reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Heej:)
Lawina z moją @ nadal sie nie spotkałam ,brzuch mnie pobolewa ale nic...już 8 dni po terminie..Mam nadzieje że to przez karmienie piersią ,testu jeszcze nie robiłam :szok:

Badka
z tym kolorem to ja też tak wykombinowałam ze dwa miesiące temu ,uratowały mnie pasemka no i teraz znów wróciłam do blondu ,jednak natury nie da sie oszukać-jak mówiła moja mama:-)

Moje szczęscie małe zasnęło ,zjadł michę jabłka z malinami ,bananem i śliwkami. I ostatnio nauczył sie piszczeć i az mnie uszy bolą.
 
reklama
dziewczyny wszystko mi wcieło buuuu

zaczne jeszcze raz pokrótce:

olena i nikamo trzymam kciuki za Was w sprawach zawodowych! pamietajcie baby górą;)

gosiaa mysle że Martusia o te 10ml za duzo zjadła jak na jej aktualną potrzebę. Moja córcia czasem je tak zachlannie jakby była głodna na maxa, je wiecej niz zwylke i dalej je az się dziwie, no ale po 5 minutach zwraca nadmiar (na szczescie bardzo zadko sie to zdarza)

młoda, az sie wzruszyłam czytajac historie tego chłopczyka. pomodliłam sie za niego, mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej. te z Was, które były na kafe od dawna, pewnie pamietają że ja tez urodziłam swojego pierwszego dzidziusia przedwczesnie, miał tylko 600 gram i niestety nikt go nawet nie próbował ratowac...

badka, myslę, że to z przemęczenia. serio. moze potrzebujesz troche luzu? wiem, ze ciezko o luz, jak mamy pod opieka swoje serduszko przez 24h na dobe. ja sama ostatnio do takiego wniosku doszłam na swój temat. w związku z tym wymysliłam, ze jak M bedzie wracał z pracy to ubieram dresy, słuchawki w uszy i wychodze pobiegac po parku. hm, z realizacja jednak gorzej, ani razu nie wyszłam;( moze Tobie sie uda cos takiego.
a z włosami... nie wiedziałam, ze niemodne:) u mnie od lat rozjasniane pasemka:) mam naturalne blond, tylko nieco zciemniał z biegiem lat, wiec pasemka chyba odmładzaja mnie:) chociaz wiem, ze natury nie da sie oszukac:)

ach mloda zapomniałabym te objawy co opisujesz, wydaje mi sie ze cos moze Alexowi dolegac skoro taki rozproszony i macha nóżkami rekami, czy ma juz jakies ząbki? moze to ból ząbkowy a jak nie to moze brzuszek czy cos? hm

goyek, dopinguje Cie do podyplomówki:) chociaz sama jestem juz zniechecona do jakichkolwiek egzaminow, nie wyobrazam sobie powrotu na uczelnie, ale przeciez tez mnie to czeka (mam tylko licencjat ech)
lawina i co to było z ta spieniona kupa, doszłaś? lusia tez kiedys miala, ale nie pamietam skąd sie wzieło..

a co u nas: wczoraj zabralam lusie do lekarza, okazało sie ze ma wirusa i mam jej dawac zawsze syrop paracetamolowy na noc zeby sie tak z wrzaskiem nie budziła a do tego olejek wkropic do goracej wody zeby to wdychała i nie zatykal jej sie tak nosek, powiem Wam po jednej nocy juz widze efekty. Dopiero gdyby miała niechec do jedzenia i nadmiernie ospała była czy cos, lekarz przepisze antybiotyk- tak powiedział.
przy okazji zrobiłam sobie wczoraj cytologie.
acha:) wczoraj miałam dostac okres, ale tez nic jak na razie, hehe, czekam. nikamo! czemu nie robisz testu?:)

dziewczyny ledwo znajde czas żeby poczytac i odpisac, a gdzie jeszcze jakies gry..:)

wazka no to nie bede podawac ryby, dobrze ze napisalas
 
Nikamo...fiu fiu to może jednak zrób test. pobolewanie tu jak najbardziej pasuje;-)
Gosiaaa piękną masz pannę:-) Ja już bym szalała ze spinkami przy takich włosach:-p
Badka może szybko sie zmyje ta ciemna farba?? Może poprostu umyj ze 3 razy włosy? Te ciemne kolory słabo trzymają.
obiecałam kiedyś zdjęcie córci jak siada tak od boku- to wygląda mniej więcej tak;-)
100_6402.jpg
 
Dziewczyny piękne macie te zdjęcia!!

ja co do tej podyplomówki, to zastanawiam się czy dam radę ... do tej pory byłam sama, tzn bez Samusia, to mogłam sobie latać na kursy, studia i takie tam. A teraz .. hmm, nie wiem czy czasem za dużo na siebie nie wezmę, a to jednak kasa :confused:

a i Samuś pije kaszkę z butli :-) rano i wieczorem :-)

zupek na razie mu nie daję, bo nadal ma wstręt do łyżeczki po tych lekach...:szok:

a deserek rozwodniłam my wodą i zjadł / wypił go pięknie.


co do tej kupy po rybie, to faktycznie lepiej ni dawać.

Izabell buziaki dla Lusi. Może gotuj jej też majeranek, jak masz. To taki domowy sposób na inhalację.

Hmmm Nikamo i Badka mówicie że szalejcie z kolorkami na głowie :-)

0314669a0.png
 
Ostatnia edycja:
hej hej

co z ta ryba?izabell pisala,ze wazka ma racje,tylko nie moge postu odnalezc bo czasu brak
gdybyscie jeszcze raz napisaly,kobitki...
my dzis z emem mamy-SEX DAY:)
od rana szalejemy.em wlasnie poszedl z Kasjankiem na spacer a ja...odpoczywam:)

kamelle-pytalas raz o jedzonko,o przyrzadzanie.
ja robie tak:
do parowaru wrzucam kilka warzyw(np:6 ziemniakow,6 marchwi,kalafior,brokul,kawalek dyni)do tego mieso-indyk,wolowina.
w garnku gotuje ryz i np.(makaron lub kaszke)

potem kazde warzywo wkladam do osobnej miski i miksuje.
to samo robie z miesem i ryzem,kasza.

i tak wszystko wkladam do sloiczkow(lub do woreczkow od mleka bo mi zostaly jeszcze) i robie zestawy.
zapisuje na sloiczkach numery a na kartce co dany numer oznacza
zestaw nr1-dynia,ziemniak,ryz,wolowina
zestaw nr2-indyk,kasza,kalafior,ziemniak

itd..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szarlota ja mam zamiar Marcie przypinać spineczki, tylko ciągle mi nie po drodze żeby je kupić, albo po prostu zapominam, ale muszę się już zmobilizować, bo włoski już prawie do oczek wchodzą. na razie będą spineczki a niedługo pewnie i gumeczki i kokardki ... na samą myśl micha mi się śmieje :-)
 
Do góry