reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Quasandra właśnie słyszałam ze dobre sa te Mac np. cienie i chciałam sobie je zakupić, podobnież tez dobry jest art deco podkład pod cienie..muszę wypróbować;)

Olena zobaczymy lada dzień...coś czuje ze dostanę;) oby a jesli nie to załamać sie nie załamie, ..tyle ze moje plany ległyby w gruzach:( a tego nie chce bo już dość się nasiedziałam...
 
reklama
Quasandra właśnie słyszałam ze dobre sa te Mac np. cienie i chciałam sobie je zakupić, podobnież tez dobry jest art deco podkład pod cienie..muszę wypróbować;)

Wazka - są super, mam i jedno i drugie i polecam. W ogóle bardzo lubię kosmetyki MAC szkoda tylko że są pierońsko drogie, ale jak już wydawać kasę na kosmetyki to przynajmniej takie które są bardzo efektywne i efektowne :) a tak na marginesie to jestem Qassandra a nie Quassandra ;)
 
Olena slonko moje GRATULACJE!!!! Kurcze pisalam ze nie trybie tego forum i dopiero teraz zalapalam!. Sily Ci zycze i zazdroszcze troszke, tez zaluje ze tak od razu nie mialam odwagi i 4lata uplynelo sobie tak..super wiadomosc:)

Jesssu poradzcie co zrobic zeby ta mala artystka pospala w ciagu dnia wiecej niz 15 minut....

lawina na tapecie moze nie jestesmy, bo co roku bywalismy przez 2mce, ale jestesmy traktowani nieco inaczej to prawda. Kurcze ten Kubus niech sie opamieta bo za niedlugo trzeba bedzie go do szkoly poslac!:):)
 
Dziewczyny witajcie!
Czasu nie mam żeby pisać ale chciałam tylko jedno, sprawdźcie które używacie wit. D3 w postacie vigantolu, ja też podawałam dziecku taki ktory został wycofany własnie z obrotu z powodu zanieczyszczeń chemicznych! Cholera mam nadzieję, że nic z tego nie będzie! Ale jestm wściekła na tych palantów! I jak tu cos dziecku podać.Do wieczora.
 
Jeszcze nadrabiam zaległości :-) ale już chciałam się zameldować :-)

Ja już po weselu, opiszę wam później, było super:-)

Kiepsko było tylko z jednego powodu. W dzień przed weselem się rozchorowałam, byłam u lekarza, coś mi szmera w oskrzelach. Do dziś mnie trzyma:no: boli głowa, katar, kaszel, osłabienie :no: póki co Samuś się nie zaraził, mam nadzieje, ze go nie chwyci

Goyek ja zaczęłam staż na dyplomowanego w tamtym roku we wrześniu, bo obliczyłam ,że będę 2 lata do tyłu jak nie zacznę, ponieważ w tym roku zaczynam trochę później. A tak to przesunie mi się zakończenie stażu tylko o termin zwolnienia i macierzyńskiego.
kochana a podesłałabyś mi na maila swój plan na mianowanego? Trochę znalazłam, w internecie, ale zawsze to jakaś niepewna,nie wiem czy ktoś miał to dobrze czy źle, a ty masz już to zaliczone, więc wiadomo, że miałaś dobrze, z góry dziękuję. goya19@poczta.onet.pl

Qassandra kochana, gdzieś ty skakała:no: z maścią ci nie pomogę, ale wiem że i na maści trzeba uważać przy karmieniu.

Ważka o , o :-) co żeście wykombinowali :-)?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny witajcie!
Czasu nie mam żeby pisać ale chciałam tylko jedno, sprawdźcie które używacie wit. D3 w postacie vigantolu, ja też podawałam dziecku taki ktory został wycofany własnie z obrotu z powodu zanieczyszczeń chemicznych! Cholera mam nadzieję, że nic z tego nie będzie! Ale jestm wściekła na tych palantów! I jak tu cos dziecku podać.Do wieczora.


No ja właśnie też stosowałam tą partię, którą wycofali..naszczęście parę dni, ale też jestem wściekła :/

Goyek - byłam na zakupach i tak mi się noga wywinęła do środka bo nierówno stanęłam, a że miałam obcas to skręcenie gotowe. Obłożyłam teraz białkiem i mam nadzieję że podziała, koleżanka mi altacet przyniesie. Dzięki
 
Hejka:)) melduje sie po wakacjach!!! Nie odzywałam się bo byłliśmy w Polańczyku nad Soliną. Teraz patrzę i nie wierzę własnym oczom ile stron naskrobałyscie!!!!! No nic musze Was nadrobić.. Buziole:))))
 
Olena Ja Ci też troche zazdroszcze:) no i bedziesz w domku z Jasiem:)
Ja kojarze, ze zmienilas prace i juz Ci dala wypowiedzenie? A bylas na probnym? Jestem zielona w KP dlatego pytam.
Ja rano do pracy, na sama mysl mi niedobrze:( a przed ciaza praca byla moim drugim domem;) dwa dni z dzieciatkiem i 5 dni bez:( chyba tez zajde w ciaze:D
Ja dzis mialam pierwsza noc nieprzespana od dawna przez zabki, mala prawie spala, a plakala, dalam jej nad ranem czopek i bidula zasnela.
 
Ano Olena wychodzi na to że będzie pierwszą naszą marcówką znów w ciąży:-) czyli należy się złoty medal hihi Nie ma co się martwić czy dasz radę, spokojnie da się to ogarnąć, no może u mnie jest ciut większa róznica. Ale z drugiej strony nie ma co żałować przerwy w pracy.
Mała_31 z tego co pamiętam to Olena faktycznie chodziła na rozmowy ale wróciła jednak do starej pracy.
U nas już pusto bez moich rodziców. Dziadek nosił i nosił córcię a ta aż się cała opluwała śliną z zachywtu no i koniec tych luksusów.:no:
Qassandra mam nadzieję że się obejdzie bez większej kontuzji.
Goyek widze że jesteś kolejna przeziębiona... w ogóle zrobiło się juz jesiennie :baffled:
Marcellina moja córcia śpi przeważnie pół godziny. Ale na spacerze potrafi ponad godzinę-tylko trzeba ją bujać hm nie wiem co poradzić. teraz byle szmer wybudza
 
reklama
Jesli chodzi o kosmetyki do twarzy :p to siedze w inglocie. Mam stoisko w 2 centach handlowych do ktorych chodze i tak zawsze tam sie zaopatruje i nie narzekam :) z zamiarem sprawdzenia tego MACa sie nosze juz ho ho ho... no ale zawsze szybszy jest inglot :D a tusz dla uzupelnienia loreal lash architect.
a podlkadow nie uzywam
czasami roz z bourjois

ale od pewnego czasu w ogole sie nie maluje tylko przelece rzesy tuszem bo bez tego sie nie ruszam z domu :p
 
Do góry