reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
czarnulka twoja mala w tej sukience naprawde wyglada jak mala ksiezniczka:-)bede musiala wejsc tez na allegro i cos pokupowac mojej corce bo powoli wyrasta z swoich ciuszkow mam nadzieje ze zalapie jak to sie robi bo jeszcze tam nie bylam...
 
reklama
A moja Maruda cały dzień płakusiała i nie spała od 10 do 14.30 więc wkurzyłam się i poszłam na spacerek, spała ponad godzinke ale jak wróciliśmy do domku to znowu to samo :wściekła/y: dopiero zasnęła o 17 i teraz kiedy ja chce się położyć i odpocząć to ona pewnie wstanie :baffled:

Wiecie co ??? Znajomy mi powiedział jedną bardzo dziwną rzecz. Oni mieli też problemy z kupkami u córeczki i ktoś jemu też o tym powiedział. A mianowicie żeby nie palił zużytych pampersów piecu, że to przez to się nie załatwia. Postanowiliśmy wybróbować bo co nam szkodzi (też paliliśmy w piecy- mamy centralne z piecem w domu ). I jestem po prostu w szoku bo od wczoraj nie palimy i Mała wczoraj zrobiła 3 kupy a dziś narazie 1 :confused::szok::tak:
Czy to się sprawdza ??? Oby to było to i oby tak dalej...
 
hejka

Witajcie Lenko i Karolinko!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)
Karolina muszisz mi uwierzyc ale miałam jakies przeczucie że rodzinka wyjechaliście z kraju i jak dzisiaj przeczytała twój post to mi sie gorąco zrobiło. To teraz czekam na twój dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi post co sie z Wami działo że wylądowaliście w Szkocji i dlaczego tak daleko:-:)-:)-:)baffled::baffled: i co bedzie z naszymi spotkaniami?????????????????????
Ale naprawde bardzo bardzo bardzo sie ciesze ze sie odezwałaś, wysyłalm kilka razy sygnały przez gg i nic:-:)-:)-:)-( no to teraz jeszcze musza sie odezwac mokkate mmm i iza i stara ekipa w komplecie!!!!!!!!!! i czaciki wróca może ????????????

monysia- no nie zartuj:szok::-D, ale dobrze że malutkiej przechodzi:tak:

czarnulka - no jak zawsze twoje dziewczyny sliczne a prezenty wow jak duzo:-D, no i ciekawe co tam sie w tym aucie działo:-D:-D musimy wrócic do czacików to nam to wyspiewasz:-D a ty to na zdjęciach laska że hoho
 
wiesz co monysia my tez palimy pampersy w piecu tak zwane ekologiczne palenie:-) i maly robi po pare kupek dziennie:-) ale super ze malutka nie cierpi tak sobie mysle ze na zaparcia u maluszka tez sa dobre czopki glicerynowe.Jednak miejmy nadzieje ze jelitka malej zaczely juz sprawnie dzialac:tak:trzymam kciuki:)
 
.Kobitki kochane.

. Ale fajnie że się cieszycie z naszego powrotu:tak:.

.Z tym jak się znaleźliśmy w Szkocji to dluuuuga historia;-) .Piotrek załapał lepszą pracę na Wyspach ,miało to być na parę miesięcy a okazało się że w Polsce się trochę pozmieniało :baffled: i musimy jeszcze tu trochę zostać,nie wiem jak długo. Ale mam ogromną nadzieję że w przyszłym roku się spotkamy w Polsce:happy2:.Dopiero za granicą docenia się nasz kraj:-D .

.Szkocja to całkiem inne życie,inna mentalność ludzi i w ogóle ;-).Mieszkamy w małym miasteczku ,autobusem jedziemy około 20 min nad morze.W naszej okolicy dużo wzgórz.

.Niby jest tu język angielski ale z takim akcentem że ciężko na początku cokolwiek było ich zrozumieć;-).


.Przeszłyśmy już aklimatyzacyjny katarek z Lenką;-).

.Na razie tyle bo ciężko byłoby wam przez to przebrnąć:-D,w miarę czasu będę tu opisywać co nieco:-D.



.czarnulko twoje księżniczki są super,bardzo się zmieniły.Takie obie blondyneczki sie zrobiły.Wikusia bardzo się zmieniła :szok:.No i dalej robisz super karteczki okazyjne:tak:.Bardzo schudłaś,super wyglądasz:cool2:.

.kubusiowa jak twój Kubuś?koniecznie wklej fotki,pewnie bardzo urósł.Jak ci się pracuje?już wpadłaś w rytm?.

.monysia jak byłam w Polsce to ty jeszcze w ciąży byłaś:blink:..Gratulacje córeczki. Co do pampersów to my tez paliliśmy w piecu i na szczęście nie mieliśmy problemów z Lenki kupkami;-),dobrze że u twojej małej te problemy się skończyły;-).

.gwioleta my się chyba jeszcze nie znamy;-) więc witam:-D.


.Fotki postaram się wkleić ,bo widoki są tu bardzo ładne:tak:.


.Miłego wieczorku.
 
na zaparcia u maluszka tez sa dobre czopki glicerynowe

Ostatnio miałam nizłe cyrki z powodu czopków bo kazała mi lekarka podawać do 3 na dobe. Więc dałam połowe ( bo kiedyś tylko połówka starczyła ) i za 5 h dałam znowu ale cały. Minęły 2 h i nic więc pomagałam termometrem. Mała darła się tak że zaczęła mi się dusić, dławić i drgawek dostała a czopki wypłynęły z tyłka zupełnie nie rozpuszczone i jeszcze ją zablokowały. I co się mogło stać ??? W palcach się rozpuszcza w tyłeczku nie ??? Nie rozumiem tego

Czesc dziewczyny:-)monysia kropelki dzis wyslalam wiec moze jutro lub pojutrze dostaniesz wlozylam je do pudelka po innym syropie i zabezpieczylam wata mam nadzieje ze dojda cale i zdrowe:tak:tylko niewiem ile masz dawac bo moj maly jest wczesniakiem i jezeli dobrze pamietam to kazala mi dawac 5 kropli ale mysle ze do 10 kropli mozesz smialo dawac....


Bardzo dziekuje :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry