reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Olena, aż mnie zagotowało, co to za babsko :crazy: niezła z niej pi.... Nie daj się:tak: i gratuluję Twojej postawy. Głupia laska, czy nie wie, że nie można denerwować kobiety w ciąży. To jest szefowa:szok: zero klasy, gdzie ona rządzi?:szok: Ciesz się, bo maleństwa Twoje wyzwoliły Cię od niej. Trzymaj się - naiwna myślała, że Cię przechytrzy:-D i się przeliczyła.
 
reklama
U nas też się nieciekawie zrobiło:-(. Chcą sprzedać firmę męża:-(. Oczywiście nic pracownicy nie wiedzieli:no2:. Mąż znalazł informacje o tym na ONECIE:eek: !!! Pół wieczoru spędził szukając dodatkowych informacji :-(.Wszędzie piszą to samo :-(. Strasznie mnie to zdołowało :-(. Już tak fajnie nam się zaczęło układać:unsure:. Nawet myśleliśmy o zakupie innego auta:blink: … Kurcze gdybym wiedziała , że takie cyrki się szykują to na pewno nie kupilibyśmy TV ,nie robilibyśmy remontu:no2: … itd. Mąż mnie pociesza , że na pewno będzie mieć jakiś okres ochronny jak ich przejmą:eek: … Jakoś mnie to nie pociesza …:oo2::hmm:

Olena nie daj sie tej pindzie:crazy: !! Ja bym jej nawet nie powiedziała , że męża wyślę :crazy:.Po prostu bym ją postawiła przed faktem dokonanym -mężem :-p
 
Ostatnia edycja:
Gosia też sposób z jedzeniem na śpiąco:tak: . Z tym że nie wiem czy Ci się uda:blink: .Mojej koleżanki syn jadł ładnie w dzień z butli :blink:.Za to jak był zaspany ciekło mu bokiem :dry:. Powodzenia w próbach :tak:
Lawina u nas w dzień leci bokami, więc może w nocy poleci tam gdzie trzeba ;-)

Gosiaa daj znać jak uda się Marcie załapać o co chodzi, trzymam kciuki.
Natka jak tylko zrobimy próbę to dam znać co i jak
ehhh no i poszła po całości

chciała mnie zwabić do pracy aby mi zakwestionować zwolnienie leżące lekarskie ( niewiem czemu takie dostałam ale dostałam) takie wypisała pielęgniarka , a lekarz mówił że wszystko ok. chciała abym przyszła podpisać przedłużenie umowy do porodu, chyba chora jest , i niby że kasę chciała mi wypłacić, a ja jej że po przedłużenie przejdzie mój M a kasę ma przelać na konto, a ona że nie, to ja jej że niech wpadnie do mnie, to ona że też nie. że niech mi wyśle pocztą to przełużenie to też nie i wtedy zagroziła mi że jeśli nie przyjdę to mi wyślę dyscyplinarkę pocztą. napisałam jej wyślij. zniszczę ją, mam wszystkie sms jej. e-maile. ehhh czekamy
olena nie daj się głupiej babie ... to Ona jest na pozycji przegranej i bardzo dobrze o tym wie
U nas też się nieciekawie zrobiło:-(. Chcą sprzedać firmę męża:-(. Oczywiście nic pracownicy nie wiedzieli:no2:. Mąż znalazł informacje o tym na ONECIE:eek: !!! Pół wieczoru spędził szukając dodatkowych informacji :-(.Wszędzie piszą to samo :-(. Strasznie mnie to zdołowało :-(. Już tak fajnie nam się zaczęło układać:unsure:. Nawet myśleliśmy o zakupie innego auta:blink: … Kurcze gdybym wiedziała , że takie cyrki się szykują to na pewno nie kupilibyśmy TV ,nie robilibyśmy remontu:no2: … itd. Mąż mnie pociesza , że na pewno będzie mieć jakiś okres ochronny jak ich przejmą:eek: … Jakoś mnie to nie pociesza …:oo2::hmm:
Lawina przykro mi, że się tak porobiło u Twojego męża w pracy :-( ale może nie będzie tak źle ...
Dziś w nocy Marta budziła się trzy razy na jedzenie i szczerze mówią wymiękam. Jeszcze miesiąc temu była raptem jedna pobudka i to przy usypianiu koło 22 ... a teraz usypia koło północy i 3 pobudki :-( Ona się nie najada i to wszystko ... albo za mało w dzień je i próbuje to w nocy nadrobić. Na wieczór chciałam Jej dać trochę tego mleka modyfikowanego jeszcze i mąż wcisnął w Nią 10ml ... po czym przez cały wieczór albo ulewała albo wymiotowała :-( nie wiem czy to mleko Jej zaszkodziło, czy deserek bananowy ... ale deserek jadła dzień wcześniej i nic Jej nie było.
Poza tym, chyba będę miała @ ... podbrzusze coraz częściej mnie boli, no i plamienia mi się zaczęły, choć nigdy przed @ nie miałam ... ciekawe co to będzie i jak to będzie. Na razie z niewyspania i zmęczenia chodzę już jak zombi.
Miłego i pogodnego dnia :-)
 
Hej dziewczyny! No sie porobiło...Olena bardzo słusznie postępujesz. Nie musi Cię nic interesować. To pracodawca ma dopełnić wszystkich obowiązków (wypłata, dokumenty). Od tego jest poczta. W mojej firmie mnie nie widzieli od 7mego m-ca ciąży z pierwszym dzieckiem i wysyłają mi wszystko, przelewali pieniądze i nie było problemu. W ogóle to jakieś dziecinne dla mnie, jakby ktoś myślał że to zabawa w przedszkole a nie prawdziwe życie...no ale cóż ludzie jadą na cudzej naiwności jak mogą.
Lawina spokojnie ja tez myślę że źle nie będzie. Oczywiście warto być teraz ostrożnym, ale jeszcze pewnie macie troszkę czasu i spokojnie postarajcie się oszczędzać z wydatkami...U mnie też się zmienia bo mają restrukturyzować firmę m i nie wiadomo czy etatu mu nie utną albo pensyjki...a to jedyny nasz żywiciel i madmiaru nie mamy:eek: żeby się nie okazało że "za dużo zarabia":szok:
Ostatnio nie mam na nic czasu a próbuję szukać córci kombinezonik na allegro...kupujecie już ? na jaki rozmiar?
Gosiaaa nic mi nie mów o spaniu! Synek wstaje teraz o 6tej rano a ja w nocy ze 3 razy wstaję do małej ...no masakra
 
olena-jak czytam co twoja szefowa wyprawia to mi slabo.co za sucz!
przykro mi,ze ludzie w taki sposob sie potrafia z drugim czlowiekiem obchodzic.
badz czujna i uwazaj na siebie.

co do marchewki z jablkiem-nie robilam jeszcze.ale pomysl dobry:)
pamietam jak tata mojemu bratu jak byl maly wciskal.i mowil tak:otworz garaz,bo auto wjezdza bruuumm brrrummm i on otwieral buzie.
auto(lyzeczka)zaparkowalo a on polykal jablko z marchewka:)

kurde,znow dostalam @,mam regularne.po 6 tyg.od porodu dostalam pierwsza i od tej pory non stop...
czuje sie wymieknieta,padnieta i skrzyczalam wczoraj eMa a potem sie poplakalam
 
Hej
Szarlota my mamy już kombiezon na 86 rozmiar już teraz nosi prawie wszystko na 80. Kupiłam już jakiś miesiąc temu bo wyprzedaż była w smyku.

Olena brak słów na takich ludzi jak Twoja szefowa. Wie że jest na przegranej pozycji i kombinuje.

Lawina To że firam zmienia właściciela to nie znaczy że zmieni też pracowników, trzymam kciuki żeby Twój M nie stracił pracy.

Mój Alex też wstaje o 6 dziś już mi zasnął o 9. Zobaczymy ile pośpi. Wczoraj przez cały dzień przespał 2 godziny i po tyle miej więcej mi pstatnio śpi i jak przychodzi godzina 18 to jest już bardzo zmęczony marudzi i bardzo ciężko mu zasnąć, nie chciałabym mu przesuwać kąpieli na 18 bo jeszcze wcześniej będzie wstawał. Od wczoraj próbuje mu wprowadziś stałe godziny snu (2 razy w ciągu dnia), jedzenia, spaceru, kąpieli. Zobaczymy co z tego będzie.

