reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Świetnie zrealizwana idea - wchodzisz na stronę http://www.skypelaughterchain.com/, włączasz webcam i zaczynasz oglądać śmiejącego się gościa... zaczynasz się śmiać i nagranie z twoim śmiechem dołączone zostaje do kolekcji.

dawno tak się nie uśmiałam, zresztą obejrzyjcie to same:-D
 
reklama
Witam Was wszystkie w 2009

My juz po wyjezdzie. Wszystko super sie udalo, wybawilismy sie, dzieci zadowolone, Kubus szaleje na nartach, az sie nie chce wracac, takze Magda Cie rozumiem. Ja pewnie w poniedzialek bede miala dola.

Do uslyszonka za pare dni.
 
kochane dziewczynki jakaś wielka cisza nastąpiła na naszym forum. Wzywam wszytskie do zrywu i pisania, bo jak tak dalej pójdzie to forum obumrze a tego chyba nie chcemy??
Zapraszam na czwartek do siebie?? Nie udało się przed świętami więc proponuje teraz :) Kto chętny na kawkę ??
Kasia j witaj kochana w UK.
A u nas kolejna noc do tyłu.Marysi idą 3 zęby na raz.Górne jedynki i dwójkę dzisiaj zobaczyłam. Tragedia dla niej bo się laseczka męczy.
Brygidka jak sie czujesz??
Marzenka zabieraj swoją córeczkę na spotkanie, potrenuje dziewczyna masaże na nas.
Sylwunia jak maluszek w brzuszku?? Fika??
Kasiek, Doris,Niunka, Kasia i reszta dziewczyn, co u Was Mamusie??
Trzeba się obudzić z tego letargu. Zaczynamy Nowy Rok:-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
No to mnie Madzia zmotywowalas do napisania:-)
Ja dochodzialam po sylwestrze do siebie ale juz jest ok ;-);-)
posiedzielismy do 3 a o 6 wstal moj kochany synek - bo jakis debil jezdzil kladem pod okanmi :wściekła/y::wściekła/y:
Madzia kup dla Marysi ten proszek na zeby naprawde jest super, Michalowi ida te oczne -czyli najgorsze i przesypia mi cala noc jak mu wetre go troche w dziaslo.
Myslalam zebysmy sie spotkaly na kulkach tutaj na BD4 bo wtedy moglabym moze z wami kawe wypic ale ok mozemy sie spotkac u Ciebie :):tak::tak:
Ide w pozniedzialek ogladac nastepne mieszkanie - tym razem tu na naszej ulicy - moze tym razem sie uda
Kasiu j nic mi nie mow o nartach gorach i sniegu bo strasznie tesknie za tym - fajne macie te ferie
Dzis postanowilam ze pospzatam i popiore ale od rana sie oderwac od kanapy nie moge :rofl2: ide dac pomidorowke malemu i musze wymyslic cos dla nas na obiad :crazy::crazy: pomyslow mi brak :crazy:
 
Madziu ten proszek to ASTHONS&PARSONS INFANT`S POWDERS
tam jest na nim napisane zeby dawac go na jezyk.cala dawke albo jak dzidzia jest ponizej 6 miesiaca to pol - ale ja daje po troszku i wcieram go w bolace dziaslo.
 
Czesc kobitki
Ja nadla 2w1 a juz myslalam ze urodze ale niestety :wściekła/y:nic z tego:no:. Cala noc mialam skurcze nad ranem juz co 7-8 min i ciezko mi bylo ustac tak bolalo :-(Niestety bylam tak zmeczona ze sie polozylam i zasnelam no i przeszly :wściekła/y:Ale zaczal mi ten czop odchodzic wiec moze kiedys sie rozpakujemy :-D
 
oj biedna ty Oleska jesteś, ale Twoja niunia na pewno lada dzień już będzie z Wami,
Dzięki Kasia za ten proszek, ale nie mogę go na necie znaleść.We wszystkich sklepach wyprzedane.Dupa blada...
Dziewczynki nikt oprócz Kasi się nie wybiera do mnie??:no:
 
To teraz pora na mnie:-)
Otoz od okolo dwoch tygodni chodze jak zombii,moj syn robi sobie przerwy 4 lub 5 godzinne w nocy. Niewiem jak na to poradzic,mysle ze najlepiej bedzie przeczekac. W czwartek obudzil sie o 24 i szalal do 7.
Sylwestra i Nowy Rok spedzilismy leniwie w domu przed tv,tzn. ja i Maks bo Krzysiek pracowal.
Cfcgirl ja widzialam ten proszek u mnie w aptece:tak:
 
reklama
czesc kobitki
JA nie mam za bardzo czasu na nic , bo jest jeszcze u mnie moja siostra , wylatuja w poniedzialek, ale w piatek to my lecimy do Polski na 9 dni:tak::-). Juz sie doczekac nie moge,

Kasiek- ja chyba tez bede musiala kupic ten powder, jak malemu szedl teraz zab to myslalam ze zwariuje, marudzil plakal o byle co, goraczkowal , koszmar.
Matko co ja bym dala zeby on mial juz wszystkie zeby.
Madziu- mnie nie bedzie , bo sama rozumiesz w piatek lecimy. Takze ostatnie zakupy pakowanie sie , no wiesz, sorki,ale jak wrocimy to koniecznie musimy cos mocniejszego wypic;-)

Oleska- oj bidulko, a ja juz myslalam ze jak dzis zajrze to bede gratulowala, a tu dupa blada.No kochana a na kiedy ty mialas termin?
Kama- nie przejmuj sie tym wkoncu sam sie ureguluje z tym spaniem, moze staraj sie go bardziej wymeczyc wieczornymi zabawami to bedzie lepiej spal. No ale jak to zeby to nic nie zdzialasz.
Lece na piwko do rodzinki
 
Do góry