reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Michałka, ściany do stropu już postawione, część garażu zaszalowana, szalunki nad oknami w trakcie, w przyszłym tygodniu ma być lany strop nad garażem:-)
Wrzucę zdjęcia na TS ale jutro bo zmykam spać.
Dobrej nocki
 
reklama
o,matko-savanna az mi slabo jak to czytam:szok:
tak sobie pomyslalam przez chwile,ze tescie specjalnie wam to auto rozwalili,zebyscie nie mieli czym jezdzic.

a z ta kasa!!to szkoda slow.oni na serio sa porypani:no:

dziewczyny u nas tez zebow ani widu ani slychu-a slini sie moj maly na maxa.
ale bez tych zebow sobie nawet swietnie radzi.wczoraj biala kielbase jadl-takiego usmiechu na jego ustach juz dawno nie widzialam:-)
zarlok jeden,wszystko pochlania.

natka-blyskawica idzie ta wasza budowa:-)

michalka-ale mialas nosa co do tego lustra:-D
ale tak na serio-no zawsze tak jest!jak sie cos zaczyna walic to tasmowo.

moj maly mowi mama,baba-juz dawno temu mowil,ale czasem mu sie zapomina.
ja do niego wogole bardzo duzo mowie.
np.podczas jedzenia-mowie a teraz dostaniesz pysznego ziemniaczka z wolowina,a teraz ziemniaczka z marchewka i takie tam.i tak w kolko az do znudzenia.
 
Saskiana wiesz ze ja w zlosci to samo pomyslalam :-D oczywiscie to absurd ale wniosek jeden - samochodu sie nie pozycza bo potem wlasnie tak jest :/ sa ukryte zale itp....... i takie nieprzyjemne akcje jak z tym sprzeglem.
 
Savanna Boże Kochana rzeczywiście cały czas Wam się coś na głowę wali....Życzę żeby teraz juz się Wam przydarzały same dobre rzeczy:) Uwierz że myśmy to przechodzili ,mielismy dwa lata w ktorych cały czas cos nam na głowę spadało...Moja teściowa mówiła że ktoś nam źle życzył i tak się działo......ale zostawiam to bez komentarza :-)
Saskiana mój Mis to tylko beee i baba mówi narazie mama usłyszalam może parę razy albo mi się wydawało.

Uciekam sie ubierać bo jedziemy do teściów.
 
Hej:-) Pewnie wszystkie dziś spędzacie miło niedzielę:happy2:
Savanka faktycznie jak pech to pech. Przyłączam się do zyczeń aby odtąd wszystko było tylko dobrze. Co do teściów to chyba musicie się nastawiać na same zle rzeczy od nich. Tacy egoiści że głowa mała:szok:
Co do ząbków to tez kiedyś miałam podobny problem..tylko ze ja mam tylko jeden ząb mądrości-czyli jestem mniej mądra;-) No i wdało mi się zapalenie dziąsła tam a nawet zrobiła się dziura. Jakoś sie podleczyłam i do dziś mam spokój ale bardzo intensywnie tam myję ząbki. No i niestety też powinnam go usunąć, brr
 
No laski mało miałam czytania z dwóch dni, zapomiany temat bo wszystkie na TS siedzą i plotkują :-)

Goyek paczkę z Hippa dostałam tutaj czyli z Niemiec no i zapomiałam jeszcze była kaszka w saszetce taka na kolację.

Szarlota kondolencje z powodu zęba, ja też w tym miesiącu muszę do dentysty, w końcu zrobię plombę co sobie na porodówce ukruszyłam.

Dziś Lilianka dostała całą torbe zabawek po swoich kuzynach, narazie dałam jej tylko trzy i tak ma niezły ubaw bo coś nowego.
 
Napisalam posta dluzszego niz "Pan Tadeusz" to mi sie ta swinia laptpowa wylaczyla...

Savanna bidulko, szkoda gadac, to chyba faktycznie to lustro...Ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo z tym autem zapalaonym.
Ja dwa lata temu rwalam zeba madrosci, odlatywalam " W TRakcie" bo byl podropialy i podwojne znieczulenie dostalam. Dwa dni do tylu chodzilam:) No i w zwiazku z t
ym dzisiaj nieraz mysle ze moze ten zab by sie teraz przydal hi hi.
Qassandra kochana na moje oko to zeby,u nas tez bylo slinienie dluuuuuuugo, potem nagle zaprzestalo i jeczenie po nocach bylo ostre:(,teraz mamy dwa zeby i troche mniej jeczymy:), ale za to powrocilo nocne jedzenie...

Co do DukANA, to ja dizisaj przesadzilam....potrojne urodziny mielismy u mojej siostry i wypialam troche wodki z cytryna....kurcze wyrzuty sumienia mam..ale na wadze dzis rano bylo 4kg mniej:):-), juuuuuupi! Teraz wazne zeby przejsc do drugiego etapu. Lawina gdzie jesteeeeeeeeeeees??????????????

Isabell nie bylas u tesciowej? w sumie Ci sie nie dziwie.:)

Saskina moja mowi tata i baba jak jej pasuje, mama nie powie za cholere , zawzieta jest.
,
sprobje wrzucic filmik "chodzikowy"na TS, ale nie recze za efekt, bo ciezko u mnie w tej kwestii:)

Wazka????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
reklama
czesc dziewczyny, czesto was czytam i bardzo chce pisac, ale nigdy nie moge nadrobic zaleglosci w czytaniu a co dopiero odpisac cokolwiek, poza tym jakos ciezko mi sie "doczepic" wy sie juz znacie tak dlugo. Ja rzadko pisze, ale czytam was od stycznia i pomoglscie mi w wielu sprawach, za co dziekuje, i pozdrawiam serdecznie. I szkoda ze znow ucieklyscie, ale chociaz tu jeszcze zostalyscie czesciowo. Milej nocki
 
Do góry