reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

sagapo ja właśnie postanowiłam, że nie będę dawać po parę łyżeczek na próbę, tylko od razu np. pół dużego słoiczka, albo cały mały ... tylko wczoraj byłam w sklepie i oglądałam te wszystkie obiadki i niestety większość nie nadaje się dla Marty :-( także będę musiała sama gotować, może z czasem odważę się spróbować tych obiadków z masełkiem, ale na razie to odpada, ze względu na podejrzenie nietolerancji mleka krowiego. a już taka napalona byłam na krem z dyni z żółtkiem.
A właśnie mam pytanie, od kiedy podajecie pół żółtka dziecku? jak skończyło 6miesięcy czy jak skończyło 7? Ja na pewno spytam pediatry jak za tydzień będziemy na szczepieniu i o ten nieszczęsny gluten też spytam, ale jestem ciekawa jak Wy robicie z tym żółtkiem.
Ostatnio stwierdziłam, że nasza Marta jest strasznie rozrzutna ;-) nie zrobi kupy w zasikaną pieluchę, mimo iż widzę, że stęka i stęka i może tak pół dnia dopóki nie zmienię pieluchy ... jak ma świeżutką, czyściutką to od razu zrobi kupę :confused2:
No i dostałam chyba @. piszę chyba bo na razie jakoś tak niemrawo to wygląda.
saskina teraz to nawet widzę, że Twój synuś jest starszy od Marty od dwa dni :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiaaa i tak właśnie rób:-D. Martusia jest śliczna, a jakie ma cudne włoski - ja bym takie chciała:tak:.
Saskiana gratulacje:-D
Mam pytanie, jak mogę dodać zdjęcie z kompa pod tekstem?
 
hi dziewczyny! ja ciagle w pl, wiec dostep do kompa mam ograniczony! brat rzadzi!!! :-)

poczytalam was po lebkach, wiec nie ustosunkuje sie do konkretnych wypowiedzi... sorka... :-:)-(


napisze tylko o rybach, bo to mi sie rzucilo w oczy, david jadl sloiczek z lososiem juz dwa razy i nie bylo problemow. :-)

a z nowosci to david staje mi juz na nogach, jak uporam sie z kamera to wrzuce filmik. tatusiowi opowiadalam przez telefon i puchnie z dumy z synusia:-D

opiera sie np. o nosidelko i podnosi sie na nozkach, jak zacznie chodzic to strach sie bac :tak:

pozdrawiam wieczornie!

Vnika ja jak tylko wrócę to tez mało co do was zaglądac będę:( czasu nie będzie no i bystry maluch..

Wczoraj Amela sama podniosła dupe i stanęła w pozycji na czworaka..i zrobiła ze 3 razy te swoje zboczone ruchy :-D rozkręca mi się mała tyle ze nie moglam tego uwiecznić WRRRR

Dzis spała do 7,30 od 22....eh zaczynam sie przyzwyczjac, moje piersi równiez:-D

a dziewczyny co do rybki ..nie pisze ze innemu dzieciaczkowi służyć nie posłuży ale ja jakoś Szymkowi nie dawałam tak wcześnie i sie bez tego obyło...skusiłam sie bo wprowadzili to w słoiczkach:sorry: ale jednak poczekam z tym jeszcze..obejdzie sie na razie bez ryby:cool2:

Badka koleżanka sioatry zmywała sobie farbę z włosów bo kolor się jej nie pododbał. Po prostu umyła sobie fryzurę proszkiem do prania i kolor zszedł ale włosy koszmarnie wyschły, więc machnęła "maseczkę" z kremu Nivea. Normalnie dziwę się, że nie wyłysiała.

:eek::eek::eek: nieźle..co do malej..zwykle jest tak ze dzieciaki lgną do płci przeciwnej :-D

Badka ja tez milam taka akcje..tzn zaufalam kolezance, miala mi rozjasnic pare pasemek a zrobila zółte plamy n głowie :crazy: z dnia na dzień zrobilam sie na ciemny brąz:cool2: wiec moje włosy trochę ucierpiały :szok: teraz tylko henna idzie w ruch ale za nim ja moglam stosowac musialam dlugo zadnej farby na wlosy nie klasc:szok:

