reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Bulkaasia jestesmy z Toba, kciuki sa mega, wszystko bedzie dobrze :tak:
Clodi trzymam kciuki za pokarm i pieknie, ze u Was wszystko dobrze sie skonczylo, cieszcie sie soba :)
Bakusiowa za Twoje szybkie rozpakowanie tez trzymam :)

Moj R sie szykuje dzis, aby rozwiesic lampki na zewnatrz, ozdoby swiateczne juz ustawil, a my z tesciowa powoli bierzemy sie za dekorowanie domu na swieta, tesciowa juz czesc zrobila. Porzadki jutro powinny byc juz skonczone, ale i tak wszystko codziennie wyglada jak po przejsciu huraganu, kazdego dnia sprzatamy wszystkie zabawki, a nastepnego znowu wszystko na zewnatrz, no i moj R rzuca swoje ciuchy i rzeczy gdzie popadnie :). W przyszlym tygodniu rodzina meza przylatuje na swieta :). Juz nie moge sie doczekac gwiazdki, przy dzieciach wszystko prawdziwej magii nabiera i inaczej sie wszystkie swieta przezywa :)
 
reklama
Cinamonna gratuluję, cieszę się że twoja pszczółka to taki cud miód :)))

Dziewczyny jak szczepicie dzieci ? płatnymi szczepionkami czy darmowymi ? ja chyba się na darmowe nie zdecyduję, czytałam dużo o tej rtęci i troszkę strach ....
 
Majja co do szczepien to u nas w US wszystkie szczepionki standardowe sa refundowane. No i rygorystycznie podchodzi sie do tego, aby nie bylo skutkow niepozadanych, dlatego wszystkie szczepionki rutynowe sa dokladnie zbadanei ryzyko, ze cos sie wydarzy jest male. My szczepilismy skojarzonymi. Rutynowe jest szczepienie przeciwko pneumokokom, rotawirusom, ale nie zalecaja rutynowego szczepienia niemowlat przeciwko meningokokom- ta szczepionka jest dla starszych dzieci.

Basia super, ze odpoczywasz, korzystaj kochana :)

Uciekam karmic najmlodsze dziecie :)
 
Witajcie
ja na chwilkę przywitać się tylko :-)
poczytam trochę jutro ale wybaczcie wszystkiego nie nadrobię bo postów napisałyście setki:szok: ale spodziewałam się tego :-D
od wczoraj jestesmy w domku bo musiała minąć pełna doba a pechowo rodziłam o 22:38 więc nikt wieczorem mnie z dzieckiem nie wypuści ze szpitala;-) a więc czekalismy do środy do 13.
Wojtus kochany - cały czas śpi - aż za dużo :sorry: Julka go wciąż całuje po rączkach i czółku chociaż jest zazdrosna i okazuje to ciągłym obrażaniem jak tylko zwróci się jej jakąkolwiek uwagę, ale nie jest źle - na szczęście nie okazuje niechęci do Wojtusia a wręcz przeciwnie :-D
jedyny problem z Wojtusiem to fakt że bardzo mało je, w nocy owszem budzi się co godzinkę czasem rzadziej a w dzień nawet cięzko go wybudzić :eek: ale pediatra uznała że możemy iść :tak: dziś położna była i jest ok więc myślę że dobrze będzie o ile nie zaleją mnie strugi mleka bo już sporo wycieka :-D ja cały czas trochę obolała więc więcej leżę niż chodzę ale mój kochany mąż wszytskim się zajmuje i ciągle każe mi odpoczywać :-)

mam nadzieję że jutro napiszę trochę więcej o moim porodzie na odpowiednim wątku choć zbyt długa opowieść to nie będzie :-D
pozdrawiam wszytskie mamusie te rozpakowane i nierozpakowane życząc wam szybkich porodów
i serdecznie dziękuję za wszystkie gratulacje i miłe słowa :-)
 
60.jpg
witajcie dziewczyny:) jestem od wczoraj od 16tej w domku, wszystko mnie boli, ledwo sie ruszam, nic mi nie wolno, ale jestem, jestem przy synku, wycieli mi to dziadostwo i teraz bede dochodzic do siebie i mam nadzieje ze to juz koniec nieprzyjemnosci dla naszej rodzinki bo juz mamy dosc tych wszystkich problemow;/ dzieki za wsparcie raz jeszcze:* Wojtus urósł mi przez te trzy dni:p paluszki mu zgrubły hehe:D a jak tam wasze pociechy:* pozdrawiam i caluje mocno:) teraz która z was w kolejce do rozpakowania? byc moze pisalyscie ale wybaczcie wszystkiego nie dam rady nadrobic:(
 
Bulkasia jestem z tobą, trzymam mocno , niech Pan czuwa nad Wami
lil jak się dziś czujesz?
mummy 3 ja też nie mogę się doczekać świąt, to dla nas wyjątkowy czas, mam nadzieję, że nie spędzę go w szpitalu
kasia s witaj ;-)
naty witaj ;-)
Fiolka jak tam u Ciebie?
U mnie w nocy skurczyki dość intensywne i mocne i już nawet miałam nadzieję ale jak się domyślicie nic nie przyniosły:sorry2:
 
Liwus dziękuję

Bulkaasia od rana jestem myślami i sercem z Tobą

Mummy3 dziękuję, narazie nic nie zapowiada rychłego rozwiązania

Kasia witajcie!!! odpoczywaj

Naty wracaj do zdrowia

Nathani wzięłoby i się rozchulało...3mam kciuki


Ogłaszam dziś Dzień Pieroga!!! :-DMam zamiar lepić z kapustą i grzybami i drugie z farszem z kaszy gryczanej, cebulki i pieczarek ;-) Może po pierogach coś się rozkręci :-p
Miłego dnia brzuszki kochane
 
reklama
Majja myśmy już tu o szczepionkach prawie kłótnie miały :p
Ale podsumowując - ile ludzia tyle opinii.
Każda raczej pytała swojego lekarza i w zależności od zaufania do niego i jego odpowiedzi tak się decyduje. Zdania są podzielone, uważamy że kiedyś się szczepiło na fundusz, nie było żadnych pneumo itp. a żyjemy ;) I jak kto ma pieniądz to płaci, mniej więcej takie wnioski w skrócie ;)

Ja się jednak decyduję na płatną obowiązkową (teściowa obiecała dorzucić w prezencie dla Marysi), ze względu właśnie na tą rtęć tak mi poleciła ciocia pediatra. Poza tym Mała w szpitalu i po wyjściu była ciągle kłuta, że jeszcze ma ślady na rączkach, to oszczędzę jej kolejnych wkłuć.
A z dodatkowych zdecydowaliśmy się na pneumokoki, ponoć najważniejsze, ale chyba poczekamy aż Maryś skończy pół roku.

Bulkaasia wszystkiego dobrego i czekamy na Ciebie!

Naty, Kasia witam z powrotem, wolnych rąk życzę i czasu na odpoczynek ;-)
 
Do góry