reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

no ta marchewka to upiorna jest...nie dosc ze sliniaki wygladaja jak wygladaja choc mam jedne od ślinienia się a drugie od jedzenia obiadków:tak:(musze kupic taki nie materialowy) to i parę bluzeczek juz mi Amela zaprawiła hehe ale to nic..i tak jej zakładam nie martwiąc się:p

Nikamo wiesz ze mnie tydzień czasu głowa pękała od samego rana, tyle czekałam na okres i to albo się nałożyło albo mialo jedno z drugim coś wspólnego:confused2:..ja zawsze prochy brałam w ostateczności i bol wytrzymywałam ale tutaj dzieciaki i ta glowa łupiaca gdzie każdy pisk , kazdy krzyk jak jakis terror był..i jeszcze krecioła w glowie miałam przez ten ból:sorry:
także to może po prostu zachwianie hormonalne.w końcu karmisz jeszcze;-)

mała teraz śpi...poza tym ma jeszcze 2 drzemki..
ja odliczam ..od soboty będą 2 tyg do PL:-)
 
reklama
wazka-co do tych zabawek.

kiedys mialam o tym na pedagogice.gosc nam wlaczyl film:robili eksperyment w przedszkolu.
dali dzieciom same kartony,rolki od papieru,kartki,jakies plastikowe talerze.
i co dzieci z tego wymyslaly,to szok.
frajde mialy i ubaw.co jeden to leprze pomysly.

takie zabawy-robienie z niczego czegos pobudzaja dzieci do myslenia,tworzenia.
i jest wielka przesada kupowac dzieciom zabawki non stop.bo one sie szybko nudza.

zabawki sa podobno robione z mysla o rodzicach- raczej z mysla o portwelach rodzicow,a nie dla dzieci.

a moj maluszek wczoraj zjadl z nami pomidorowke.tymi swoimi dziaslami mieso sobie rozdrabnial.fajnie to wygladalo.dawalam mu takie spore kawalki,radzil sobie super.to samo z makaronem i marchewka.


a tu przesylam filmik.
Kasjan dostal swoj pierwszy sucharek i nie wiedzial co z nim zrobic

http://www.youtube.com/mamrocia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale on ma oczy :))))))

nikamo czekamy na wieści :)

ważka farmarama pemo50 to mój M :) robi sobie sąsiadów hehe :)

bo nasza nikamo ma pełną listę hehe
 
Lawina - Mój M zareagował tak " Co Ty z włosami zrobiłaś ?... Ty zawsze musisz sobie " polepszyć ":cool:
Naturalny mam średni blond, a malowałam na jasny. Teraz też miałam rozjaśnione i szybko mi złapała farba. Trzymałam 10 min a na opakowaniu było 20-25 min.

Plamy po marchewce wywabiłam vaniszem, chodź nie wiem czy można stosować do ubranek dziecięcych. Miałam dylemat, ale udało mi się kilka uratować. Od tamtego momentu wziełam się na sposób i przeznaczyłam jedną bluzeczkę na jedzenie. Zawsze kiedy jemy obiadek przebieram go w nią i moze sobie brudzić do woli.:rofl2:

nikamo - no,no czekamy na wieści niecierpliwie.

Jeszcze raz dziękuje za życzenia..no nic młodość nie wieczność

aa i ja nie staram się zaczynać grać w jakąkolwiek grę , bo mnie ona uzależnia. Pamiętam kiedyś jak jeszcze mieszkałam u rodziców to potrafiłam siedzieć do 4 rano i strzelać.. hehe a rano nieprzytomna.
 
hey sorki ze sie nie odzywalam :)
Lawinko kaszki nie zmienilismy, ale Arti zaczal pic wiecej plynów i problem sie rozwiazał :) zwłaszcza po jabłkowych

jakos kurde nie mam weny. ostatnio zamiast wychodzic na spacerki przed poludniem bo ladna pogoda to spie do 12tej :/ i nic mi sie nie chce... czuje sie jak kura domowa ktora chodzi sprzata i ciagle cos poprawia bo M rozwala wszystkie rzeczy, nie odkłada na miejsce i brudzi. Prosze, upominam i nic. Obiecalam mu wczoraj ze jak jutro zobacze skarpeki na ziemi a nie w koszu na pranie to je wyrzuce. Bo prosze go o wrzycanie bielizny do kosza od 2 lat! i zawsze slysze "dobrze kochanie". Mam dosc. Wywale mu cala garderobe jak bedzie trzeba!
 
DSC02940.jpg
Hmm, w końcu się udało :-D Filipek wita się ze swoimi wirtualnymi ciociami:-)

Nikomo czekamy z niecierpliwością na wiadomości:cool2:
Badka i ode mnie WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ oraz SPEŁNIENIA MARZEŃ:-)
Saskiana czy zauważyłaś, że sucharek wpływa nasennie na Kasjanka;-)
 
wazka- ten ból głowy może być związany z miesiączką. U mnie tak jest . Od porodu odkąd dostałam miesiączkę to tydzień wcześniej mnie boli głowa cały czas. Mojego M bratowa też tak ma, więc może u Ciebie jest z tym związane.

savana - ja bym Ci poradziła, abyś narazie przestała podnosić mu te skarpetki i ubrania. A niech sobie leżą. On widzi, że i tak je podniesiesz, więc nadal je rzuca. Daj sobie na luz ze sprzątaniem na jakiś czas. Bądz twarda , a niech będzie syf. Wtedy może eM to zobaczy i ruszy głową, że robi taki bałagan i wezmie się za niego. Jak będzie pytał dlaczego tego nie sprzątnęłaś , bo przecież siedziałaś cały czas w domu. .. to mu odpowiedz, że zajmowałaś się dzieckiem , a to jest bardzo absorbujące.
Głowa do góry.. i korzystaj ze słoneczka , bo mogą to być ostatnie takie piękne ciepłe dni! Buziak
 
reklama
badka; wszystkiego naj!!! :-)

ja ubranka poplamione wrzucam do odplamiacza, potem piore na szybkim programie i ponowne pranie juz normalne z reszta ubran... pomaga!:-D i wydaje mi sie, ze ta chemia jest przez to lepiej wyplukana. david nie mial jak na razie zadnych problemow skornych :-)

saskiana- kasjanek jest boski! jaka powaga na twarzy! jak kombinuje i oglada z kazdej strony!

david tak ma z chrupkami kukurydzianymi, zadko mu daje, bo jak juz wpadnie na to co z tym zrobic, to lepi sie on, fotelik, ubranie i w efekcie koncowym, ja :tak:

moje malenstwo fizycznie pedzi, siada proboje wstawac, stoi, a raczej wisi, na nosidelku... ale co do reszty to sie cofa!!!! przekonal sie do mleka, pije jak oszalaly, :szok: za to sloiczki sa bleeee :no: no i w nocy mam wstawanie, bo chce butle!!! a jak mial 4 miechy to juz mi noce przesypial! masakra! :eek::eek:
 
Do góry