reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
wiesz ja to bym chciała zorganizować taką wigilię żeby całą najbliższą rodzinę zebrać i wspólnie spędzić chociaż część Świąt ale co niektórzy by się pewnie pozabijali:sorry:
 
wiesz ja to bym chciała zorganizować taką wigilię żeby całą najbliższą rodzinę zebrać i wspólnie spędzić chociaż część Świąt ale co niektórzy by się pewnie pozabijali:sorry:

u mnie to nie wiem jak by to wyszło wspólnei nawet spędzamy wakacje
ale jak chodzi o święta to mogło by byc cięzko bo u mnie sa inne zwyczaje potrawy i podejście nawet inne do wszystkiego
 
witam,

jak Wy znajdujecie czas aby regularnie zaglądac na bb?? :)

Mój Emil całuje brzuch i mówi, że kocha swojego brata (bo jest jeszcze w brzuchu ;) )

Zrobilismy na choinke łańcuch i ozdoby oraz kartki świateczne dla najbliżej rodziny.

A wiecie, że w przyszłym tygodniu juz ma cyc plusowa temperatura... swieta bez sniegu nas czekaja, niestety:crazy:
 
hello :-)

jak tam z buntem dwulatka ???

bo u mnie powrócił niestety znowu :cool:
Oliwka od jakiegoś czasu jest okropna,na każdy sprzeciw ,mój zakaz reaguje agresją.
bije,kopie ,krzyczy,rzuca się na ziemię.
strasznie mnie to już meczy.
momentami mam jej juz dość.a za chwilę podejdzie przeprosi,zrobi słodką minkę a da buziaka :tak::tak::tak::tak: oszaleć mozna z tą dziewczyną:tak::tak::tak::tak::tak:
 
hello :-)

jak tam z buntem dwulatka ???

bo u mnie powrócił niestety znowu :cool:
Oliwka od jakiegoś czasu jest okropna,na każdy sprzeciw ,mój zakaz reaguje agresją.
bije,kopie ,krzyczy,rzuca się na ziemię.
strasznie mnie to już meczy.
momentami mam jej juz dość.a za chwilę podejdzie przeprosi,zrobi słodką minkę a da buziaka :tak::tak::tak::tak: oszaleć mozna z tą dziewczyną:tak::tak::tak::tak::tak:


u nas podobnie.
ostatnio z mężęm zaczeliśmy praktykowac sposób z super niani. jak tylko podniesie na nas reke jest wyprowadzany do drugiego pokoju, sadzany w jednym miejscu. Mowimy mu, ze to kara za jego zachowanie. I siedzi tam 2,5 minuty (tyle ile ma lat).
Przede wszystkim my sie uspakajamy ale on tez.
 
reklama
Do góry