reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

my idziemy składać w styczniu , a moze juz w styczniu znajdzie sie wolne miejscxe jesi ktos zrezygnuje :tak:

Fajnie Kasiad ze tak sie udalo ze nie musisz isc do pracy jeszcze
Mysia bedzie dovrze...wczesniej czy pozniej ulozysz sobie plan dnia i znajdziesz na wszytsko czas.
Rosmerta gratuluje tlumaczenia i zycze powodzenia w pisaniu:tak:


a ja własnie za 2 tyg składam wymowienie za porozumieniem stron w pracy, i bede czegos nowego szukała na jesien,...a moze na przyszły rok...zobacze czy bede malal z kim zostawic zosie
 
reklama
Oliwieczka, teraz to juz sytuacja zupełnie inaczej wygląda...hehe;-)

Kasia, jak masz potrzebe chcesz być w domku to super, ze sie zdecydowałaś..

U nas Fili idzie do przedszkola we wrześniu 2009 - podanie było juz złożone - jest na liscie rezerwowych - ale i tak pójdzie - nie ma z kim zostać..co najwyżej do nowego roku mam opiekę dla niego...a później klops..
 
u nas jutro pierwszy dzień samej w przedszkolu
chyba mam większego pietra niż ona:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

jaki stres dla mamy uhu hu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::blink::rofl2:
mała się cieszy ze zostanie z panią mówi ,ze będą tańczyć ;-):-D:-D "kółko glanaiste i stary Niedźwiedź spi ";-):-D:-D:-D
 
Oliwieczka czy ja cos przegapiłam? wydawało mi sie ze cieszyc Cie powrót do pracy a piszesz ze skladasz wymowienie?

Ja za to marze o pracy tylko nie moge jej dostac-do starej nie chce wracac, to zbyt skomplikowane zeby sie nad tym rozwodzic-nie i juz. Szukam czegos nowego, bardzo intensywnie ale niestey nieskutecznie.:-(
Za nic na swiecie nie zostane w domu na kolejny rok:no:
 
madzix tamten post Oliwieczki był z maja :tak:
No to trzymam kciuki żebyś szybko znalazła pracę.... a jakiej szukasz, czegoś konkretnego związanego z Twoim zawodem? Z kim zostawisz Martusię?
 
Madzix a czego szukasz? co chciałabyś robić? Trzymam kciuki, na pewno się uda :tak:

ja podpisałam właśnie umowę z Niepublicznym Zakładem Opieki Leczniczej, nawet nie wiem co mam tam robić hehe ale nic to, będziemy we dwie z moją koleżanką a ona już tam jakiś czas pracuje więc dam radę :tak: , a - wiem że to kwestia 2-3 razy w tygodniu po około 3 godzinki

no i mam nadzieję, że 1 września podpiszę nową umowę w szkole, już na pełny etat ale to ciiii żeby nie zapeszyć ;-)
 
reklama
:-)
Sarcie rewelka w przedszkolu była 2,5 h ;-);-):rofl2: ..nie płakała ani razu a ni razu nie wspomniała o mamie:szok::-D:-D
z mamusia gorzej było w tym czasie ;-):zawstydzona/y::rofl2:
Dostałam pochwałe od pani wychowawczyni :zawstydzona/y::rofl2::-D
ze super ja wychowuje ,bardzo uczuciowe dziecko ,współczujace,pomaga wszystkim:rofl2:, słucha sie :szok:;-)(wystarczy jej raz cos powiedziec :confused::baffled::crazy:) i grzeczna :crazy:(taa a w domu szatan :-p;-))

po drodze nontoper sarcia "mamus a kiedy przedszkola idziemy jeszcze":-D:rofl2:
 
Do góry