Natka tez misie wydaje jak dziewczynom ze to z ziarkami to bardziej po czym stalym..po M to raczej nie:sorry: moze cos mu wlasnie zalegało z wcześniejszego dania i po prostu załatwił sie tym później:sorry:


wczoraj oglądałam na tvn style o mleku MM , o kobiecym..zbadali nawet kobiecy pokarm matek dzieci w róznym wieku...i w poczatkowej fazie najmniej jest tluszczu a z czase pokarm dostosowuje sie do potrzeb dziecka itd.
mówili tez produktach dla niemowlakow typu soczki itp. ....trzeba patrzec na sklad z tylu (jak jest mniej cukru to moze byc za duzo tluszczu) bo czesto kusi nas etykieta z przodu wzbudzajac w nas zaufanie a tym chec zakupu i tak kiedy sobie o tym pomyślałam to faktycznie tak jest:eek:
tak samo dzisiejsze zabawki..przetestowali pare np, komputer dla dwulatka...raczej malo przydatna rzecz bo wiele informacji z tej zabawki dziecko 2 letnie nie musi wiedzieć.np gdzie żyją Lamy no i na dotatek byla błedna informacja heh :confused2: (Szymek mial i lubil po nim deptac:eek:)..najlepiej sprawdzilo sie zwykle pudelko z papierami gdzie dzieciaki rozwijaly wyobraznie, a to ze w aucie sa a to statek itp. :-D
no ale wiadomo ze każdy chce jak najlepiej dla swojego dziecka wiec i jak najlepsze gadżety tez sa pożądane:-D w końcu piszą na opakowaniu ..rozwijająca zabawka..uczy mówić:-D wiec kto by sie nie skusił, bo ja tak:-D

i tu chodziło o to ze najzwyklejsza zabawka może dziecko wiele nauczyć...

aa Goyek wal smialo..widac ze skrupultna kobitka z ciebie..jak bedzie dwójka bedzie jeszcze trudniej:)

Saskiana udalo sie hehe

Gosia a kiedy to ja te spinki będę mogla używać hihi troszke bede musiala poczekac hehe cudnie masz

sorka za bledy , to szybka wypowiedz jest
 
Ostatnia edycja:
Witam
Dziś Alex skończył pół roku :)

Izabel dzięki za odpowiedź, mały nie ma jeszcze ząbków. Smaruje mu dziąsełka żelem Dentinox i pomaga ale nie na długo. :/
Apropo kataru to któraś pisała o kropelkach Babix.

Szarlota mój też często taką pozycję przybiera :)

A u nas od wczoraj gęste kupy, niegdy takich nie było ale na szczęście zrobił chyba 4 więc narazie ok dziś rano też taka była :/ Daję mu herbatkę ułatwiającą trawienie z hippa tylko że on maxymalnie na raz wypije 30 ml, a przez cały dzień średnio 80 do 100ml

Pisałam kiedyś ze sprzedaje autko wczoraj się sprzedał :) ciesze się chociaż trochę mi pusto jak wyglądam przez okno. Przyzwyczaiłam się już do niego :).
 
Wazka super i też bym tak chciała. Filip spał ładnie od 19 tej do 6-7 rano bez pobudek, a teraz od kilku dni - nocy budzi sie na jedzonko, na szczęście tylko raz, ale o różnych porach:szok:
Młoda wszystkiego najlepszego dla Aleksa - i popatrz już coraz bliżej do 18-stki hi hi:-D

Uciekamy na spacerek
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje dziewczyny za życzenia:rofl:

Natka - nie mam pojęcia po czym taka kupa. Może obserwuj go cały czas. Grudki to pewnie po czymś stałym, bo po mleku to raczej jest rzadka kupa.

Gosiaa - nasz mały też wybredny.Jak ma mokrą pieluchę to rzadko kiedy zrobi w nią kupę. Jak tylko mu zmienię na czystą to po 5 minutach potrafi zrobić.:happy:

Tina- raczej nie będę eksperymentować z proszkiem do prania :-D
Mam nauczkę ( chodź zawsze sama malowałam włosy i mi wychodziły tak jak chciałam lub wogóle się nie umalowały :cool2:)
A fryzjerka ostatnio mi mówiła. Przyjdzie Pani do mnie umalujemy włoski :-) I tak sobie pomyślałam, ze jak mam 150 zł zapłacić to ja dziękuje. No i teraz zaoszczędziłam :szok: Nie dość , że kupiłam dwie farby na moje włosy to i tak muszę maszerować do fryzjera :shocked2:
 