A i od niedzieli jest jakiś inny, bardziej marudzi, płacze chociaż ma sucho jest na rękach, jest najedzony. Strasznie się pręży, wieczorem najczęściej jak mówię do niego (zawsze się patrzy i śmieje) a On się zachowuje jakby mnie nie słyszał, jakby się wyłączył. I ma strasznie nerwowe ruchy rąk i nóg. Martwi mnie to zachowanie :( .

U mojej koleżanki i małego Bartusia wszystko w porządku mały przybiera na wadze, dostaje leki wzmacniające, bardzo się kręci.
 
Mloda CALE szczescie..niech rośnie kruszyna!!

Olena no niezle...ja tez miałam z szefowa pod górkę i nie raz mój M się u niej stawiał bo ja tez na zwolnieniu byłam;) raz to nawet zlazł do magazynu do kierowniczki bo dziewczyny powiedziały ze jej nie ma!! haha ona do niego ze tu nie może wchodzić a on ze ma to GDZIEŚ i ze co mu niby zrobi..jest sprawa do załatwienia i koniec bo ze nie ma czasu aby tu ciągle przyłazić haha uśmiałam się;) ale po tamtym incydencie stosunki sa normalne..czyli nie pala nienawiścią kierowniczka albo tego nie okazuje;)

tak wiec wiesz jakie masz prawa i nie daj sobie w kasze dmuchać..moja tez kręciła aby tylko wszytko utrudnić...księgowa gadała tak a ona na odwrót paranoja jakaś i to sa dorośli ludzie:confused:

a ta gra Fajna jest:cool2: jestem pod wazka85 hehe

aa mała mi dziś znów spala od 22 do 8 rano JUPIII

Gosia może tak być ze mała mało w dzień zjada i w nocy nadrabia...z jednej strony jak malo przybiera to niech wcina ale z drugiej co by tu zrobic aby sie przestawiła...na jedzenie w dzień tej większej ilości:sorry:

Lawina to smutne ale poradzicie sobie, trzeba wierzyć ze będzie dobrze!

a ja wczoraj oglądałam katastrofy lotnicze(głupia ja) M mnie uspokajał, przytulał, zartował by o czymś innym zagaić ale i tak co w głowie to w głowie...i sen jakoś długo przychodził..:sad::sad: (on sam 4 razy bedzie latał teraz a my zawsze latamy razem ..nie chcielismy osobno ale tak musi być ehh)
Mala brzuchatka jak ty ten stres wytrzymujesz?
 
Młoda no to dobre wieści!:-) Widać że dzieciaczek silny:tak:Kurcze ale Twoj Alex to gigant! Mi po synku zostal kombinezon na 80 ale córcia w nim pływa...będzie na wiosnę.
Wazka ja też niechcący przełączam na te katastrofy, ostatnio o japońskim samolocie z ponad pięciuset osobami na pokładzie...Rozbił sie i dopiero rano po 14stu godzinach nadeszła pomoc...a ludzie jeszcze zyli...jejku no weź tu się otrząśnij jak wiesz że to oparte na faktach:no:
 
reklama
Hej
Szarlota my mamy już kombiezon na 86 rozmiar już teraz nosi prawie wszystko na 80. Kupiłam już jakiś miesiąc temu bo wyprzedaż była w smyku.

Kurcze ale Twoj Alex to gigant! Mi po synku zostal kombinezon na 80 ale córcia w nim pływa...będzie na wiosnę.
szarlota jeśli Cię to pocieszy, to moja też do drobnych należy ... mimo iż na początku się nie zapowiadało.Nadal nosi ubranka 68 lub ewentualnie 74 ale to bardzo rzadko. Też mam kombinezonik na 80 i mam nadzieję, że do czasu kiedy będzie w użyciu to Marta troszkę podrośnie i nie będzie w nim w zimie pływać ;-)

To jeszcze spróbuję wkleić zdjęcia Martusi :)
Gotowa na wyprawę do lasu :)

Śmieszek :)

nie wiem czemu są bokiem jak je przekręcałam :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry