reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Hmmm, tyle mówiłam o dyni a nawet się nią nie pochwaliłam :-)

A wiec to mój synuś i moja dynia :-)

0314669a0.png
 

Załączniki

  • P1120999zm.jpg
    P1120999zm.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 21
  • P1130008zm.jpg
    P1130008zm.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 20
reklama
Nikamo ja mam odplamiacz Ariel na trudne przypadki a staram się zawsze zaraz po jedzeniu wyprać śliniak i ubranko jak jest zabrudzone jak mały na to nie pozwala to wrzucam do wody i czeka jak narazie się udaje :-)



ciekawe czy się udało wstawić :)

Saskiana widzę że masz starszego malca o 5 dni od mojego :)
I mam pytanie jak podajesz małemu mięsko, mój ze słoiczka zje a jakja ugotuje to już nie, chociaż i tak sukces że zjada jarzynowe zupki :)
 
mloda jesli chcesz aby maly jadl twoje obiady to moze po trochu mieszaj mu swoje z tym ze słoiczka...;)

Olena wiesz co..mój M rano wchodzi na moje konto przed praca i mi tam wszystko zbiera i sieje haha sam sie chyba zaraz uzalezni;)

Badka ja tez sie potrafię uzależnić np. simsy haha ale przy dzieciakach sie zbytnio nie da co jest raczej plusem;)

a z ta glowa to tez tak pomyslalam i Nikamo napisalam...

Goyek wydrąż środek będzie super kareta dla małego hehe

o proszę mała sobie właśnie sama usiadła w leżaczku ..silna bestia
 
Ostatnia edycja:
Haha super zdjęcie z dynią :) Teraz widać jaka ona wielka :szok:
Saskiana cieszę się że nie poddałaś się z sygnaturką.
A ja po 2 latach małżeństwa dorobiłam się garnków. Nowy zakup bardzo mnie cieszy :-)
Lecę bo mały marudzi. Chyba ząbki mu idą bo w nocy wstawałam 4 razy w tym dwa na jedzenie.
 
nikamo! nie moge sie doczekac wynikow Twojego testu:)
a na plamy, goraco polecam, supersrodek o nazwie Wezyr Shot (odplamiacz na uporczywe plamy do dywanów, tapicerki samochodowej i obic tapicerskich 3w1 - tak jest napisane, zielone opakowanie, spryskiwacz). , jak bylam w Pl to białe spodnie mi sie poplamiły (nie wiem, na cos usiadlam) a moja siostra to wyciagnęła, pomoczyła w tym wacik (taki do uszu) i zaczela lekko pocierac, mówie Wam, zniknęło w oczach! Basia (moja siostra) mówi ze nieraz ją ten srodek uratował, tak samo koszule jej narzeczonego. podobno kazda plama schodzi:)
badka, doączam się do życzeń:)

wazka! 2 tygodnie! troche zazdroszcze:)

z grami u mnie jak u badki. uzaleznia. kiedys grałam w Simsy, zarywałam noce:) wlasnie doczytałam wazka, ze Ty tez:)

saskiana, moze sucharek za twardy i za duzy.. moze spróbuj najzwyklejsze chrupki kukurydziane, daje je lusi, znikaja w oczach:) widze, ze wnika tez daje. I wnika, rozumiem Cie, Lusia tez mi wstaje co 3-4 godziny w nocy i nie daje sie oszukac herbatką.

goyek ale dyniaaaaaaaa, w sam raz na halloween:)

22wrzesnia2010 023.jpg
Lusia próbuje siadac:)
 
Ostatnia edycja:
:-)Hmm,wielka :-) a jaka paskuda była ciężka :rofl2: mój brat sie śmiał że pewnie ważyła tyle co pół mnie :tak: hmmm, ja jestem trochę cięższa :-D .
Przypomnę dynia 7,8 kg, ja 41 kg :-) ale uparłam się i ją przydźwigałam.



A co do wagi nadal się tuczę, biorę mniejszą dawkę leków, zoczymy jakie będą tego efekty.

Saskiana, ale ubaw z tym sucharkiem, pewnie się zastanawiał: "zjeść czy nie zjeść, oto jest pytanie" :-)

Izabell1982 muszę poszukać tego na plamy skoro dobre.

Carolaine jakie masz garki, pochwal się. Ja mam na razie taką zbieraninę, też mi się marzy coś pożądanego.

Lawina ale super party :-) normalnie domowy żłobek ;-), a i piękne masz mebelki, ja też gustuję w komodach.

Ładny masz też kolor podłogi. Ja w gościnnym, że tak powiem, mam jasne panele (to po poprzednikach, ale może być), ale teraz przed zima rozważam kupno dywanu. Zimno mam w mieszkaniu, fakt będę grzać, ale i tak w ubiegłym roku mimo grzania było chłodno, a teraz jak Samuś będzie urzędował na podłodze ...hmmm.


0314669a0.png
 
Ostatnia edycja:
Gojek fajnie to musiało wyglądać jak ją tachałaś:tak:. Taka drobna kobitka i taka wielgachna dynia :tak::zawstydzona/y::-D.
To nie komoda ,a niby regał pod TV :eek:(kiedyś na nim stał :tak:). Ma 4 szuflady i 2 szafki :confused2:. Teraz będę o zabezpieczać przed Kubusiem:no: .Zgroza:no: . Meble robiłam na zamówienie :tak:.
Kubuś wyjątkowo wymęczony po party :tak:;-)hehe .Śpi jak zabity już 1,5 godziny :-D. Ja tu che na pole iść , a on nyna:eek: .
Ja nie mam dywanów i nie chce mieć:tak: .Owszem jest chłodno w zimie od podłogi ,ale nie jest źle :tak:.
Ty sie tuczysz a ja chcę schudnąć. Od jutra dieta proteinowa
 
hihi widze że się rozszalałyście z tymi zdjęciami ;-) az miło popatrzeć!!!
Lawina mi tam Twoje kolorki nie straszne-podświetlam sobie tekst i czytam w każdej możliwej wersji kolorystycznej;-) dziekujemy za "komplementa" a Ty możesz założyć domowy żłobek;-)
Goyek zdjęcie na widokówkę :-) Ale z Ciebie kruszynka!!! My specjalnie kupiliśmy dywan żeby synek miał coś pod pupą a teraz cały prześcielam prześcieradłem żeby córcia miała czysto i bez alergii;-) taka ze mnie zapobiegliwa mama:-p
Co do gier to jestem chyba stara przy Was bo już ładnych kilka lat temu męczyłam Heroes III i też musze unikać jak ognia nowego uzależnienia:cool2:
 
reklama
Gojek fajnie to musiało wyglądać jak ją tachałaś:tak:. Taka drobna kobitka i taka wielgachna dynia :tak::zawstydzona/y::-D.[/B]

ubaw po pachy, normalnie matka polka :-) ręce do ziemi :-)

A mebelki i tak ładne, nawet jak to nie komody :-) widzisz ja z tej fascynacji wszędzie je widzę :szok: kiedyś to mój m w sklepie jak chciał mnie już wyciągnąć w inny rejon sklepu, woła patrz jakie tam są komody, ja zaraz się odwróciłam a on w śmiech. Do tej pory często w sklepie tak żartuje, nawet jak to jest spżywczak :-)

A ten patent z prześcieradłem mi się podoba :-) pewnie też tak będę robiła, bo się dużo wnosi na dywan, a Samuś wiadomo, łapkami wszędzie maca, i wszystko do buzi :-)

0314669a0.png
 
Do góry