reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

nikamo - właśnie na jutro umówiłam się do fryzjera tylko nie na balejaż tylko na refleksy.Miała to któraś z was . Trzyma się troche na włosach. Niby fryzjerka powiedziała, że będą jaśniejsze..hmm sama nie wiem. Może coś poradzicie ?

izabel - powiem Ci, że z chęcią bym założyła dres i gdzieś pobiegała..tylko - nie mam gdzie chyba, że wokoło bloku :no: <mieszkam na totalnym blokowisku>
Przed ostatnie dni jestem wypompowana.. dzisiaj głowa mnie boli , że aż mi niedobrze się robi..Nie wiem może i u mnie ta tarczyca cały czas fiksuje zamiast się normować. Niestety wizytę mam dopiero na połowę października.
 
reklama
Goyek ja bym poszła na tą podyplomówkę, później może drugi dzidziuś będzie i w ogóle nie będziesz miała czasu, z tego powodu nie przerywałam studiów i teraz został tylko rok i z głowy.
Gosiaaa Marta jest po prostu szałowa.
Szarlota, może mała akrobatka Ci rośnie, niezły ten siad:-)
Badka ja też często budzę się bo wydaje mi się że nie odłożyłam Piotrusia do łóżeczka a zawsze okazuje się, że smacznie sobie śpi. Także jest nas już co najmniej kilka:-)
Też muszę wziąć się za gotowanie dla Piotrusia, za szybko się poddałam, po nieudanych próbach z marchewką. Tylko teraz czasu trochę brak. Jutro znów mam dzień załatwiania, muszę skoczyć do starostwa, do energetyki, do elektryka i do architekta i załatwić koparkę na przyszły tydzień.
Izabell świetny pomysł z tym bieganiem, pobiegałabym, kiedyś bardzo lubiłam biegać:-)
 
hi dziewczyny! ja ciagle w pl, wiec dostep do kompa mam ograniczony! brat rzadzi!!! :-)

poczytalam was po lebkach, wiec nie ustosunkuje sie do konkretnych wypowiedzi... sorka... :-:)-(


napisze tylko o rybach, bo to mi sie rzucilo w oczy, david jadl sloiczek z lososiem juz dwa razy i nie bylo problemow. :-)

a z nowosci to david staje mi juz na nogach, jak uporam sie z kamera to wrzuce filmik. tatusiowi opowiadalam przez telefon i puchnie z dumy z synusia:-D

opiera sie np. o nosidelko i podnosi sie na nozkach, jak zacznie chodzic to strach sie bac :tak:

pozdrawiam wieczornie!
 
Ostatnia edycja:
Badka koleżanka sioatry zmywała sobie farbę z włosów bo kolor się jej nie pododbał. Po prostu umyła sobie fryzurę proszkiem do prania i kolor zszedł ale włosy koszmarnie wyschły, więc machnęła "maseczkę" z kremu Nivea. Normalnie dziwę się, że nie wyłysiała.
Nasza Lilianka czasami tylko godzinkę w ciągu dnia przesypia, aż się dziwię, że to dziecko może funkcjonować z taką ilością snu. W nocy budzi sie dwa razy na jedzonko, od poniedziałku daję jej kaszkę do butelki z Humany ale jakoś długo jej nie trzyma.

Dziś spacerowałyśmy dwie godziny bo pogoda piękna +27 st, wracałam już do domu a mała pod klatką zasnęłą, więc zawołałam M., żeby przyniósł mi wodę i książkę to posiedzę na ławeczce i poczekam aż się obudzi bo w domciu hałas. Dziś składali meble w kuchni do 17. Liliana zadowolona bo nowy facet, jak tylko go zobaczyła czy usłyszała to zaraz go zaczepiała.

Lawinia na temat wzroku poinformujcie się u okulisty (lepiej dmuchać na zimne). Znajoma z apteki zawsze mówiła, że wady wrodzone ujawniaja się najczęściej co drugie pokolenie. Ale jak jest naprawdę to nie wiem.

Gosiaaaa twoja Martusia to wykapana córcia mojej znajomej z kursu niemieckiego. Wyglądają jak bliźniaczki.

Aha, moja koleżanka urodzi bliźniaki i już musi leżeć w szpitalu, zostało jej coś około 6 tygodni.
 
Badka kochana współczuję, mam nadzieję ze poczujesz się jutro lepiej, buziaki :-)
i ode mnie też wszystkiego najlepszego!!!


Tina niezła ta twoja siostra ;-) a co do twojej koleżanki, hmmm bliźniaki!!! to dopiero wyzwanie :-)

Wnika_s szybki ten twój Dawidek :-) , jak te nasze dzieciaki szybko dorastają, za chwilkę to już biegać zaczną :-) ... hmmm a my za nimi :-)



Natkaa a ty jak teraz widzisz swoje studia z maluszkiem? Bo widzisz mnie to trochę chyba przeraża. Z jednej strony jestem na tak ... a z drugiej się waham .... tak sobie myslę, że przy mojej pracy (wiele muszę przygotowywać się w domu : plany, pomoce, scenariusze, tańce itp), jak do tego dołożyć dom w którym m jest późno, i przede wszystkim Samusia, mojego najważniejszego mężczyznę w życiu, to pewnie będę wyglądać jak ten maluch po pompkach :-)



nie wiem czy podołam, a nie lubię rezygnować z podjętych działań, ani też nie umiem robić coś po łebkach ...

Koparka mówisz Natkaa, to dopiero wyzwanie :-) z ciebie to budowlaniec pełna gębą, ze tak powiem :-)

0314669a0.png
 
Goyek szkołę mam w weekendy więc M będzie zostawał ( nie pamiętam czy Twój pracuje w weekend), w soboty mamy też zajęcia na basenie w Toruniu więc czasem podrzucą mnie na uczelnie a oni cmyk na basen i na spacerek, później część czasu jakoś zleci. Gorzej będzie zimą, ale będę starała sie chodzić na najważniejsze zajęcia a resztę nadrobi się w domu. Już jeden semestr tak przetrwaliśmy i Piotruś był młodszy wiec myślę, że damy radę.
A ja mam problem z rana. Piotruś miał tragiczną noc ale o tym później. Od wczoraj popołudniu zrobił dwie szare kupy z ziarkami jak kiedyś za czasów noworodkowych, nie wiem czy wszystko jest ok. Może to od tego mleka mm. Wczoraj dostał rano około 60ml i wieczorem przed snem 160ml. Dajcie znać jak coś wiecie na ten temat.
 
he hej

natka-a w dzien na obiadek co maly jadl?bo po mleku taka kupka...nie wiem.
moze zalegalo mj cos w jelitach,albo sie zle przetrawilo i stad te grudki.
Nie martw sie.
u nas tez sa rozne kupki-zalezy co maly zje.jak mu cukinie dawalam-to nawet te ziarna wykupal-w calosci(tzn zmiksowane byly,ale nie dokladnie).od tego czasu usuwam te pestki.

olena-moj em kupil ostatnio ten twarozek w sloiczku.sprobujemy dzis.
mam tez zwykly twarozek.musze raz zrobic malemu,z owocami.
porownam jaka jest roznica smakowa miedzy jednym a drugim.

tina-no niezle z ta twoja siostra!!aparatka:)

badka-trzymaj sie.

wnika-tez masz widze torpede w domu:)
nie dlugo jak nam wszystkim te nasze maluszki rusza!!ojej,.

a my bylismy na szczepieniu i na bilansie.
maly wazy 7900 i ma 69 cm dlugosci.
i ogolnie wszystko ok.
 
reklama
Do góry