reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Hej:-)

Długo mnie nie było, ale to z powodu remontu -> już nawet nie wiem czy o nim pisałam czy nie
baffled5wh.gif
więc w naszej starej sypialni zrobiliśmy pokój dla Barta i już od dwóch dni śpi w nim całą noc bez żadnego problemu (nawet teraz jeszcze sobie smacznie śpi), ale jeszcze niestety w łóżeczku, bo musimy się zdecydować na jakieś łóżko dla niego, a to wcale nie jest takie łatwe
shocked.gif
p.gif
w dużym pokoju na samym końcu jest nasze łóżko z sypialni, a naprzeciwko szafa i to jest nasza "sypialnia"
laugh.gif
mamy taki podłużny pokój, więc nawet nie wygląda to źle, wcześniej stoi narożnik i troszkę to zasłania
biggrin.gif
wszystko mam już pochowane i poukładne -> zostały tylko ciuchy, ale czekam, aż mi mąż zrobi półki w szafie, co mam nadzieję dziś nastąpi, no ale póki co jest na rybach
biggrin.gif
jak już będzie wszystko gotowe to zrobię fotki i się pochwalę
biggrin.gif


Jutro jestem umówiona z fryzjerką, bo w niedzielę roczek mojego chrześniaka
biggrin.gif


Jak tam dziewczyny się czujecie??? U nas zapowiadają jakieś mega upały, ale ciekawa jestem jak to będzie
wink2.gif


W poniedziałek byłam na wizycie, ale było tylko badanie i szybkie usg, bo 20 sierpnia mam usg połówkowe:-) z maleństwem na szczęście wszystko ok:-)

Przepraszam, ale nie nadrobię Was za nic:-(
 
reklama
Dzień dobry ja mam w domu od za 15 ósma sąsiadów wnuczke do poludnia bo jej babcia jest w przychodni gdzie dziś też ide na wizyte i sie bawią a ja mam oczy na zapałkach nie wyspalam sie:sorry2: Sowinka-tak to jest z remontami jak sie zacznie to człwoek chce jak najszybciej skończyć i dom do porządku doprowadzić ja na 9 ide na wizyte di dziewczynek przyjdzie dziadek na chwile jak z nimi nie zwariuje to znaczy że wszystko przeżyje:-D Milego dnia dla wszystkich:-)
 
Dziendobry.....:tak:

Wiola wyjezdzamy w niedziele:-) juz sie doczekac nie moge:tak: nie bylam rok czasu:sorry2: moze mala kawusia na obudzenie? Jak sie czujesz przeszlo???

Witaj Sowinka;-) ja tez ciagle w remontach;-) no i polowkowe tez ma 20 sierpnia no i mam nadzieje, ze wkoncu sie dowiem kto tak szaleje po drugiej stronie:-)
 
Noukie dziś mi troszke przeszło za to piecze mnie w lewym boku od rana i zawsze coś :dry:mala jeszcze rano kopała jak najęta. Podziwiam cie że decydujesz sie na tak długą podróz mam nadzieje że minie ci super i samopoczucie będzie dopisywało:-) A ty jak sie czujesz?
 
Witam sie z rana:-)
Mój łozbuz dzisiaj szaleje od rana i gdy mój mąż mnie przytulił jak wychodził to tak kopnął aż się zgięłam w pół. Śmieliśmy się, że jest chyba zazdrosny i nie pozwala aby ktoś mnie przytulał;-)
Uciekam do pracy, miłego dnia:-)
 
Wiola podrozy to i ja sie boje, ale skoro wszyscy glosno twierdza, ze nie ma czego sie bac to jade:tak: jak teraz nie pojade to znowu dopiero za rok:sorry2: a to jak dla mnie za dlugo:sorry2: czuje sie ok, cos tylko jesc nie moge ostatnio:-( nad malym talerzem z obiadem mecze sie godzine:sorry2:

Bulkaasia milego dnia w pracy:-)
 
Noukie-jak wszyscy mówią że musi być dobrze to tak będzie :-) ja mam cały czas apetyt nonstop coś miele mam już 8,5kg na plusie a brzucha dużego nie mam więc nie wiem gdzie mi sie to podziewa:szok: moze apetyt wróci jak klimat zmienicie;-) Bulkasia-to ci rozrabiaka maly:-D zaznacza ze mamusia jest jego milego dnia w pracy oby szybko poszlo:tak: musze sie zbierać na tą wizyte a mocy urzędowej mi brak najchętniej bym spała:dry: ale ide zajrze jak wróce mam nadzieje ze dziś mi zrobi to usg i że nie będzie dużo kobiet milego dnia wszystkim mniej gorącego niż u mnie bo smaży jak cholera:happy2:
 
Witajcie, moje Maleństwo dzisiaj jakoś słabo kopało :-( Taką miałam ochotę na placuszki z jabłkami że wczoraj o 21 smażyłam :-)
Niukie, Sowinka, ja mam połówkowe 18 sierpnia :) Dziewczyny moja Dzidzia jest o 2 dni starsza od wszych, choć z wcześniejszych USG wychodził mi termin na 24.12 :)
 
Ogólnie obowiązuje termin z OM... usg pokazuje tylko, że dziecko jest większe lub mniejsze niż termin OM, co wynika z cech osobniczych i genów, ale stopień rozwoju narządów wewnętrznych raczej odpowiada terminowi z OM...
 
reklama
Witam się z rańca :-)
Wiolka kciuki trzymam :-p
Bulkaasia ale fajnie :;-) JA poraz kolejny Laurze chciałam pokazać jak Ksawi kopie... Położyłam jej ręke i znów nic :-D
A teraz Laura ma kare... Siedzi na łóżku i ma siedzieć... Bez bajek, jak narazie... Przynajmniej do 10...
Jak zawsze mnie budziła (po tym już jak do nas przyszła), że chce siusiu, tak dziś sama poszła...:no::wściekła/y:. Więc można sobie wyobrazić co tam się działo jak już wyszła :-D
Klapsy nie pomagają, może kary pomogą :-D

Ciril ja też nie zwracam uwagi na termin z USG :-) Zresztą termin to tylko termin :-p I tak Dzidzia wyjdzie kiedy będzie chciała :-) Albo i nie :-p
 
Do góry