cm może być?:-D
bo u mnie cały czas ostro pada to za chwilę znów będzie:sorry2::-D
 
reklama
aaaa nie dziękuję:no::no::no: wolę lato i wiosnę:tak: no u mnie deszczowo i ponuro okropnie, ale M zaproponował dziś basenik więc poszalejemy troszkę:tak:
 
dla mnie osobiście zima mogłaby w ogóle nie istnieć :tak::tak::tak::tak: ja kocham wiosnę i lato i takak aura mogłaby byc pzrez cały rok :tak::tak::tak::tak::tak:

a nie te zaspy okrutne że nigdzie nie mozna sie dostać ahhhh szkoda gadać:-D:-D:-D:-D ja chce już koniec zimy :tak::tak::tak::tak:
 
ja tam osobiście lubię zimę i trochę śniegu,ale ta zima u nas już dobre 3 tygodnie jest więc i ja do tych modłów tanecznych dołączam:-)

a tak wogóle Agnes cześć bo z Tobą chyba jeszcze nie miałam przyjemności

:-D;-)
 
całkiem możliwe;-)zwłaszcza,że ja tu też jakiś czas regularnie nie bywam;-)
heh brak czasu;-)

kurczę a ktoś wogóle prognozy słyszał, kiedy ma przestać sypać i zacznie topnieć?bo mi się niespecjalnie uśmiecha rano wstawać iść do przedszkola a potem do pracy w tych metrowych zaspach:dry:
 
całkiem możliwe;-)zwłaszcza,że ja tu też jakiś czas regularnie nie bywam;-)
heh brak czasu;-)

kurczę a ktoś wogóle prognozy słyszał, kiedy ma przestać sypać i zacznie topnieć?bo mi się niespecjalnie uśmiecha rano wstawać iść do przedszkola a potem do pracy w tych metrowych zaspach:dry:
ja słyszałm ze ma sypac jeszcze z 2 dni a potem ma byc ostry mróz czyli znowu przywali -20C :cool::cool::cool::cool::cool:

wolę o tym nie mysleć :no::no::no::no: bo na sama myśl mi się zimno robi:tak::tak::tak:
 
reklama
Witam:-)
a co do zimy to podobno ma być długa w tym roku:sorry2:
ja lubię trochę śniegu lekki mrozik i na sanki... no ale uwadomo co za dużo...
 
Do góry