reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

hej gosia:)

a ja zaraz ten suwaczek sobie poprawie-albo sie uda albo nie!nie wiem czemu link mi wyskakuje,ja jakas nieteges w te sprawy.
wy tu tak fajnie sobie wklejacie rozne rzeczy,obrazki ciekawe,fotki....a ja..antytalencie takie,kurrrczzzeee

iii????


i nic z tego:(

eee taaam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam.
Natka mnie się wydaje że taka kupa to nie od mleka tylko od czegoś stałego.
My już w całości przeszliśmy na 2 i też było trochę zielonego. Ale ogólnie problemów nie miał. W ogóle nie wiem on 2 razy stęknie i już czuć smrodek w pokoju:-D

Saskiana pisałam Ci kiedyś co do suwaczka ;-) Jak Ci się ten kod z suwaczka wygeneruje to wklejasz nie te pierwsze www tylko zaczynające się od url i będziesz miała kolorowo.

Badka wszystkiego naj!



 
Ostatnia edycja:
dobra,dzieki.
sprawdzam

iii poddaje sie:(
ee taaam,lece do malego.

kiedys to rozgryze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
saskina ja mam takie kody ...
[url =http: //www.suwaczki.com/]
[/url]
[url =http: //pierwszezabki.pl]
[/url]
 
W końcu Was przeczytałam, ale z odpowiedziami będzie kiepściutko:-(.

Goyek, nie zastanawiaj się nad studiami podyplomowymi, ja popełniłam ten błąd - od trzech lat się przymierzałam i co ... pupa:zawstydzona/y:. Teraz mam już dwójeczkę dzieciaczków, M dużo pracuje bo od 3 lat prowadzi swój biznes (też miał takie przejścia jak M niektórych z Was, więc zaryzykował i teraz jest sam sobie szefem), planujemy budowę - uch z tym to jak po gruzie - te wszystkie zezwolenia, przez to non stop zmienia mi sie wizja domku:sorry:, jedyne na co się teraz zdecydowałam to kolejny kurs angielskiego:-) i tu jestem z siebie troszeczkę zadowolona. Obiecałam sobie, że w przyszłym roku podyplomówka musowo:cool2:, więc Goyeczku powodzenia - dasz radę.

Z kupkami nie pomogę, bo się Wam przyznam, że ja już nie panikuję z nowymi smakami i kupkami, jak jest zielona i nie boli brzuszek, nie ma żadnych sensacji to nie ma co wpadać w paranoję. Filipo wczoraj zjadł ładnie gotowaną brokułę i kilka świeżych malinek - miał frajdę, bo sam je sobie odgryzał, a właściwie odrywał dziąsełkami:-D. Więc w podsumowaniu nasz maluch je wszystko i z Waszymi tak będzie tylko nie rozczulajcie się zanadto nad nimi;-)
 
reklama
Do góry