reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

hmm u mnie mała pierwszy raz właśnie spróbowała kakao jak miała te 10 miechów..teraz od czasu do czasu troszkę się napije...jak również zje ode mnie kasze mannę z kakao bo ja taka uwielbiam, nie podaje jej kakao regularnie..P.S nie lubię mocnego kakako a takie jak Cappucino;)

no i GRATULACJE co do raczkowania!!!!!

Qassandra maluszek odróżnia królika od kurczaka? cwane te nasze bestyjki;)

Michalka kupiłaś takie kulki kukurydziane kolorowe..ten barwnik to sztucizna jak się nie mylę..
 
reklama
mnsmile gratuluję :)

ja ostatnio chodzę dumna bo jasiu zaczyna stać bez trzymania się niczego. stoi sobie i utrzymuje równowagę :))) także czekamy na pierwsze kroczki :)
 
ważka - mój młody odróżnia nie tylko królika, który nie jest jego ulubionym mięsem, ale także i inne specyfiki zdrowej kuchni..;)

mnsmile - kakao jest jednym z silniejszych alergenów więc nie zaleca się wprowadzania do diety zbyt wcześnie. Spece zalecają po roku. Ale jeśli nie macie skłonności do alergii itp to myślę że większej krzywdy nie będzie jeśli sobie na roczek spróbuje :)
Ja mojemu oczywiście nie podam, sama mam zakaz zbliżania się do kakao - szkoda bo uwielbiam. U nas pewnie kakao wejdzie w okolicy drugich urodzin
 
mnismile- gratulacje! ale to cieszy prawda? lenka ma swoje tempo i ma racje!!!! moj na 10 miesiac dostal pierwszego zeba, hahaha a wasze to juz po kilka mialy :)

ja z kakao czekam, david nie jest alergikiem, ale wole byc ostrozna. tak samo uwazam zeby nie jadl zadnych orzechow, a jak robie jajecznice to tez powoli wprowadzam mu bialko, zeby organizm mial sie czas przyzwyczaic. ale tez z drugiej strony zdaje sobie sprawe, ze moge lekko przesadzac :)

przed dwiema godzinami umylam basen, kulki i david mial radoche dopoki nie zaczal namietnie wylizywac dna basenu i wszystkich rantow.... kulki jeszcze zasmiecaja mi podloge ale basen lezy juz w naszej sypialni i czeka na tatusia zeby powietrze spuscil! ja dmuchalam ;)
 
mnsmile nasze gratulacje:-) ani sie obejrzysz a córcia Ci na nogi pójdzie.
Kakao jeszcze nie daje.
Coś tu cicho ostatnio.
Michałka odezwij się:-)
 
hej:)
no Natka racja cicho strasznie;/ a Mala ostatnio zrobila sie taka niegrzeczna- wszedzie jej pelno-ok, ale jak cos chce i jej nie dam lub zabiore, to drze sie masakrycznie, wpada w szal. Czy wasze maluchy tez tak? Ona do tej pory byla spokojnym dzieckiem i nie wiem czy to jakis kryzys, czy juz sobie nas wychowala... hehe ale nie staram jej sie wyjatkowo rozpieszczac. Ja dzis bylam na zakupkach,M za kilka dni ma urodziny i prezent musialam kupic,niestety bez konkretnego pomyslu, i kupilam bluze- bo chial taka bez kaptura, bo na zime do kurtki kaptur mu nie pasi... i jaka bluzke taka ciensza... no nic wazne ze cos jest:) milego dnia:)
 
Mnsmile to raczej normalne hehe

moja jak sie do czegos trzesie jak kable np. i ja odciagam to sie wygina i piszczy;) nerwus maly..taki etap chyba;)

orzeszki moja mala probowala a co

i ostatnio sie zcwanilam...mama przywozi mi zupy ze stolowki od cioci,,za darmo teraz ale musze cioci cos kasy za to dawac..pychaaaa zupeczkiii , dzis jedlismy ogorkową,m mam na mysli siebie i Amele bo szymek to w przedszkolu wcina..tak wiec na glowie mam tylko drugie danie uff

i co nagorsze zgubiłam obrączke:(:(:(:( juz od jakiegos czasu bardzo luźna byla ehhhhhh M nie mowilam , az sie boje bo ostrzegal mnie:(:(:(:(

Michalka wlasnie odezwij sie..kurcze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry