reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010


Myślimy nad przeprowadzką do dużej wanny :tak:. Może wtedy nie będzie się tak wspinał :-p. Jednak wątpię:sorry2: .. no cóż najpierw trzeba spróbować:tak: .
Siodełko mi się wydaje zbędne :-p. Młody siedzi bardzo ładnie :tak:. Nie zostawimy go samego :tak:.Jak będzie nadal wstawał najwyżej skróci mu się czas kąpieli:-p .
Co do chodzenia nago :sorry2:. To ja paraduje w staniku i majtkach w lecie :tak:. Czasem paradowałam bez :-Dhaha:-p . Mąż zawsze gadał że go prowokuje:-p:zawstydzona/y:;-) .
Teściowa mi opowiadała ze ona przed teściem nie rozebrała się :szok:. Po iluś tam latach małżeństwa ją nago zobaczył:szok:. Ja jej na to mówię ja od początku latałam nago :-Dhaha :-D. Miał minę że hej :-Dhahah.
Dobra idziemy jeść i późnej na spacerek i do tesco po pieluchy:tak: .
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to wywołałam dyskusję :)

Lawina - mi absolutnie nie chodziło o to, żeby zakazywać czy ostrzegać Ciebie przed tym co pokazujesz nam..myślę, że tutaj jest atmosfera życzliwości, pewnego rodzaju wspólnoty i jest ok.

I ja lubię oglądać zdjęcia/filmy Waszych pociech. Nie widzę też nic złego w tym, żeby dzieci się nago kąpały itp. Mi chodzi o to, że w internecie roi się od osób, które np. przeglądają filmy pod kątem konkretnych słów-kluczy. I tak np. jak opisuje się film Kąpiel to wiadomo czego się można spodziewać a to tylko krok od tego, aby film zobaczył taki np. pedofil.
Mojej przyjaciółki mąż jest policjantem i czasami jakie się słyszy historie to włosy stają dęba.. nie tylko w Polsce trzeba chronić dzieci i uważać na nie.. to trzeba wszędzie robić. Wszędzie są zlecenia na kidnapping itp. wszędzie jest pedofilia, wszędzie jest zło itp. Ale to też nie oznacza że trzeba popadać w paranoje i odciąć się od świata. Moim zdaniem to wszystko trzeba wypośrodkować.
Ja też byłam wychowana w raczej konserwatywnej pod tym względem rodzinie, ale jednocześnie rodzice wpoili mi wysokie poczucie włąsnej wartości więc dla mnei te sprawy nie są ani tabu ani jakieś niefajne. I tak też chcę dzieci swoje wychować. Sama przez długi czas mieszkałam też w kraju bardzo konserwatywnym (arabski) i jedno wiem że to rodzice wybierają model wychowania. Ale co innego to ochrona dzieci przed innymi a co innego wychowanie. Takie jest moje zdanie i szanuję wszystkich z Was zdanie. Mamy wkońcu demokrację :)

A my, zmagamy się z katarkiem dzieci :( again! Tym razem była córa 2 tygodnie w przedszkolu więc już sukces że nie 3 dni, ale co z tego skoro znowu mamy katar w domu...ech..niech się ta jesień skończy i przyjdzie mroźna zima..to wszyskie wirusy wymrozi.
 
Lawina - byłam u endokrynologa :tak:
Saskiana - mojej mamie też zaproponowali ( jeszcze przed operacją ) jod radioaktywny, ale się nie zgodziła. O ile pamiętam potrzebna była całkowita izolacja od ludzi, co u niej nie wchodziło w grę. Musiała zdecydować się na operację. Aa i ten jod nie daje całkowitej gwarancji, że wszystko będzie już dobrze. ( z resztą jak wszystko..) :no:

