reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

10 tygodni izabell to jeszcze dużo czasu :)

mały już drugi raz dziś śpi, coś niedospany był, no i nadal jedna pobudka w nocy na jedzenie. no ale pocieszam się, że jak franuś się urodzi to bynajmniej nie będę odzwyczajona od wstawania w nocy hehe
 
reklama
Arturek tez sprawnie wstaje, puszcza sie jedna reka i sprawdza czy da rade juz bez trzymania :p no ale leci na tylek jeszcze :)
ja kanapki kroje w kostke i tak podaje wtedy zje mi takie 2 kanapki :) ale ja kupuje maly chlebek :p skorki odkrajam ale jak jadl rogalika to czasem jakis maly kawalek sie tam trafil :p ale wszystko rozmamla :D
Jutro mu ta jajecznice zrobie bo za mna tez juz chodzi :)
 
My też mięsko wcinamy, jak mały ma humor to duże kawałki :)
A co do przyszłych mam mam fajną historie- przez unternet kiedyś rozmawiałam z dziewczyną która miała takie samo imie i nazwisko (panieńskie) a jakiś czas temu się dowiedziałam że jest w ciąży i ma bardzo podobny termin do mojego :)
 
hej:)
my bylismy wczorac we Wro u neurologa,z Mała ok,jedynie mamy opozniony rozwoj motoryczny,alenic poza tym. No jeszcze nie podoba jej sie ze Mala podciaana do siadu podnosi nozki do gory:szok:. Mala brzuchatka bo prosilas bylismy u dr Adrianny Wilczek, na Czeremchowa,ma gabinet w domu,koszt wizyty 130zl Specjalista neurologii dziecięcej: Dr n. med. Adrianna Wilczek - Porady Ekspertów, Czas Dzieci
Izabell wspolczuje z powodu powrotu, ja nie pracowalam jak zaszlam z ciaze, i jest mi jeszcze gorzej szukac,no narazie nie mam potrzeby, ale gdybym musiala to nie wiem....
A my sie zastanawiamy nad powrotem do UK, powod ostatnio pisalam was ale nie tu...
U nas miesko zjada w sloiczku, czasem jakies gotowane odnas badz z zupki. A tak do lapki do jedzenia raczej nic nie daje bo jaki kawalek bym nie dala Mala pcha wszystko do buzi a po jednym zakrztuszeniu dziekuje.... Kanapeczki od nas zmaselkiem je, ale urywam male kawalki,no i odkad M jest w domu juz prawie 2tyg, sniadania sami nie zjemy bo juz pelznie nasz Mały Czorcik co by nic jej nie umkneło:):):)
Mala sie pociaga nam juz,z tym ze ona nie stoi jeszcze ale podciaga do kleku i czasem usiluje stanac, ale cieszy mnie kazdy postep:) i pozycje do raczka ma ale nie umie raczakmi przesunac jedynie nozkami i do tylu:)
 
Witam dziewczynki

Goyek co do karmienia to na pewno będę karmić do lata a może dłużej nie wiem , krisa karmiłam 2 lata , ksawcia nie wiem nie przeszkadza mi to a wręcz teraz to luię i co najważniejsze ksawcio też :-D
aaaa, ksawcio częst nam choruję to mam nadzieję , że karmienie trochę go wzmacnia , wiecie starszy chodzi do przedszkola co jakiś czs co przyniesie on sie wyleczt w tydzień a ksawci walczy od 4 do 6 tygodni tak jak terza kris przyniósł pseudo-krupa przed ś,więtami o mało w szpitalu nie byliśmy uratował nas nasza lekarka bo przyjęla nas w nocy i podała sterydy i inhalację po dwóch dniach był już chory ksawier z pseudokrupa przeszliśmy u jednego i drugiego na oskrzela tylko , że kris siię już wylizal a ksawier zmutował już z innym wirusem , który mu sprzedał dziadek w sylwestra i walczymy dalej już z nowym antybiotykiem i tak w koło , nie nudzę się :(

ale co do stania i maszerowania przy innych sprzętach to u nas podobnie :-Ddziś młody przemierzal od łóżeczka podbierał się o stoliczek grający docierał do krzesełka grającego , był z siebie taki dumny a nawet na sekundę sie puścił , uwielbia brawa jak mu bije wtedy sie szczerze śmieje i pokazuje dumnie swoje 4 zęby , a bawic się chce tym czym bawi sie jego brat a kris czasmi lubi grające zabawki ksawcia to na krótką mete bawią się razem :-)

co do jedzenia to nie wiedziałam, że można już dawać chleb i jeszcze nie dawała kanapeczek , owszem dałam sprobować ale nie w formie dania , muszę popróbować , młody lubi spagetti ale ze sloiczka gerbera , lazanię nie specjalnie dzi s robiłam pulopeciki z cielęciny z ryżem i jajkiem i na wodę , zajadał aż miło .

