reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
karolinnko o tej porze kawka:confused::confused::confused:uśniesz kobieto w nocy:confused::confused::confused:chyba że nie chcesz spać, to pij:happy2::blink:. A te słowa to tylko przykładowe....franca wie o czym się do niej mówi albo i nie do niej. Dziś mi ciotka zdawała relację, że mierzyli mi dziecko (88cm) a ona wzięła mnie za rękę i pokazała gdzie ją mierzyli....

monysia będzie dobrze, nie martw się na zapas:happy2:A co do kawki....to piłam od porodu, tylko, że ja taki nałóg jestem (w ciąży się nie oszczędzałam). A jak chcesz to spróbuj jakieś kawki pół-na-pół z mlekiem:happy2:

a karolinnko, oliwka żyje i ma się dobrze (mam nadzieję) i ma już dużą Sarę w domciu:sorry2:
justyna i sandros się parę stron dalej odzywałay:happy2:
Ale musisz wiedzieć, że wątek ma swoje wzloty i upadki więc z częstotliwością pisania jest krucho....:shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
hejka :-)

karolinka - no my tez posyłamy duuuuuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżego buziaka dla Lenki z okazji urodzinek!!!:tak:jakos oszczedna jestes w opowiadaniu co do tak duzych zmian:cool: A u nas to: Kuba to juz fajny chłopczyk duzo cazyna łapac słowek, codziennie czyms nas zaskakuje, ja oczywiscie juz zaskoczyłam w pracy a duzo równiez mam zleceń projektowych także spelniam sie zawodowo może pozoli mi to na porzucenie pracy w ZUS-ie:tak::-) a tak poz tym wszystko okej.
Zdjęcia obiecuje wkleje ale ty tez kochana:-)

anian - miło cie znowu czytać:-D zdjęcie rewelka!! A ty za niedługo duzo wolnego od pracy i wtedy to i tylko wtedy zazdroszcze nauczycielą:tak:

monysiu - będzie jutro dobrze ale rozumiem ja po pierwszym szczepieniu to prawie goraczki dostałam a Kubus przeszedł to bez echa czego i Wam życzę, trzymam kciuki:tak:

trysia - no to ja tez zapraszam na kawusię jak tak czesto bywasz w Żorach :tak::-)

basiu - wszystkiego naj naj i oby wiecej takich posłańców :tak:- moze sie Wam kochane koleżanki nasza basieńka pochwali :confused::-D:-D ( bo ja na gg z nia romawiałam) fjufjufju

a trzy godz. temu moja tesciowa zabrało pogotowie zesłabła miała ciśnienie 200/100 czekamy na decyzje czy puszcza ja do domu czy zostaje w szpitalu, a teraz przyjeżdzała do nas rano pilnowac Kube i jutro jarek musi miec urlop :-(-cikawe co dalej:confused::confused::confused:

okej zmykam do kapieli i spanko

papapa
 
.anianka kawę piję często i dużo :tak:a poza tym w Szkocji jest godzina do tyłu czyli u mnie dopiero 21:-D. No to twoja Patusia bystra dziewczynka:tak:.Dzięki za relacje o dziewczynach z bb:happy2:.

.kubusiowa najlepiej to pytaj co chciałabyś wiedzieć bo nie wiem co pisać ;-) siedzimy tu parę miesięcy i już się trochę oswoiłam :tak:. Dzięki za życzonka.Może kiedyś skorzystam z twojego doradzania w dekorowaniu wnętrz,mam nadzieję że nie bierzesz dużo kasy;-) i życzę ci żebyś mogła rzucić pracę w zusie:tak:. Trzymam kciuki za teściową,żeby było wszystko w porządku.
 
.anianko droga...czy ty masz dziś urodziny??? jeśli tak to STO LAT i wszystkiego czego pragniesz życzę!przede wszystkim żeby córa była cały czas taka słodka i bystra:tak:.Buźka duża.
 
monysia będzie dobrze, nie martw się na zapas:happy2:A co do kawki....to piłam od porodu, tylko, że ja taki nałóg jestem (w ciąży się nie oszczędzałam). A jak chcesz to spróbuj jakieś kawki pół-na-pół z mlekiem:happy2:

No ja właśnie też kawe też zawsze piłam kilka
razy dziennie, nawet w ciąży za dużo sobie
nie odmawiałam i dlatego pewnie mi tak ciężko
bez kawy i po miesiącu nie picia znowu zaczęłam,
jak widać nie powinnam:no:
A co do mleka to ja nie moge bo mąż jest
alergikiem i nie kazali pić mleka żeby
Mała alergii nie dostała
 
HELOł KOBITKI

KAROLINA WITAJ ...FAJNIE ZE JESTESCIE I WSZYTSKU U WAS OK
KONIECZNIE WKLEJ FOTKI - I SPOZNIONE ZYCZONKA URODZINOWE DLA LENKI

A DZIS STO LAT DLA NASZEJ BASKI - Z OKAZJI URODIZN I IMIENIN


MY JUZ PRAWIE PO REMONCIE KUCHNI..UFFFF WKLEJE FOTKI ALE AZ DOJADA JEDNE DRZWICZKI - FRONT BO BYL USZKODZONY I MUSIMY CZEKAC. KUCHNIA JEST PROSTA ALE MI SIE BARDZO PODOBA

Filipek dziś nowe słówko opanował "drut" "kółko"
ale to fajnie brzmi jak to wymawia,
A ja wolne aż do piątku he he

 
kubusiowa tak to jest, że nam się zazdrości jak mamy wolne, a ja zazdroszczę wszytskim nie-nauczycielom, że mogą sobie brać urlop kiedy chcą, a nie kiedy muszą (jak my). A licząc sztukowo to wcale tak dużo więcej nie mamy wolnego od innych:-pSuper, że interes z projektami kwitnie, pewnie dlatego się nieodzwyasz tu:-pza często, oczywiście:-)
zdrowia dla teściowej

karolinno, że też wszystko znajdziesz....dzięki
 
reklama
Do góry