reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

No to nieźle z tym sinlackiem Kaji nie uczulał ale od dawna nie chce go jeść jak żadnej kaszki zresztą U nas też buźka czerwona, kupiłam małej kolorowe chrupki, zjadła kilka i efekt natychmiastowy:( a niby nie ma tam nic uczulającego
wnika u nas też etap, masakra muszę pić melisę żeby na to patrzeć ;)
 
reklama
Qassandra nie robiłam na razie testów. Termin do alergologa mamy na czerwiec dopiero. Poza tym teraz jest spokój, nic się małemu nie dzieje. Skórę ma ładną odkąd odstawiłam małemu wszelkie mleczne rzeczy i pije tylko nutramigen. Nie wiem tylko jak długo pediatra będzie chciala przepisywać nutramigen. Bo niektórzy pediatrzy mają z tym problem.
 
Szaleństwo z tymi alergiami.
Mama maluszka termin na czerwiec, ten nasz kraj to jest chory, jak można dać dziecku termin do specjalisty odległy o pół roku brrr
Wnika, Michałka, pomyslcie, ze niedługo będziecie miały te nerwy za sobą bo szkraby ruszą na nogi a u nas dopiero się to zacznie. Piotruś na razie puścił sie tak dwa razy ale obyło się bez guza:-)
 
mama maluszka u nas Lilianka też antykaszkowa, na samym początku jak miała około 6 miesięcy to czasami zjadała wielozbożową z owocami a teraz to nie pamiętam kiedy ostatnio kaszkę próbowałam jej wcisnąć. Zawsze jest tak samo, zje jedną łyżeczkę i potem już buźki nie otworzy. Dosypuję jej na noc do mleka jedną miarkę bo jak więcej to wcale pić nie chce, łobuzica mała. Kg. też nie ma dużo, przed niecałymi dwoma tygodniami ważyła 8,5. Ale na miejscu to 5 minut nie posiedzi. Zaraz na czworaka albo na nogi i pbchodzi ławę dookoła. Jak jeszcze nie umiała się poruszać nawet przy pomocy czołgania to kulgała się tam gdzie chciała się dostać.
Ona nawet musli dla dzieci nie chce jeść (tego z pudełka) bo ma konsystencję kaszki. Jada tylko ze słoika albo mieszam jej jogurt naturalny z owocami i dorzucam zmielone płatki.

Kobietki wcześniej pisałyście o pieczeniu chlebka ale chyba mi umknęło, w czym przechowujecie go później. Ja kupiłam woreczek do chleba ale w środku jest do niego wszyty worek foliowy i nie jest za specjalny bo chlebuś dość szybko pleśnieje.
 
hej ja na chwile, pozniej nadrobie czytanie.
Olena snilas mi sie, to bylo dosc dziwne,bylysmy w jakims miejscu i Ty mialas ze soba Jasia, ale na chwile, i Jasiu mial kucyka na glowie:):) hehe a pozniej juz bylas z moim psem. Juz dokladnie nie pamietam o to chodzilo, skleroza, przez caly dzien,ale musialam to napisac:):)
 
Witam dziewczynki i serdecznie pozdrawiam

u nas po staremu z jednej infekcji w drugą tylko ksawier wyszedł z jednej to krystian przyniósł nową z przedszkola i chodzi z katarem i kaszlem i dziś już widze katar u ksawcia i tak w koło , do tego m bedzie miał operację kolana 20 lutego po tym jak z krystianem spadł ze schodów biegł do auta jak nam się starszy dusił na pseudokrupa i mu w kolanie poszły krzyżaki do puki była opuchlizna to lekarz myślał że będzie ok ale teraz są już luzy i kolano się blokuję , ale bądzie ok

fajenie że dzidzie się pod serduszkami dobrze rozwijają,

a tak z refleksji rok temu wszystkie wyczekiwałyśmy rychłych porodów a tu nasze szkraby zaraz będą dmuchać pierwszą świeczkę , jak ten rok przeleciał.

co do kilogramów to ja ciągle z nim walczę w jeden dzień mam mój wynik zadawalający a na drugi ponad kg do przodu i nic konkretnego nie wrzuciłam nie wim od czego to zależy moż od cykli kobiecych tylko jakie u mnie skoro aokresu u mnie brak , tak czy siak mogło by być lepiej muszę za to brzuszki poćwiczyć bo niby brzucha brak ale ciało tzn skóra pozostała i można ją zwijać jak ciasto drożdżowe masakra

ksawciow wczoraj dałam parówkę dla bobasów smakowala mu , nie wszamał całej alezajadał ostro , takto tak błagalnie patrzył jak starszy zajadał a on kaszkę , niech też ma coś z życia , a tak to standar pierś to numer 1, kaszka z bobowity truskawkowa nr 2 i spagetti z gerbera nr 3 ulubione potrawy malucha

muszę zakończyć starszy przyszedł i koniec pogaduchy


pa pa pa
 
Witajcie!!
Ja czekam na kolędę :) wiec tylko na chwilkę wpadłam się przywitać :) ksiądz zaczął chodzic od 15.30, ale póki co u mnie go nie widać :(

Buziaki

Myślałam, ze wcięło mi posta ... jednak nie
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie:)
ale tu cisza...
ja wpadlam na chwile, i musze sie wam pochwalic,ze dzis corcia zaczela raczkowac, ogolnie juz od kilku dni robila podchody ale juz coraz wiecej kroczkow, i mniej pelzania:) wiem ze w porownaniu z waszymi dzieciaczkami byc moze to pozno, ale nie ma co porownywac;)) jestem taka dumna, myslalam ze bedzie wczesniej bo tez miala pozycje,ale zaczela siadac z tej pozycji,i juz tylko do siadu ja wykorzystywala.M juz mowil ze nie bedzie raczkowac, pewnie kilka dni treningow i bedzie smigac jak perszing:):)
Mam pyt: kiedy mozna dziecku podac kakao,.a moze juz? bede wdzieczna za sugestie. Buzki
 
Do góry