Co do sexu to my chyba jesteśmy już "wyzwolone" z tego pokolenia, które wszystko robiło pod kołdra po ciemku :-D
Dziewczyny co do kompleksów - słusznie saskiana napisała - to, że zgubicie ileś tam kilogramów nie oznacza, że odrazu będziecie się czuły atrakcyjnie i wszystko się zmieni. Ważne, aby czuć się dobrze ze sobą i swoim ciałem - psychicznie.
Kiedyś oglądałam p[rogram o kobietach które się odchudzały i myślały, że jak będą chude to wszystkie zmieni się w ich życiu. W pracy - więcej ofert - no bo będą atrakcyjniejsze, w domu - lepiej z mężem , bo można uprawiać sex bez krępacji i kompleksów. Jak się okazało te kobiety, które miały konflikty z mężem później wzieły rozwód. A z pracy jedną zwolnili i ciężko było cokolwiek jej znaleźć.
Oczywiście zrzucenie kg dla zdrowia i poczucia lekkości dla samej siebie - OK, ale tak jak pisze Lawina- kiedyś wyglądała szczuplej a wraz miała kompleksy.
Większość kobiet - do końca - siebie nie zaakceptuje, nawet jak będzie lżejsza. Dojdą zapewne jakieś krostki na twarzy, jakieś piegi, jakieś krzywe nogi, jakieś łamliwe włosy itp..
Hmm a podobno są kobiety bardzo puszyste, które kochają swoje ciało :-) i są wielkimi optymistkami :laugh2:
To taki wywód z mojej strony - nic nie znaczący :-D


A jeszcze zapytam - ile szt jest w tej tesco-wej paczce pieluch?

Wazka - nie podpadaj tu nam
 
Ostatnia edycja:
w lidlu od poniedziałku będą pampersy 4 - 70 sztuk za 39,99. mój brat zamówił już u mnie 3 paczki bo sam mieszka na wsi no i ja też zakupię oczywiście.
 
Witajcie dziewczyny!!

Padł mi komp, dysk się wywalił :no: M walczy by odzyskać dane ale jak na razie kiepsko to widzi :no: jak straciła wszystko co miałam do pracy, to normalnie ryczeć się chce :szok:. Zresztą tam były i jego materiały do pracy :no: a kopii mam nie za wiele tego co było na dysku.

M podłaczył teraz mój stary komp, choooodziiii jak burza:-p zanim odświerzy to ja już zdążę zapomnieć o co chodziło :-), do tego się zawiesz, przed chwilką też mi padł, i list wcięło.

Dziewczyny poczytam was więcej to się wypowiem.

Na chwilę obecna widzę że jesteście na diecie, trzymam kciuki, choć miałyście mi dawać te zbędne kilogramki :-).

Badka mi tarczyca upośledziła żołądek, nie wchłaniam B12 i dlatego co 4 tyg, wcześniej co 2, dostaję ja domięśniowo.

Dziewczyny jutro wracam do pracy i mam mega stresa. Podpowiedzcie mmi coś, brakuje mi czegoś na jedno karmienie, mam ściądać , czy podaś Samusiowi sztuczne? Nie będzie mnie w domu ok 5 godzin. Na razie mam taki plan:
6.00 pierś
8.00 jak będę na rano to nie wiem co , na razie była pieś
10.00 kaszka
12.00 obiadek + sok
14.00 deserek
16.00 jak będę na popołudniu to właśnie nie wiem co, na razie jest pierś
18.00 pierś i Samuś urządza sobie krótką drzemkę
20.00 kaszka na noc
21.00 - 21.30 pierś i Samuś śpi:-) i do rana jest na piersi. Doradźcie.
 
Goyek - witaj
To nieciekawie z tymi danymi.Miejmy nadzieje, że odzyskasz je jakoś.
Powiedz mi skąd wiedziałaś o upośledzeniu żołądka przez tarczyce. Jakie miałaś badania robione ?
 
reklama
A to ci z tymi suwaczkami :szok:

Badka mi to wykrył endokrynolog, po morfologii, bo tam odczytał powiększone krwinki, to go zastanowiło i dał mi na zbadanie poziomu wit B12. Tam norma jest 208 - 964, a ja miałam poniżej 60 !!!! I tak się potwierdziły jego obawy. I teraz jestem na tych zastrzykach, bolące to!!!:szok:

A co wy na temat mojego karmienia Samusia,co mu tam dać?
 
Do góry