reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Wszystkim dziewczynom dziękuję za rady odnośnie zatwardzenia. Jednak dzisiaj jabłuszko wygrało:-). Filip to taki wulkanik, najpierw przez kilka dni pojawiały się gazy:-), kolejnie lawiny gruzowe (twardsze kupeczki), finish - wybuch i wypłynięcie lawy:-D dosłownie zalało go po pachy, a jaki był zadowolony.
Wazka super jest ta Wasza Amelka, hmm czy ona przypadkiem trenuje do 3 części "Dirty dancing":laugh2:.
 
reklama
też widziałam mleko hipp w sklepie, ale cy to takie samo to nie wiem.

Ważka no super ta twoja Amelka.

Krismam zdrówka dla małego.

A jak tak patrzę sobie na schemat żywieniowy i myślę i wychodzi na to ze do każdego mleka powinno się dodawać albo kleik glutenowy albo bezglutenowy. Czy wy to stosujecie? Czy samo mleczko wypijają wasze maluchy?
 
Mama maluszka ja podaję nutriton ale też już myślę o podawaniu czegoś do mleka, na pewno będzie to coś bezglutenowego bo Kaja jest alergikiem
Natka jeszcze jestem na dietce, zrzuciłam 9kg a chciałabym jeszcze 3 Sama dieta jest ok, nie przeszkadza mi takie jedzenie ale najgorsze jest to, że nie można żadnych słodyczy ani ciast :-( a ja taki łasuch jestem:zawstydzona/y:
Sagapo u nas też lepiej z kupką, podaję małej jabłko z suszoną śliwką ( sama śliwka nie za bardzo się sprawdziła) i jest ok
 
hej hej

nadaje z rana.
a wiec!kasjan dzis sie nie obudzil,ani razu
za to ja-o 1,o 4-waryjatka ze mnie.w jego porach sie budzilam,nasluchiwalam a z lozeczka dochodzilo piekne echh i achhh tylko.
pomysl z poranna kaszka plus cukier mleczny wypalil.

widocznie on potrzebowal tej laktozy-w mleku matki jest jej 90 procent.i dlatego wstawal w nocy-na cycka.

no ale musialam go przed chwila nakarmic na spiocha,bo myslalam ze mi piersi eksploduja.i pewnie przez 2-3 dni beda sie tak napelniac,a potem zacznie mi to mleko zanikac.

ale jestem happy,az z wrazenia spac nie moge:)

ojj wlaczyl mi sie syndrom jedynaka,ktorym nie jestem:i pisze tylko o sobie-ale to z tej radosci:)
lece poczytac co u was
 
Hej,

moja córa po 3 dniach chodzenia do przedszkola - znowu czuje że będzie chora. Dzisiaj boli ją gardło, już coś kicha..ech...życie..
 
Cześć dziewczyny !!
Nie czytałam Was kilka dni i nie wiem co się dzieje ale wpadłam na chwilkę. Nie mam siły bo mój maluch daje mi w kość. Zamienił się w małego potworka płacze w nocy i w dzień, jest coraz gorzej. Budzi sie co godz. lub dwie, oboje jesteśmy niewyspani, w domu mam straszny bałagan, nie mam nawet jak zrobić obiadu bo mały wisi na mnie całymi dniami juz nie wiem co z nim robić. Niektórzy mówią mi, że może to zęby ale nie widać nic w buzi, on chyba po prostu ma taki wredny charakterek bo gdy go tylko podnoszę to przestaje płakać... porażka :/
 
Marrta podejrzewam, że to przez ząbki Twoje maleństwo tak marudzi. Może daj mu coś przeciwbólowego np. Ibufen. Jakiś czas temu Filip też był taki marudny, przedwczoraj patrzę a tu są ząbki, które tak mu w kość dawały. Wieć kiedy marudził, a ząbków nie było widać podałam mu wieczorkiem przed spaniem ibuf i przestało go boleć, w końcu się kochanie moje wyspało. Smaruj mu też dziąsełka i masuj. Będzie dobrze:tak:
 
reklama
Unas też ciężka noc, pobudek chyba z 10 i 3 karmienia. Rano wzięłam Piotrusia do łóżka i spaliśmy od 7.30 do 9.
Saskina a gdzie ten cukier można kupić i jak się nazywa bo już nie pamiętam, ciekawe czy w PL jest coś takiego.
 
Do góry