a czy wszstki już dostałyście okres ?, ja jeszcze nie


co do powrotu do pracy Isabell, znam ten ból na pewno będzie dobrze , nie wiem co bym zrobiła jak bym u kogoś pracowała , może bym została z dzieckiem nawet na pewno zależy też jaka praca i za jakie wynagrodzenie .

savanna podobny związek bardzo aktywny słownie miałam jak się kris urodził trwało to chyba z 1,5 roku później się już unormowało było ok i jest ok , narodziny dziecka dużo zmieniają w związku , życzę wytrwałości będzie ok

nikamo mam nadzieję , że z M ok , nie wiem co to TS bo tam chciałaś coś napisać , ogólnie nie jestem w temacie wielu Waszych spraw i się powolutku wciagam przepraszam z góry jeżeli coś przekręce

serdecznie pozdrawiam aaaaaa co dajecie dziadkom od dzieci a ma kilka pomysłów , widziałam na allegro ramki na zdjęcie i odbicie w glinie stópki i raczki połączone te ramki sznureczkiem , później kalendarz , też fajne są te zdjęcia na płótnie , lub zdjęcie obrobione pewnie w fotoszopie ale ja nie potrafię więc bym musiała to komuś zlecić , a wy może macie inne pomysły ?
 
Sawanna to zycze smacznego;)

kanapke malej podaje urywajac jej kawalki ktore sama sobie wklada do buzi bo klade jej na tacy przed nosem...

racja jest ze jak dam jej rogalika czy buleczke z serem do raczki to polowe zje a reszty szuka po swoich katach hehe i wcina..jak nie chce miec okruchow wszedzie to staram sie ja sama karmic podajac wlasnie kawalki..

i ze zloiczkow to kupuje jej tylko owoce..reszta to juz jak my wszyscy, raptem mniej doprawione

Olena Amela to jak twoj Jasiu ,,bardzo lubi makaron pomidorowke spagetti;)

Krismann bidulko obyscie szybciutko wracali do zdrowia!

Mnsmile z powrotem u Nas tak samo.. mozliwe w kwietniu..na razie obrady trwaja
 
wazka chcecie wracac??? przeciez mowilas ze szymek do przedszkola

mnsmile gdzies mi umknelo dlaczego chcecie wracac do uk:( moze przeoczylam gdzies

a Lusia zrobila sie strasznie marudna, zeby idą na potege nie moze usiedziec chwili sama na macie tylko na kolana chce luuudzie
 
ja jeszcze nie myslalam o prezentach na dzien babci i dziadka a czas zaczac,bo na ostatnio chwile najgorzej.
Wazka nam jest gorzej bo my jestesmy wszyscy w pl.Ja bym z miejsca pojechala ale M sie namysla. No i jeszcze nie wiadomo co z praca.Czekamy na info od znajomych. Troche nam szkoda,bo tu juz mieszkanie itp, ale wole spokoj;) Przynajmniej bedzie gdzie wrocic w przyszlosci.No ale zobaczymy co sie stanie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się wieczorowo.

Mnsmile chcecie wracać? A my dzisiaj z m właśnie o Jeleniej rozmawialiśmy. Musimy to jeszcze z ciocią m ustalić ale na pewno na wakacje wyjedziemy. Jeszcze zobaczymy jak z pracą i z urlopem.
Ale fakt mielibyście spokój i częściej byś się z m widziała.
Isabel ciesze się że szczęśliwie dojechaliście do domu.
Krisman to ja się nie dziwie że nie piszesz. Chore dzieci to i czasu brak. Zdrówka.
Michałka super że kaja zaczęła jeść coś innego niż mleko :) Oby to jej na dłużej zostało :)
Aha ostatnio już praktycznie cały czas mały je moje obiadki ale co do lasagne i spagetti ze słoiczka to przeczytajcie że gerber ma w składzie koncentrat pomidorowy. Tylko z bobovity dają pomidory.
Kurcze co tu na ten dzień dziadka i babci :) Nie mam pomysłu szczególnie dla moich.
 
Do góry