reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Cześć dziewczyny

Kasjan śpi więc mam chwilke czasu.
Betiks mąż też mi kupił te kapturki ale to nic nie dało, kupił też maść MALTAN której nie trzeba zmywać przed karmieniem, mały strasznie walczy jak mu pierś chce dać ale na chama mu wciska i w końcu troche ciągnie, mam stresznie mało pokarmu więc i tak całą butle mleka mu jeszcze robie,to straszny głodomor. Pije juz wszystko co się da, wode, zbożówke, i herbatke dla kobiet karmiących 3 x dziennie, i dalej mało mleka :-(. Ale nie poddaje się.
sarka współczuje porodu, coś strasznego. Ja po swoim cc mam traume, ale to co Ty przeżyłaś to jakiś koszmar.

Rozpakowania grudniowe się rozkręcają, za niedługo wszystkie będziemy się cieszyć naszymi bobaskami.
 
dziewczyny tak mnie kręgosłup napierd...... ze nie wytrzymuje, tzn cały czas nie boli tylko tak co 10min i tak w kółko, raz to aż się poryczalm z bólu. Kaszel mam coraz to gorszy. Masakra mam nadzieję ze przejdzie do poniedziałku
 
Lil kochana a to może te skurcze krzyzowe??? ja się nie znam ale słyszałam że takie są ale chyba idą w parze razem z bólami takimi brzusznymi, w każdym razie dziwne jak co 10 minut się pojawiają Tulę Cie
 
Bakusiowa wszystko jest możliwe, może się razem rozpakujemy ;-)
Lilith dokładnie może masz bóle od krzyża? Takie ponoć najgorsze, więc tulę wirtualnie :-( Ale jak się rozkręci to chociaż szybciej przytulisz Oleńkę
Clodi może jeszcze nawał pokarmu przyjdzie, a potem wszystko się unormuje? Powodzenia
Chyba już sobie dam spokój z kompem na dziś. Został mi ostatni rozdział "Języka niemowląt", nagrałam sobie wczoraj "Castle", potem jeszcze "CSI" lecą, to spędzę wieczór przed tv. A co tam, też się należy
 
Clodi przeczytał Twój opis porodu no i nie zazdroszczę aczkolwiek ja pamiętam sprzed 5 lat żemiałam podobnie , szyjka długa , zero postępu w porodzie po podanie oksy. Więc też miałam z Młodym cc najgorsze było to "wyszarpywanie" małego aż mnie zemdliło oraz jak już byłam po i przerzucali mnie na łóżko - taką bezwładną- okropności. Ale z dwojga złego teraz też będę mieć cc ( bo tak zdecydowałam )
Bakusiowa trzymam kciukasy za Ciebie żeby zaczęło się u CIebie jak najszybciej
Lil może to skurcze krzyżowe ja miałam tę niewątpliwą przyjemność je przeżyć , także nie zazdroszczę.
 
lil dokładnie jak dziewczyny piszą moga być krzyżowe...miałam przy Sarze ała:szok:
ankka chirurdzy to mój najulubieńszy serial obejrzałam wszystkie sezony od września ruszył kolejny w USA nie wiem kiedy i u nas będzie. a gdzie oglądasz???? ja zjadłam pomarancze i zgaga jak :eek:
clodi buziaczki
idę dziewczynki z małymi się położyć. Spokojnych nocek i kto wie może którąś ruszy i dzidzie przywita. BUZIAKI do jutra
 
Ostatnia edycja:
reklama
Głowa mi pęka, wzięłam paracetamol, m już 38,4 stopni. Gardło napiernicza, doszedł jeszcze katar.

To na bank nie bóle krzyżowe bo bolało mniej więcej na , srodku, ale to taki fest ból, powtarzający się, na razie przeszło. Mam nadzieję szybko usnąć
 
Do góry