Ostatnia edycja:
Asians no juz coraz blizej do tej 18:-D:-D:-D
z tym spanie to bardzo mnie to cieszy..Szymek do roczku wstawał raz w nocy na jedzenie;-) tak wiec dla mnie takie cos to RAJ...nawet jak spala te 6g ciagiem to bylo wspaniale;-) byle tylko dzidzia szla od razu spac po zjedzeniu i czlowiek funkcjonuje bez zakłócen:-D gorzej wlasnie z ta butla chyba jest:sorry:

Badka wiedziałam ze o czymS zapomnilam ..WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:zawstydzona/y:

a ja oszczedzalam ale to chodzilam do fryzjerki ktora robiac w domu brala taniej ale widzisz czlowiek sie skusil na jeszcze taniej:/

teraz z 10/12zl na 2 miechy wydaje;)
 
Ostatnia edycja:
Hej :-D

Ja właśnie czekam na 2 koleżanki z małymi dzieciaczkami :-). Miały być na 10 ;-). Wiedziałam że nie uda im się tego osiągnąć ;-). Ja żeby iść i po drodze zahaczyć jedną żeby dojść do drugiej koleżanki potrzebowała bym ze 2 godziny hehe:-p . Będzie się działo ;-). Troje malutkich dzieci :-D.
U nas ząbki górne chyba idą :eek:. Górne prawe dziąsło jest wyjątkowo spuchnięte:eek:. Mały maruda nieziemski:eek: . Na rączkach by tylko siedział i doił paluchy:eek: . Nosiłam do na rękach jak był chory:sorry: . Mi znów kręgosłup wysiadł:sorry:. No i niestety będzie musiał znów się przyzwyczaić do nienoszenia:confused2: .
Wczoraj Kubuś „przeszedł” trzymając się łóżka 1,5 metra:tak: . Oczywiście w pogoni za pilotem :-p:tak:;-) .
Strasznie młody chce stać ;-) .Normalnie nie mogę na chwile odejść bo tak się bierze do wstawania :eek:.



Sapago W zaawansowanej edycji w linii gdzie jest czcionka zaraz za ikonką „listem” jest opcja ze można dodać zdjęcia z komputera :tak:

Badka ja nie krzyczę przez sen :-p . Raz jak mnie przyjęli do pracy i miałam kilka ciężkich dni to gadałam przez sen :zawstydzona/y:. Mąż był ubawiony:-D . Co do spania z dzidziusiem :confused2:.To jak karmiłam piersią i mody bardzo mało spał i non stop wisiał na cycu w nocy to zdażyło mi się przebudzić i wydawało mi się że śpi nadal z nami :-p. Tymczasem mąż go odłożył a ja byłam tak zaspana że nie zauważyłam :confused2:.
Ciemne kolory włosów szybko się zmywają :tak:.Ty masz swoje naturalne blond:sorry: ? Jeżeli tak to farba zejdzie w tempie ekspresowym :tak:. Ja tez chce zmienić kolor włosów :tak:. Mam „blond” :eek:.W cudzysłowiu napisałam bo mam strasznie sztuczny kolor:eek: . Teraz będę chodzić z odrostem:no: . Specjalnie to robię na zimę:tak: . Zafarbowała bym to ale wiem że nie ma sensu :-p .Z rozjaśnionych i tak się zmyje:sorry: . Mam zamiar mieć ciemny brąz :tak:.
Jak zareagował mąż na nowy kolor :-p ?

Gojek jeżeli tylko możesz to idź na podyplomówkę:tak: . Później będziesz żałować ,że nie poszłaś :tak:;-).

No i to by było na tyle :-p .Właśnie miałam telefon że koleżanki niedługo dojdą :tak:. Musze spadać ;-) .. Jak znajdę siłę później to coś skrobnę …:-p;-)
 
Badka spóźnione ale bardzo szczere życzenia "WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!"

Ważka
masz szczęście ze snem Amelki ,mój Mis budzi się jeszcze 1-2 razy w nocy.

Mnie od rana głowa boli na maxa wzięłam tabletkę bo juz nie wytrzymuję.Ide zaraz po test bo @ dalej nie ma wieć po co mam się martwić zrobię i zobaczymy ....mam nadzieję jedną kreskę...echhhh:no:

Kobietki mam pytanko co robicie na plamy na ubrankach.Kurcze już dwie bluzeczki poplamione i nie moge sprać niczym...
 
reklama
Do góry