reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Wszystkiego nallepszego dla malutkich Solenizantów, jeżeli są jakieś duże Solenizantki to im również życzę wszystkiego dobrego :)
Jeżeli chodzi o fotelik samochodowy to też zastanawiałam się nad tym maxi cosi, ale w decyzji zakupu blokuje mnie fakt, że jest on do 18 kg. Z doświadczenia wiem, że chociaż dziecko tę wagę może osiągnąć później np. moja 5 letnia córka waży ok. 17 kg i na pewno w takim foteliku już by nie dała rady jeździć - długie nogi itd :). Dlatego też rozglądamy się za fotelikiem w przedziale wiekowym 9-36 kg, bo tutaj nawet nasze starsze dziecko mogłoby jeszcze z niego korzystać (w przypadku posiadania dwóch samochodów istnieje potrzeba dublowania, gdyż rano córa do przedszkola jeździ z tatą, a wraca ze mną).
Wydaje mi się, że pytanie o fotelik KIDDY powinnam skierować do Qassandry, bo to chyba Ty Słoneczko o ile dobrze pamiętam go posiadasz. A czy słyszałyście o fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy (chodzi mi o foteliki dla od 9 kg w górę). Jakoś sobie nie wyobrażam mojej starszej córki siedzącej tyłem do nas :)
U mnie również kurczak bity z dwóch stron i to porządnie :)
 
dziękuję za życzenia w imieniu Dominisi:-) no i dołączam się do życzeń dla pozostałych solenizantów:-)
aaa ja mam Kiddy!! no i jestesmy bardzo zadowoleni-oczywiście też m go wynalazł ze względu na bezpieczeństwo. Miałam dużo wątpliwości i kazałam przymierzać ten fotelik do dziecka. Okazało się że wszytsko ok, synek polubił ten stolik który go podtrzymuje, no i nie zauważyłam problemow z długością pasów.
 
Dziękujemy za życzonka ,my z Misiem jesteśmy z jednego dnia:) I życze wszystkiego najlepszego dla Dominisi i Jasia.
Co do fotelików to my tez szukamy czegos odpowiedniego ,chce taki od 9-36 kg. Polećcie cos jak macie sprawdzone.
 
Szarlota czyli to Ty masz KIDDY :) Stawiałam na Ciebie lub Qassandrę, ale kiedy wczoraj nic nie pisałaś na temat tego fotelika stwierdziłam, że to Qassandra. Powiedz mi jaki masz model - mnie interesuje ten 9-36 kg z dodatkowo regulowanym zagłówkiem. Jeszcze jedno, czy Twój synuś zaczął w nim jeździć od 9 kg, czy dopiero teraz. Zastanawiam się, czy mój Filipo będzie zadowolony z takiego rodzaju zapięcia. Aha, nie ogranicza to bardzo ruchów dziecka, ponieważ sprawia wrażenie, że dziecko jest całkowicie zblokowane. Bardzo dziękuję Ci za wyrażenie swojej opinii, odczuć co do tego przedmiotu.
 
Hej:-) Sagapo ja mam dokłądnie taki:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=306&osCsid=b914659a30520f0a36d399906cf3b7d1
, czyli w kategorii 9-18, no i celowo to zrobiliśmy bo chcemy dzieci przekładać z jednego fotelika do drugiego. Kupiliśmy go na pewno jak synek miał już roczek, przede wszystkim dlatego ze on późno siedzial i nie było mowy o dorosłym foteliku wcześniej.
Wiesz jakoś nie zauważyłam aby był problem z ruchami synka. Pewnie od razu się przyzwyczaił, śmiesznie tylko czasem bo potrafił zasnąć na tym jakby stoliku. Fotelik ma możliwość ustawienia 2 pozycji-jedna lekko półleżaca, na początek jest podkładka pod pupę, no i coś pamiętam że zagłówek też się chyba trochę regulował.
M zawsze mówi ze łatwo się dziecko zapina bo faktycznie wsadzasz fotelik, dziecko i je zapinasz dorosłym pasem z całym fotelikiem.
Sagapo uściski dla Filipka na 10ty miesiąc:-)))
Carolaine i duży buziak dla Leosia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
WSZYSTKIEGO NAJ DLA SZKRABÓW Z OKAZJI SKOŃCZONEGO KOLEJNEGO 10 MIESIĄCA:):):)
Carolaine masz racje niedlugo roczek:)ale zleciało, ja nawet nie wiem kiedy...
Ja nie pomoge co do fotelika jeszcze w poczatkowym jezdzimy. Ale niedlugo czas sie zastanowic nad zakupem...
Moja opanowala technike siadania niemal do perfekcji:):) jeszcze jak dzis usiadla biłam jej brawo, i Ona tez.A teraz jak za kazdym razie siadzie sama bije:):) hehe Kochany Szkrab:)
 
Do góry