reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Hej apropo luster jestem teraz przez tydzień u mojej babci i w nocy z niedzieli na poniedziałek spadło nam w łazience lustro :szok: ja to tłumacze tym że babcia mieszka obok młyna i trzęsie się wszystko cały czas :angry:.

U małego wszystko oki zaczął sępić ode mnie jedzenie które jem, ogólnie dużo je ładnie śpi troche marudzi ale w normie żebym go tylko nie przechwaliła :cool:

No i cały czas gonie z czytaniem bo tu troche mało czasu miałam.
 
reklama
hej

Lusia tez lubi ode mnie co nieco podjeść ale słoiczki to juz gorzej. No i z kupkami różnie bywa - nie wiem czy od zębów, czy ta dieta taka zróżnicowana:) daję jej spróbować wiele rzeczy.

dopiero wczoraj jak była tu taka cisza to dotarłam na wątek top secret... czyta się jak książkę, ide zaraz nadrobić troche. Ale fajny pomysł tego wątku, moge was blizej poznac.
 
dzień dobry:)
minęły 2 tygodnie diety i nadal mam tylko 3,1 kg na minusie, stanęłam dziś na wagę i nic... nie chce drgnąć... no cóż, czekamy dalej, dobrze, że nic na plusie:)
moja gwiazda zasnęła wczoraj ok 22 a dziś się obudziła o 6... i już miała energię do zabawy.. a przedwczoraj zasnęła o 19.30 i spała do 7.20 i traf tu za moim dzieckiem...
turla się już na potęgę i próbuje raczkować... skończy się wtedy moje siedzenie na BB czy facebooku...
miłego dnia kobietki
 
oj widzę że tu bardzo pusto się zrobiło :( a szkoda :(

kotik my robiliśmy usg głowy w szpitalu i osobno robią dzieciaczkom. Bo usg innych narządów zupełnie na innym sprzęcie robią i w innym miejscu, więc przypuszczam ze u nas nie można się tego doczepić. Na razie czekamy na kolejne usg za tydzień lub dwa tygodnie.
Innych badań nie miał robionych.

motylek dobrze ze byaś z tym u pediatry. Czyli jednak nie powinno się sadzać dzieci jak same jeszcze tego nie robią. Najważniejsze że to zauważyłaś i w porę zaregaowałaś.

savanna współczuje, faktycznie dużo na was ostatnio spada, ale jak to mówią jak sie wali to na całej linii. Odnośnie ósemek to bardzo dobrze cie rozumiem, bo miałam z nimi duże problemy i 3 już mam wyrwane z wielkim bólem.

U nas od niedzieli gorączka :( mały ma między 37,5 a 38,4 (juz po odliczeniu 0,5 stopnia z racji że mierzone miał w odbycie). Po srodkach przeciwgorączkowych bardzo ładnie mu spada. Jutro chyba pójdę do pediatry. Nie mam pojęcia od czego to moze być. Myślę też o ząbkach bo akurat młodemu wychodzi dolna jedyneczka. Ale dzisiaj miał też lekki katar.
 
DZIEWCZYNY KTÓRE TU ZAGLĄDAJĄ I SĄ Z NAMI DŁUGO ITP. proszę o wiadomość prywatną aby przypiąć do grupy zamkniętej - naszej TOP SECRET

POMARAŃCZKOM I OBCYM - NIESTETY ALE MÓWIĘ NIE !
 
mama maluszka - myślę, że mogą być to ząbki. Jeśli po 3 dniach nie wystąpi żadna wysypka, to na pewno będą to ząbki. U nas w czasie ząbkowania wystąpiła wysypka ( po 3 dniach gorączki ), i okazało się, ze to trzydniówka, która mija po ustąpieniu wysypki.
 
mama maluszka- moja siostra ma 4 mies coreczke. Od niedz tez miala goraczke, na wieczor doszla do 39,5st w odbycie. Pojechali do szpitala na pogotowie, ale jedynie zbadali uszy, powiedzieli ze na zabki za wysoka goraczka, i odeslali z kwitkiem do domu. dzis poszla do rodzinnego i od gardelka ma goraczke, jest zaczerwienione, ogolnie dostala jakies leki ale wszystko wymiotuje, nie wiadomo co dalej, w czwartek ida do kontroli, wiec mysle ze lepiej tez sprawdz u swojego lekarza, lepiej dmuchac na zimne..,
 
reklama
Szarlota dzięki za link:-)

Kurcze mam nadzieję, ze Maluszki szybko wrócą do zdrowia, z tymi lekarzami to brak słów, nawet w stosunku do malutkich dzieci potrafią być obojetni brr

Mama maluszka daj znać co lekarz powiedział
 
Do góry