reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

No nie ,Olena dyscyplinarka????? za co ? za to że w ciąże zaszłaś????Boże co za kretynka!!!! OJJJJ tez bym sie wkurzyła....

Ja póki co mam w środę rozprawę i już się denerwuje.

Marcelina zapraszam na kawkę,dawaj znaka jak sie będziesz wybierała.

Co do włosów to mój M też mnie poznał jako blondynka i jak zmieniłam niedawno kolor to przyjechał i pytał się "gdzie jego Monisia"... no i wróciłam do blondu znowu. Właśnie zapisałam sie do fryzjera na sobotę musze jakąś fryzurke sobie wyczarować:)
 
reklama
Wazka jak zrobię foty to coś prześlę:-) kiedy macie to wesele? My następne w sobotę a za dwa tygodnie chrzest siostrzenicy, imprezowy październik u nas:-)

Nikamo trzymamy kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze.

Ja kupiłam dwa kombinezony, jeden w LIDL z dziurką na pasy rozmiar 74-80 a drugi taki misiowaty, brązowy z uszkami rozmiar 6-9.
 
Gosia mój mały robi to samo tylko by na pleckach leżał albo ewentualnie na bruchu, dziś widziałam że zaczyna nóżki pod siebie ukadać- ale to jeszcze daleka droga do raczkowania.

Szarlota ja pisałam o rozmiarze 80, kupiłam mu też body na których było napisane 12 miesięcy, ale znajduje też 74 i 68 wielkościowo takie same, czyli jeden wniosek każda firma ma inne pojęcie 1 cm :szok::baffled: Ja tam kupuje "na oko" bo jak widać na rozmiary nie ma co patrzeć. A pielęgniarka mi małego zmierzyła "przy linijce"(tak to wyglądało) i miał 68 cm. :-D
Kombinezon mamy na 86. Kupiony już w sierpniu w smyku, wyprzedawali z ubiegłego roku.:cool:
 
Jaka cisza wieczorna.
My już po kąpieli i zaraz się kłade, wczoraj za długo siedziałam i nie dospałam.
Olena daj znać co z tą Twoją szefową, co zamierzasz teraz zrobić?
Spokojnej nocy.
 
hej dziewczyny

ja narazie natka nie zamierzam nic, do dziś ma czas wypłaty pensji mi, jeśli nie przeleje mi na konto w poniedziałek idę do inspekcji pracy , jeśli mnie faktycznie zwolni dyscyplinarnie idę do sądu pracy. ja jej nie popuszczę.
 
Witam w ten mrrrrrrrozny poranek. Wlasnie odwiozlam synowskiego do przedszkola, nareszcie idzie tam chetnie, super sprawa:-). Mala juz spi spowrotem, potrafi tak z 5-6 razy dziennie po 15 mnut. katar ma straszliwy, po kolana prawie:)Moj m nadal walczy z ogrodzeniem, a jest tak ziiiiiiiimno, a bedzie jeszcze gorzej.
Cisza pomiedzy mna a moim ojcem nadal trwa... ciezko tak.

Moj m chyba pojedzie remontowac chatke do Poznania, na jakies 3-4 tygodnie:-(, do Poznania mamy 500km, ale zawsze to PL i jakos nie wydaje sie tak daleko. Ciezko mi bedzie, bo nigdy sie nie rozstawalismy...ale przeciez tysiace rodzin tak zyje. moja siostra np. mieszka tutaj a maz w Rzymie, od zawsze tak bylo, juz 19 lat tak jest, ale powiem wam, ze takie malzenstwo to fikcja. I ja zawsze walczylam o to zeby z nami sie tak nie stalo.

Dziewczyny, chcialam zapytac o cos z calkiem innej beczki, bo juz nie wiem czy to ja jestem malo trendy czy ki gwint. Czy wasi eMowie sie depiluja? WSZEDZIE?

Milego dzionka:)
 
Olena masz rację nie popuszczaj nic!
Marcellina, pachy na gładko, a te co niżej podcina, ja akurat nie lubię buszu tam na dole:laugh2:
Co do małżeństwa na odległość zgadzam się z Tobą, wg mnie kilku miesięczne rozstania jeszcze są do przeżycia, jak to mówią coś za coś ale na dłuższą metę nie zdecydowałabym się na takie życie, chyba że naprawdę nie było by innego wyjścia, bo wiadomo są różne sytuacje.
Zaraz wyruszam na zakupy do składów budowlanych:-)

Badka, zapomniałam napisać, że nowa fryzurka świetna:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry