reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Gojek ja garnki mam takie:tak: (gratis był specjalny garnuszek do mleka). Dostałam od mamy 4 Lata temu:tak: . Teraz mi było mało:tak:. To dokupiła mi 3 z tej samej serii (bez tego największego ):tak: gratis był czajnik .

http://allegro.pl/garnki-komplet-florina-8-el-pyza-satynowa-2927-i1239469676.html

Szarlotato mnie zaskoczyłaś z tym .że to przeczytałaś hehe :-p. Tak domowy żłobek :szok:. We trzy byłyśmy ,a mimo to Kubuś miał 2 kontuzje :eek:. Ja w pewnym momocie Ne wiedziałam kogo mam łapać :eek:. A już najlepsze było jak się wspinali wszyscy na szklaną ławę …:no::-p;-)

Co do gier to lubię sims :tak:. Godzinami mogła bym grać:tak: .Wole nie zaczynać bo znowu się wciągnę .

Gojek ale się ubawiłam z twojego M i komód . Moj M też ma podobne poczucie humoru
 
Ostatnia edycja:
Jestem Kochane,dzięki za zainteresowanie i pomoc odnoście wybawiaczy plam:) :-D.Buziaki dla wszystkich!!!
Zrobilam test i jedna kresska.:-) No ale nie byłabym soba jakbym M nie wciągnęła i zadzwoniłam że zostanie tatusiem znów i słuchajcie tak sie ucieszył że aż mi się głupio zrobiło:eek:.Jeszcze nie teraz ale musiałam mu obiecać ze bedziem się niedługo starać:happy:.

Super zdjecia dodałyście,Lawina -urocze przedszkole,Goyek Samuś wygląda jak mały smerfik koło tej dyni.Sagapo -Filipek uroczy,Izabell ja się nigdy nie moge napatrzeć na Twoją Lusinkę jest przecudna i pieknie siedzi ,mój leń do siedzenia się nie zabiera jeszcze woli się czołgać:)

A co do bóli głowy to chyba coś w tym jest już 3 dzień w nocy budzi mnie ból i trwa przez caly dzień.brrr!:no::crazy:

Olena zawsze moge wywalić jakiegoś sąsiada!:-):-D:rofl2:
 
Lawina uuuu niezła imprezka, ale widzę, że Kubuś przewodził w grupie - prawidłowo w końcu był gospodarzem:-D.
Nikomo dobrze, że się odezwałaś. I co :cool2: najbardziej zaskoczył Cię M, więc myślę, że nie macie co odwlekać:tak:.
 
Sagapo dokładnie ,ja nawet nie wiedziałąm że on tak chce drugiego niunia:) Ale wszystko w swoim czasie.Teraz muszę kilogramy zrzucać,od dzis biore się na 6weidera:)
 
Goyek kupiłam podobne do Lawiny takie beczułkowate tylko z innej firmy no i w normalnym sklepie także cena też powala. Ale bałabym się przez internet kupić.
Sagapo jak miło zobaczyć Filipka. Jaki blondasek :-D
Isabell Lusia ślicznie siedzi. Mój też coraz ładniej sobie radzi.
Lawina to Kubuś miał chyba swoja pierwszą imprezkę :-) Fakt meble masz piękne. Marze o takich ale wszystko przede mną. Tzn remont salonu bo został jeszcze w ogóle nie ruszony. Aha u nas już chyba po chorobie ale zęby idą całą parą.
Nikamo haha też bym tak swojego wkręciła. Ale miło wiedzieć że mąż również pragnie dzidziusia :tak:
 
Ostatnia edycja:
Carolaine a ty kupiłaś taniej czy drożej w sklepie?

Lawina a ty rozumiem właśnie te brałaś, u tego sprzedawcy? czyli dobre są te garnki, warto się skusić?

Nikamo słodki ten twój m, hmmm pewnie tak po cichu sobie marzył o drugim maluszku :-) ale masz rację wszystko przed wami :-) a i współczuję bólu głowy, ślę zimne okłady.

hmm ciekawe jak Badka, czy też jeszcze źle się czuje...ściskam kopchana

0314669a0.png
 
nikamo hehe nie chcę nic mówić, ale mi 2 testy też wyszły negatywne, a 3 dopiero dobre kilka dni po @ 2 kreseczki hehe :) no ale miło twój M zaareagował, super :)

no i wywalaj sąsiada i zapraszaj koleżankę z bb :)

a ja chwilkę się przespałam, mały spał to i ja, niedługo teściowa wraca i będzie mi małego na spacerki brać :) a mój M robi spagetti ehhh zaczynam jeść i to ile, i trochę mdłości no ale damy radę hehe
 
reklama
Do góry