reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Gosiaaa my uzywamy pampersa a idzie nam ok 5 +-1 szt.Kiedys ktos pisal na forum o tescowym bo akurat byla promocja i kupilam, powiem szczerze ze sie sprawdzily, uzywamy na zmiane z pamperse, miala nawet na noc, gdzie w nocy sie nie przewijamy i nie bylo zadnej niespodzianki.
 
reklama
Ja też używam pampersów i one nam najbardziej służą. U nas też idzie 5-6 pieluszek dziennie (w nocy nie przewijamy się).

Dziewczyny jakich wymiarów macie kocyk na zimę do wózka do przykrycia dzieciaczka? Z tego co widziałam w sklepie to są 80 x 100 lub 100 x 140. No i nie wiem jaki lepszy bo jeden wydaje mi się za mały a drugi za duży.
 
My używamy pampersów ale tych pomarańczowych na zmianę z pieluszkami z Rossmanna. Próbowałam tych z Lidla ale mojemu M. nie podchodziły (jakby miał je używać) :-D. Na dobę też wychodzi około 5 szt. w nocy Lilianka wytrzymuje na jednej bo tylko sika.

Zaczęlismy też oszukiwać dziecko z jedzeniem. Jak mam np. owocki z płatkami owsianym to wyrzucam zawartość słoiczka na tarkę do owoców i Lila myśli, że zjada np. świeżo starte jabłuszko. Jedzonko znika w mig, sama otwiera buźkę i nie trzeba jej zagadywać.
 
Ostatnia edycja:
U nas też pampersy górą. Hugissy strasznie przeciekały i ciągle trzeba było go przebierać. Ostatnio kupiłam bella happy te nowe flexi system i też jestem zadowolona. Tylko że cenowo wyszły tak jak pampersy w promocji.
 
U nas też próbowaliśmy huggies , bo są troche tańsze, ale też się nie sprawdziły - przemiękały i zaraz mały był do przebrania. Używamy Pampers "4" w promocji za 43 zł
Pieluszek wychodzi nam 6 / dobę. W nocy idzie jedna - nie przebieram już go,.

olena - skąd wziąść Kod Streetcom, aby uzyskać próbkę ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry